Ще один день служіння команди ХСП у Авдіївці позаду

Сьогодні день був напруженим і нелегким. Обстріли житлових кварталів Авдіївки йшли хвиля за хвилею. Особливо Старої Авдіївки, де власне і діють рятувальники ХСП. Сюди рідко заїжджають  волонтери численних гуманітарних організацій, які працюють зараз в Авдіївці. Надто ризиковано. Але духовна та гуманітарна місія ХСП, не зважаючи на всі небезпеки та перешкоди, на вулицях цієї частини міста тривала.

«Сьогодні працювали в штатному режимі. Одна з мобільних груп потрапила під дуже щільний обстріл. Всі живі. Молитва творить чудеса. Молитва до Живого і Реального Бога, який тут з нами у всьому і всюди. Господь береже своїх воїнів» – говорить рятувальник Ігор (Шторм).

«Тільки-но екстрено довелося виїжджати у один з районів Старої Авдіївки. Пряме попадання у жилий п’ятиповерховий будинок. Помешкання на другому поверсі палають. Слава Богу, серйозно постраждалих немає. Благословляємо людей і рухаємося далі» – розповідає рятувальник Володимир (Вольдемар).

«Сьогодні у Старій Авдіївці недалеко від «промки» поганяли нечистих духів. Виїхали командою, встановили хрести і освячували землю молитвою. Ісус був разом з нами. Ну і дали ми їм – духовні окупанти відступили» – розважає рятувальник Олександр (Падре).

Настає ніч. Ніхто не знає, що принесе вона тим, хто знаходиться зараз у страждаючій Авдіївці. Тут важко будувати далекоідучі плани на майбутнє і мислити абстрактними категоріями. Тут час тече напруженими секундами, а повітря плаче кривавими сльозами. І все, що по справжньому має значення, то це малі справи і реальні вчинки. І ще віра, яка плекається у людині проявами простої уваги та підтримки.


Для тих, хто має бажання та можливість допомогти матеріально і може це зробити оперативно, наводимо номери Приватбанківських карток:

5363 5423 0311 3113  – Ясинський Олександр Сергійович (координатор команди ХСП-Авдіївка)

5168 7423 5373 2450  – Шулік Ігор Васильович (командир Корпусу ХСП)

Контакти для тих, хто готовий тимчасово прийняти на проживання біженців з Авдіїівки, в першу чергу дітей: (067) 405 40 41 Чміленко Андрій (командир Штабу ХСП)

Загальні координати та  банківські реквізити ХСП:
Ел.пошта: hq@crs-center.org

Телефони:

+38 (063) 913 6444,
+38 (097) 913 6444,
+38 (050) 913 6444

Адреси в інтернеті:

http://crs-center.org/
https://www.facebook.com/crsua/

Організаційна база (центральний офіс):

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви Римо-Католицької Церкви
м. Київ, бульвар Перова, 1Б

Банківські реквізити:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Християнська Служба Порятунку»
код ЄДРПОУ 35872927
АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805
Рахунок № 26004550468.

Be the first to comment on "Ще один день служіння команди ХСП у Авдіївці позаду"

Залишити відповідь