Ми свідомі, що в основі гендерної ідеології лежить спрага Любові, яку намагаються задовольнити невідповідним шляхом. Але щоб достукатись до сердець людей, які обмануті гендерною ідеологією, спочатку необхідно розвіяти брехню у їхніх головах. Це можна робити за допомогою антигендерної просвіти.
Проект «Гладіатори життя» виник з ідеї створити служіння, яке б працювало у напрямку конструктивної протидії гендеру та пропагування pro-life світогляду.
Обраним способом боротьби проти гендеру і за життя – є євангелізація, адже людині, яка має за авторитет Ісуса і Його Писання, легше донести, що гендер і аборти – це погано.
У рамках проекту – пошук конструктивних способів поширення Доброї Новини, захисту життя і обстоювання родини, як її бачить Господь, у т.ч. проведення навчальних тренінгів та формування груп молодих людей, які займатимуться конструктивним спротивом гендеру.
На тренінгах, які відбуватимуться раз у місяць на вихідні, буде готуватися команда людей, які мають стати в активний бій за життя, і то поза церковними стінами.
Проект має 3 напрямки:
- Євангелізаційний “Вуличні гладіатори”.
Мета – Проповідувати Ісуса розп’ятого і Воскреслого серед широкого населення.
- Pro-life “Гладіатори життя”.
Мета – Не боротися проти абортів, а пропагувати регуманізацію ембріона, доносити до суспільства, що від самого зачаття ембріон є людиною, а людей убивати не можна.
- Антигендер “Гладіатори Найсвятішого Серця Ісуса”, або “Гладіатори Серця”. Мета – Надавати конструктивний опір гендерній ідеології, а саме: доносити насамперед до церков про об’єктивну небезпеку гендеру і про конструктивні способи опору цьому явищу, пропагувати у секулярному суспільстві аргументовані та науково обґрунтовані позиції проти гендеру.
Необхідно спрямувати запал деяких захисників християнських цінностей у християнське русло, тобто “Нам бо треба боротися не проти тіла й крови, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах.” (Еф.6:12).
Два основних напрямки роботи «Гладіаторів Серця» – конструктивна антигендерна пропаганда і спрямування антигендерних активістів у конструктивне русло.
Мета pro-family:
- Пропагування християнських родинних цінностей на противагу неомарксистським та пострадянським (традиційним для України) цінностям.
- Недопущення або обмеження введення поняття “гендер” в український юридичний простір.
- Фіксація поняття шлюбу, як союзу одного чоловіка та однієї жінки.
- Формування у населення (насамперед, християн) адекватного ставлення до гендеру та різних форм девіантної поведінки. Тобто, що гендеру не існує, а існує стать, і що державі не варто ні переслідувати, ні підтримувати девіантну поведінку.
Цілі pro-family:
- Створення та формація групи молодих людей, які будуть займатись конструктивним спротивом гендеру
- Підтримка та консолідація спільнот, які займаються пропагуванням християнських сімейних цінностей
- Формування платформи для координації антигендерних ініціатив
- Вулична діяльність. Участь у мітингах проти гендеру. Донесення до ЗМІ конструктивних тез. Коректування позицій і намірів неконструктивних активістів. Фільтрування неадекватних учасників мітингів.
- Просвітницька діяльність у мережі.
- Координаційний ресурс
- Просвітницький ресурс
- Геями не народжуються
- Довгострокова просвітницька діяльність
- Спротив лобіюванню гендеру у школах та держорганах
- Підтримка ініціатив, які навчають дітей християнському розумінню шлюбу та статевості.
- Програма християнської, або базованої на християнських цінностях секс просвіти
- Групи підтримки членів ЛГБТ, які бажають жити у чистоті
- Співпраця з Bave та схожими служіннями
- Масштабування служіння
- Розробка та підтримка бази знань для анти гендерних активістів. FAQ, публікації у наукових джерелах.
- Wiki база знань
- Активізація груп спротиву гендеру у церквах.
- Координація між утвореними групами.
- Розробка та підтримка бази знань для анти гендерних активістів. FAQ, публікації у наукових джерелах.
Відповідальні за курс: Святослав Погляд та Руслана Погляд, тел. 0673441758 kdgxlo@gmail.com