Служителі ХСП відвідали з концертом центр дитячої реабілітації “Республіка Пілігрим” в Маріуполі

Служителі Християнської  Служби Порятунку завітали до  центру  дитячої реабілітації «Республіка Пілігрим» в місті Маріуполь, заснованого пастором Геннадієм  Мохненком.

На перший погляд «Республіка «Пілігрим» — звичайний дитячий будинок. Відремонтована будівля колишнього дитячого садка, ніби нічого особливого. Але життя на лінії фронту вносить у життя мешканців  «Пілігрима» свої корективи…

Подружжя месіанських євреїв Олександр та Олена, служителі ХСП, які гастролюють в зоні АТО з концертами для військових та цивільних, так згадують про побачене та пережите: «Близько 35 дітей зустріли нас радісними вигуками, знайомилися, спілкувалися. Відчувалося, що вони з нетерпінням очікували когось з «мирної території», щоб поділитися своїми переживаннями і, водночас, отримати частинку світла від людей, які своїм служінням являють світу любов Бога.

Кожна дитина є особливою. Дивлячись на них, розумієш, що  як і кожен з нас,  вони потребують найперше батьківської любові, підтримки, поради.

Як приємно було спостерігати за їхніми радісними, навіть щасливими посмішками, незважаючи на те, що  зовсім поряд  іде війна.

Під час концерту спочатку діти уважно слухали, підспівували, а пізніше навіть пішли в танок.

Хлопці створили свій імпровізований гурт  під  пісню «Одна калина». Вони так завзято танцювали, що хотілося продовжувати».

Коли  зазвучала пісня «Помолимося за батьків», діти реагували по різному: одні зі сумними очима вдивлялися у глибину  своїх спогадів, інші співали-молилися словами цієї пісні.

Вражає неймовірна здатність такої малечі зберігати надію і прагнення разом з дорослими розділяти труднощі війни. Адже вихованці «Пілігрима» також знаходять час на допомогу армії: плетуть сітки, малюють малюнки та готують концерти для військових.

Такі свята для дітей волонтери ХСП завжди готують з величезним задоволенням, і це приносить свої позитивні результати. Такі діти своєю поведінкою надихають нас, служителів ХСП, ще більше творити добро.

У кожного з них своя історія, своя трагедія, свої мрії, свої цілі в житті. Спробуємо разом допомогти їм збудувати дійсно прекрасне майбутнє…

Be the first to comment on "Служителі ХСП відвідали з концертом центр дитячої реабілітації “Республіка Пілігрим” в Маріуполі"

Залишити відповідь