Про служіння сестер у сірій зоні у співпраці з ХСП говорили у Снагові (Румунія)

З 5 до 10 березня в монастирі отців кармелітів міста Снагов у Румунії відбувалася 18-та Асамблея Союзу європейських Конференцій вищих настоятелів (UCESM). В рамках роботи Асамблеї у  вівторок
6 березня, українські сестри мали півгодинну доповідь про ситуацію в Україні, а також про служіння сестер у “сірій зоні” у співпраці з Християнською службою порятунку.

Про це повідомила c. Анна Заінчковська FMA на інтернет-ресурсі Католицького Медіа-Центру.

Союз європейських Конференцій вищих настоятелів об’єднує 39 національних Конференцій, які представляють вищих настоятелів апостольських релігійних інститутів 28 європейських країн, тобто близько 250 000 богопосвячених осіб.

Формально UCESM заснований в листопаді 1981 року на першій генеральній асамблеї в Римі з метою допомагати нести свідчення богопосвячених осіб у різних країнах, сприяти співпраці, встановлювати контакти з конференціями єпископів, представляти богопосвячених осіб там, де це необхідно.

Тема 18-ї Асамблеї: «Розшири місце твого намету!» (Іс 54,2). Ішлося про поточні зміни, пов’язані з міграцією та інтеграцією як у монаших спільнотах, так і в громадянському суспільстві.

В Асамблеї брали участь і українки, представниці богопосвячених осіб РКЦ: с. Олена Бись CSA, голова Конференції вищих настоятельок України РКЦ, с. Анна Заінчковська FMA, радниця та секретарка Конференції. Також представники богопосвячених осіб УГКЦ: о. Роман Лагіш ЧНІ, секретар Ради вищих настоятелів УГКЦ, с. Валентина Рябушко, ЗСМ св. Вінкентія – заступник Голови Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ.

 

Be the first to comment on "Про служіння сестер у сірій зоні у співпраці з ХСП говорили у Снагові (Румунія)"

Залишити відповідь