Семінар-тренінг «СРОДНИЙ ТРУД», або «ЯК РОБИТИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ І ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО РОБИШ»

  • У Вас багато ідей і планів, але Ви не знаєте, на чому зупинитися?
  • Шукаєте свою місію і своє місце в житті?
  • Хочете зібрати в кулак усі свої компетенції і сильні риси задля досягнення максимального результату?
  • Здобуваєте освіту, але не знаєте, де застосуєте її на практиці?
  • Хочете займатися улюбленою справою і досягати в ній успіху?
  • Вас надихають певні види діяльності, але Ви не наважуєтеся ними зайнятися, бо невпевнені у собі?

У цих пошуках Ви не одинокі! Питання про власне покликання, оптимальне професійне життя і самореалізацію у роботі щодня ставлять перед собою мільйони людей. Але відповідь на них знаходять лише одиниці – ті, хто справді шукає і серйозно намагається зрозуміти себе та світ навколо себе.

Запрошуємо  23 лютого (субота) взяти участь у семінарі-тренінгу, на якому  можна буде отримати відповіді на ці та інші питання особистого та професійного розвитку.

Місце проведення:  Дім о. Піо при Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві, за адресою: бул. Перова, 1Б.

Поч. о 12.00.

 Тренінг вестиме Тарас Тимо – викладач Українського католицького університету. Здобув ґрунтовну міжнародну освіту з гуманітарних дисциплін (Бельгія і США) та ступінь магістра бізнесу й управління (MBA) (Львівська Бізнес-школа УКУ). Займається викладацькою, тренінговою і підприємницькою діяльністю. Має значний міжнародний досвід у сфері освітніх технологій і управління. Як тренер і викладач, співпрацює з декількома міжнародними організаціями та освітніми проектами у сферах управління, підприємництва, громадянського суспільства (Голландія, Швеція, Португалія, США).

В  основі тренінгу – випробувані у міжнародній практиці методології пошуку власного покликання, місії, «професійної ідентичності» та оптимальних видів діяльності, що відповідають різним типам особистості. Тренер опрацював в пристосував до українського контексту поради провідних європейських і американських експертів у цій сфері, які Ви зможете використати для особистого і професійного зросту.

Основна увага буде зосереджена на практичних  і прикладних речах:

  • розуміння основних принципів, за якими діє ринок праці;
  • конкретні поради щодо розвитку «особистого бренду»;
  • стратегії побудови персональної «бізнес-моделі» (тобто, практичної успішної реалізації своїх вмінь і талантів у професійній діяльності) та основи підприємницької грамотності.

Тренінг полягатиме у пошуку правильного підходу до планування власного професійного життя, огляді сучасних тенденцій у цій сфері, а також – виконанні практичних вправ, які допоможуть учасникам краще пізнати і побудувати модель власної «оптимальної праці».

 

Щодо участі зголошуйтеся за телефонами: 063-913-64-44; 097-913-64-44

чи  e-mail: hsp.social.education@gmail.com, або шукайте подію на Фейсбук.

 

Be the first to comment on "Семінар-тренінг «СРОДНИЙ ТРУД», або «ЯК РОБИТИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ І ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО РОБИШ»"

Залишити відповідь