Служителі ХСП відвідували Виноградненський дитячий садок «Лелека» під Маріуполем

Вперше служителі Християнської Служби Порятунку (ХСП) познайомилися   з маленькими мешканцями  дитячого садочка на початку лютого. Зібрали подарунки, канцелярію, солодощі.

Розповідають служителі ХСП Оксана та Володимир Завадські: «За такої суворої  зимової погоди (мороз – 10 та сильний вітер з моря) нас зустріли, щоправда, лише 15 діток з двох груп старшої та молодшої. Решта малечі  залишилась вдома. Всього їх там є 33.  Раніше було більше, просто деякі виїхали з батьками, шукаючи хоч якусь можливість знайти більш безпечне місце.

Натомість у садочку тепло і затишно, дітвора нас зустріла  з радісною зацікавленістю. Знайомство відбувалося весело, волонтери разом з дітьми брали участь у сценках та різних іграх. Діти були надзвичайно задоволені, цікаво було спостерігати за їхніми кумедними рухами.
Звичайно, всі вихованці садочку отримали подарунки, що були зібрані в церквах дітьми з різних куточків України».

В очікуванні наступної зустрічі з новими маленькими друзями, служителі ХСП поверталися  з дитячого садочку переповнені радістю, що могли подарувати в ці нелегкі часи тепло своїх сердець.

«Ця зустріч подарувала радість не тільки дітям, але й нас наповнила  позитивом і  новим баченням в майбутнє, за ради кого ми тут є…», – діляться своїми емоціями служителі ХСП.

Друга зустріч з малятами відбувалася вже у майже домашній, затишній атмосфері. Дітвора зустріла Оксану та Володю як давніх друзів.

Служителі ХСП знову передали їм подарунки: книги, пазли, та мед від парафіян  римо-католицької парафії св. Антонія, що у Львові.

«Цього разу вирішили провести для дітей  майстер-клас з виготовлення та розфарбовування  гіпсових фігурок. Адже так хочеться подарувати цій малечі оригінальне і неповторне свято, та ще й таке, щоб залишилося в пам’яті на довгі роки», – розповідають служителі ХСП, – «Кожен малюк зміг взяти участь в майстер-класі, навіть найменший – трирічний Іллюша – намагався робити все самостійно.
Після розлиття гіпсу в формочки,  залишили їх до наступних відвідин, щоб потім розфарбувати. Такі фігурки стануть як чудовою згадкою, так і сувеніром, який вони зможуть подарувати близьким та друзям».

Потім відбулася творча гра. Розгадуючи загадки, Оксана та Володя з дітьми зробили 3D картину з надувних кульок.  Діти неймовірно активні, всі разом намагалися відгадувати загадки та прикрашати кульками дерево.

«Це було так весело, що ми відчували себе так, ніби повернулися у своє  дитинство!» – говорить Оксана Завадська.

«Хочеться вірити, що  настануть часи для цієї стражденної землі, коли дитячий сміх не стихатиме тут ніколи. Щоб діти завжди  бачили мир та любов у цьому світі» – поділився своїми роздумами Володимир Завадський.

ХСП дякує усім благодійникам, завдяки яким ми можемо продовжувати надавати  допомогу на Сході України тим, хто її потребує.

Be the first to comment on "Служителі ХСП відвідували Виноградненський дитячий садок «Лелека» під Маріуполем"

Залишити відповідь