Придбаний на пожертви польських католиків автомобіль передано у служіння

Як уже раніше повідомляло CREDO, нещодавно повернувшись з Польщі, вікарій вінницької парафії Божого Милосердя о. В’ячеслав Кльоц привіз подарунок для Християнської Служби Порятунку, а точніше — для її підрозділу, що знаходиться в Авдіївці — позашляховик Nissan-Terrano.  Кошти на його придбання зібрали вірні парафії св. Андрія Боболі в місті Равич Великопольського воєводства.

Тоді отець Вячеслав, зокрема, розказав таке: ««Незадовго перед урочистістю Зіслання Святого Духа, — розповідає о. В’ячеслав, — я звернувся до настоятеля парафії св. Андрія Боболі о. Матеуша Дроба з проханням зібрати кошти для підтримки тих, хто, перебуваючи в зоні бойових дій, допомагають постраждалим від війни. О. Матеуш, з яким я знайомий ще з часів навчання в семінарії, поставився до мого прохання із зрозумінням. І, звичайно, з великим зрозумінням поставились до цього і самі парафіяни…»»

І от автомобіль прибув до Києва, де у Штабі ХСП на території римо-католицької парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви був офіційно переданий у служіння та вирушив у місце постійної дислокації у Авдіївку. До сих пір працюючий автопарк групи ХСП-Авдіївка складався із старенької «шестірки». Ще один наявний «уазик» вийшов з ладу в силу значного зносу внаслідок тривалої експлуатації в екстремальних умовах.

Вячеслав Кльоц: “Світ не без добрих людей! Вже трохи назбиралось кому потрібно подякувати за допомогу для ХСП та мирному населенню Авдіївки та с. Опитного. Дякую о. Матеушу Дробу та парафіянам з м. Равіч парафії св. Андрія Боболі за пожертви, які вони склали для придбання автомобіля для ХСП в Авдіїці. Був придбаний Nissan Terrano II. За що їм велика подяка. Автомобіль був переданий на штаб ХСП в Києві та поїхав до місця свого призначення в Авдіїку (тут переданий кординатору Олені Єрохіній). Дякую також нашим отцям які збирали допомогу продуктами о. Ростислав Грабовський, о. Сергій Ленчук. Також Володимиру Блажеєву та усім парафіянам, які уже систематично збирають та відвозять продукти в Авдіївку. Нехай Бог винагородить за все добро яке ви робите.”

Наразі автомобіль вже зустріла в Авдіївці координатор ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна.

Олена Єрохіна: “От лица всей Авдеевки приносим благодарность каждому ,кто открыл своё сердце на чужую боль. Божьи благословения окутают каждого свом Божественным обилием.”

 

Be the first to comment on "Придбаний на пожертви польських католиків автомобіль передано у служіння"

Залишити відповідь