Служителі ХСП про результати поїздки на Галичину: У ХСП з’явилося багато нових соратників та друзів

Нещодавно представники Християнської Служби Порятунку Ігор Шулік (позивний Шторм) та Наталія Лучко здійснили rejd4чотириденну робочу поїздку по трьох західних областях України, де провели численні зустрічі та презентації діяльності ХСП для низки католицьких спільнот та організацій, а також духовенства.

«Ця подорож була вкрай насиченою та дуже плідною. У ХСП з’явилося багато нових соратників та друзів, готових приєднатися до місіонерської праці на Сході в якості рятувальників, волонтерів чи молитовників», – розповідають про подорож служителі ХСП.

Так, у Львові вони мали можливість живого спілкувння з сотнями членів католицьких харизматичних спільнот «Благословення» та «Живий Вогонь».

rejd1

Особливу подяку ХСП висловлює також настоятелю парафії Святого Антонія РКЦ отцю Павлу Одую за проявлену гостинність та живий інтерес до діяльності ХСП.

rejd2

В свою чергу, у Тернополі відбулася насичена і водночас тепла зустріч з членами католицьких харизматичних спільнот «Бет-Ел» та «Ковчег». Крім цього, представники ХСП відвідали Чортків, де були запрошені на довготривалу аудієнцію до Владики Бучацького УГКЦ єпископа Дмитра Григорака. В процесі аудієнції Владика благословив ХСП на подальше служіння та пообіцяв всіляко підтримувати її діяльність. У зазначені аудієнції також взяли участь лідери місцевої греко-католицької харизматичної спільноти.

rejd3

У завершальний день поїздки Ігор та Наталя перебували в Івано-Франківську. Протягом дня у них відбулися зустрічі з членами місцевих католицьких харизматичних спільнот  «Як Марія» та «Мир вам», активістами громадських організацій «Спілка Християнського Відродження» та «Християнська Україна», служителями християнських рухів Лицарі Колумба, Рух за життя та Матері в молитві, колективами християнського видання «Слово» та християнського видавництва «Апостол», лідером християнського музичного гурту «Кана» Олексієм Каплунським.

rejd5

ХСП дякує всім причетним до організації цієї подорожі, зокрема, Оресту Григорчаку, Ярині Зискан, Тарасу Супінському та Богдану Марчуку.

Be the first to comment on "Служителі ХСП про результати поїздки на Галичину: У ХСП з’явилося багато нових соратників та друзів"

Напишіть відгук