Слава Богу, соціальна ініціатива «Холодне серце» вас зігріє на Різдво!» відбулась!

29 грудня 2016 року малеча із двох установ для дітей – будинку сімейного типу та реабілітаційного центру – безкоштовно відвідала феєрію «Холодне серце», театральну версію однойменного та найулюбленішого дітлахами всього світу мультфільму.

Це стало можливим завдяки співпраці благодійників із служіння  Християнська служба порятунку (ХСП) та митців із Південної Пальміри. До організації акції долучилися Oleksandr Kryvenko, координатор освітніх і культурно-просвітницьких програм екуменічного служіння Християнська служба порятунку (ХСП), Геннадий Солодов – продюсер вистави «Холодне серце», Сергій Сокара – другий режисер вистави «Холодне серце», Oksana Shtogryn – мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу родини Штогрин, Вадим Штогрин – духовний наставник дитячого будинку сімейного типу родини Штогрин, священик з Ордену Братів Менших Капуцинів, Максим Стрихар – духовний наставник центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 при КМДА, настоятель парафії вмч. Юрія Переможця УАПЦ.

«ХСП вже давно допомагає людям у скруті. Сьогодні наші зусилля переважно зосередженні на турботі про мешканців прифронтових сел і міст, які постраждали через військові дії на Сході України. Водночас Християнська служба порятунку опікується і тими людьми, чиє життя більш спокійне та все ж потребує особливої уваги та підтримки, насамперед дітьми з родин загиблих Героїв, а також малечею, позбавленою батьківської опіки – з будинків сімейного типу, інтернатів, реабілітаційних центрів тощо. Знайомлячи дітей із виставою, ми проявляємо християнську любов до ближнього та через мистецтво долучаємо малечу до розуміння того, як важливо захищати, оберігати та цінувати один одного. Гуманітарна акція ініціатива «Холодне серце» вас зігріє на Різдво!» – це не лише дарунок малечі на свято: в такий спосіб усі ми змінюємо себе та світ, а добра в ньому стає все більше та більше», – зазначив координатор освітніх і культурно-просвітницьких програм ХСП Олександр Кривенко!

«Театральний проект «Холодне серце» є певною мірою соціальним, адже він підтримує ініціативи волонтерських і благодійних організацій запросити на виставу малечу з родин учасників АТО та тих дитячих соціальних закладів, яким бракує коштів на придбання квитків», – підкреслив продюсер вистави Геннадій Солодов.

«Холодне серце» поєднує в собі і веселе, і сумне, але головне, що вона про родинні цінності. Це історія про магію любові, яка завжди перемагає будь-які суперечності між близькими людьми. Дітям подобаються казки, вони сприймають життя як гру», –  вважає другий режисер вистави Сергій Сокара, – «Тому, потрапляючи в театр, кожна дитина розкриває те найкраще, що в ній є».

«Я і наші діти дуже люблять мультик «Холодне серце», але ми навіть не уявляли, що потрапимо на спектакль. Утім ми вже тут і дуже цьому радіємо», –  поділилась своїми відчуттями юна глядачка, одна із вихованок дитячого будинку сімейного типу Тетяна.

За словами учасників проекту, є ідея показати виставу «Холодне серце» також і малечі, що мешкає у прифронтових населених пунктах України.

Дякуємо, колеги, за співпрацю в справах милосердя!

Світлого Різдва! Мир вам!

Автори світлин – Олександр Кривенко, Оксана Штогрин.

Be the first to comment on "Слава Богу, соціальна ініціатива «Холодне серце» вас зігріє на Різдво!» відбулась!"

Залишити відповідь