Pro-family або за що нам варто боротись

Цілком вірогідно, що у запалі дискусій щодо тем, які стосуються гендеру чи абортів тебе резонно питали: “А яка альтернатива? А що ми втратимо, якщо введемо гендер? Чому не можна зробити аборти більш доступними, адже кожна дитина має бути бажаною?” І тобі, можливо, було важко відстояти свою позицію.

Цілком вірогідно, що ця складність зумовлена тим, що в пострадянській Україні рідко коли побачиш здорову родину, заради якої варто боротись із гендером і Ко.

Пропонуємо тобі відвідати конференцію “Pro-family або за що нам варто боротись”, бо перший крок у боротьбі із ідеологіями смерті полягає у розумінні того, що саме ми захищаємо. Ми не захищаємо “традиційну” пострадянську родину, де батько на дивані з “півасіком”, а мати як загнаний звір: істерична, агресивна і безсила.
Ми захищаємо те розуміння родини, як її передбачив Господь.

Яка вона, ця ̶м̶і̶ф̶і̶ч̶н̶а̶ християнська родина? Прийди 3-го листопада до трапезної монастиря капуцинів на бул. Перова, 1Б і дізнайся.

Розказувати нам про здорову родину та відхилення, які часто трапляються в родинах, буде кандидат філософських наук, науковий працівник Інституту родини та подружнього життя Українського католицького університету доктор Петро Гусак.

Джерело

Be the first to comment on "Pro-family або за що нам варто боротись"

Напишіть відгук