Продовжується реалізація проекту ХСП з постачання паливних брикетів у рамках програми «Папа для України»

У прифронтовій зоні продовжується реалізація проекту ХСП з постачання паливних брикетів малоімущим місцевим мешканцям, який здійснюється в рамках гуманітарної Акції «Папа для України» ( #popeforukraine ).

Але завдання служителів ХСП полягає не тільки і не стільки у задоволенні нагальних матеріальних потреб людей, що потерпають від жахів війни. Не менш важливим і вочевидь першочерговим є передання Віри, Надії та Любові, які єдині можуть реально змінити життя  людей та принести довгоочікуваний мир на цю багатостраждальну землю.

Ось витримка з Принципів присутності ХСП на прифронтовій території, яку ми називаємо Місійною Землею:

«Тут, на Місійній Землі, для нас не існує поділу людей на православних, католиків, протестантів чи атеїстів. У нас не існує поділу на українців, росіян чи людей іншої національної приналежності. У нас також не існує поділу за політичною, світоглядною чи ідеологічною ознакою. Тут – всі Діти Божі. Тут всі гідні Спасіння. Тут всі потребують Божої Любові і відчайдушно прагнуть її. І ми покликані стати знаряддям в Руках Господа у справі порятунку душ та освячення оскверненої землі».

Отож і не двино, що роздачі речей матеріальних переважно передує молитва. Можливо перша молитва у житті для когось, хто прийшов за тілесним, але доторкнеться до духовного, вимовивши  до того незвичні та малознайомі слова.

Хочеш знати більше про ХСП?
Підпишися на новини та отримуй оперативну інформацію про служіння ХСП