Сестри-шарітки і ХСП, молитва (Донбас, Київ, Варшава), завершився дитячий табір «Ковчег» (Дайджест ХСП №17)

– «Дорогі сестри Ева і Каміла! Важко знайти слова, які достатньо б висловили всю нашу подяку за вашу роботу, за відданість, за серце і любов, які ви запропонували дітям, дорослим, стареньким і всім потребуючим. Наша подяка – це обіцянка, що ваша праця не буде забута»,  – написав координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський, «Ви вчили дітей, перш за все, як бути добрими людьми, маленькими християнами, вчили Любові до Бога і ближнього, формували їх особистість і розвивали чутливість на власному прикладі».

Ротації сестер-шариток як служителів ХСП тривають неперервно протягом 2019 року. Всього заплановано дев’ять ротацій по шість тижнів кожна.

– Штабна Команда Християнської Служби Порятунку на спільній Євхаристії, яка відправлялася в інтенціях ХСП духівником команди братом Сергієм Воронюком. Разом у служінні Богу. Разом в поклонінні Богу.

– “Приємна зустріч, подарунок Свята Меса вечірня, дякуємо Богу за Вас о. Валентин Розгон, Володимир Войцехов, Максим Ратушняк”, – це допис Володимира Завадського на своїй сторнці у соцмережі

– Після проведення традиційної нічної молитви на П’ятидесятницю у римо-католицькій Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві продовжилося святкування Зішестя Святого Духа. У цьому році свій вклад у святкування внесла також і Християнська Служба Порятунку. Служителі ХСП організували для парафіян у Домі Піо імпровізовану виставку атрибутів війни, привезених з лінії вогню капеланами та місіонерами ХСП. Тут же представлені і тематичні малюнки дітей воїнів АТО/ООС – живих і загиблих. Для присутніх виступав ветеранський музичний гурт «Побратими». Аніматори організували заняття та розваги для дітей. І багато особистого спілкування і ділення…

– Читання Слова Божого і молитва в урядових установах. На цей раз екуменічна команда духовних воїнів знаходиться в КМДА.

ХСП-Варшава (координатор Володимир Корчинський)
Чергова молитва біля посольства України у Варшаві. Молилися за мир і справедливість в Україні. Битва за Батьківщину не має кордонів ні в світі духовному, ні в світі фізичному.

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Ось і закінчився наш 6 дневний дитячий табір “Ковчег”, багато позитивних емоцій, море, веселі старти та велика ярмарка подарунків.
Вітаємо серед нас сестру – монахиню Октавію Пайонк м. Львів згромадження Сестер Служебниці НДМ

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Поездка в дом престарелых.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Ещё один день совместной работы с ребятами Cimic Avdeevka, сопровождение жителей п.Пески в мирный город, где они смогут решить свои бытовые вопросы.

Выражаем огромную благодарность за лечение нашей “боевой лошадки”. Устают и нуждаются в лечении не только люди, но и машины тоже. Дорогой Сергей Доротюк – спасибо за поддержку и помощь с ремонтом машины.

Приятно чувствовать заботу и поддержку дружеского плеча,но ещё приятнее,как бальзам для сердца- это помощь. Спасибо братики (Володимиром Войцеховим та Валентином Розгоном) за работу!!! Это благословение для нашей команды!!!

ХСП-Бахмут (служитель Олег Коноплянка)

Пригостили наших захисників полуницею, подарували молитвослови.
Спаси, та збережи їх Господь!

Свій невеличкий внесок, до спільної перемоги…  Привезли бійцям мішки для піску.

Продолжаем проект служение милосердия “Накорми голодного”. Выражаем благодарность всем кто берёт участие в этом проекте кормления людей (бездомных, малоимущих и нуждающихся). Благодарим также Nick Sytchev,за финансовую поддержку этого служение милосердия. Бог всё видит и пишит,у Бога есть памятная книга,куда он всё пищит.

ХСП-Мар’їнка (Служитель Тетяна Мойсеєва)

Есть такая пословица: не имей сто рублей, а имей сто друзей… На ротациях практически каждый день это подтверждается.
Я уже писала раньше, что Марьинке нет газа, свет очень дорогой. Готовим мы с газового баллона. И вчера у нас закончился газ в балоне, а ближайшая заправка в 20 км…. Но хорошо что есть те, кто готов помочь всегда. Спасибо CIMIC «Максимильяновка» Яркая Слава Они быстро среагировали и помогли завести и заправить баллоны не только нам, но и бойцам на передовой. 👍👍👍😘Спасибо))))

Центр соціального лідерства Християнської Служби Порятунку готується до запровадження спеціального базового освітнього курсу «Основи соціального лідерства-служіння». Ключове завдання курсу – підготувати християн до здійснення апостольської місії в світі відповідно до духу і букви Соціальної Доктрини Церкви. Його автор Галина Канафоцька, кординатор Центру соціального лідерства ХСП, тренер-викладач.

НАДАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ХСП МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСИЛАННЯ, ЯКЕ Є НА НАШІЙ ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ

 

Be the first to comment on "Сестри-шарітки і ХСП, молитва (Донбас, Київ, Варшава), завершився дитячий табір «Ковчег» (Дайджест ХСП №17)"

Залишити відповідь