Сьогодні українська сім’я потребує підтримки і захисту своєї Церкви – Блаженніший Святослав

Сьогодні українська сім’я потребує підтримки і захисту своєї Церкви. Про це сказав Блаженніший Святослав під час своєї проповіді у Великий Четвер.

Предстоятель УГКЦ повідомив, що для участі у Чині умивання ніг він запросив до Патріаршого Собору священиків, які здійснюють душпастирство української сім’ї та очолюють єпархіальні, екзархальні комісії родини.

Блаженніший Святослав продовжив:

«Ми бачимо, як страждає сьогодні українська сім’я через різні причини. Як її сьогодні зневажають і ранять. Та, що є первинною клітиною суспільства, на якій будується все інше.

Сім’я, яка виникла швидше, ніж народи, держави.

Сім’я, яку установив Сам Бог, не людина, сьогодні потребує, щоб перед нею Христовий священик став на коліна, обмив її рани і приніс зцілення.

Так, як сьогодні я став на коліна перед вами, станьте на коліна в своєму служіння перед нашими зраненими, розбитими, покинутими родинами. Бо сьогодні українська сім’я потребує підтримки і захисту своєї Церкви. Колись, у часи переслідування, українська родина врятувала Церкву як домашня церква. А сьогодні Церква повинна врятувати Українську Родину».

До речі, у суботу, 8 червня 2019 року, в Києві пройде щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей під гаслом: «Сім’я — серце України!».

Збір всіх охочих долучитися до Ходи розпочнеться о 10:00 у парку імені Т. Шевченка, де пройде святковий концерт.

Після цього з 11:00 учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій рушать центром столиці по вулиці Хрещатик до площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Під час Ходи колону супроводжуватимуть близько 10 автомобілів з гучномовцями, з яких звучатимуть виступи представників ВРЦіРО, просімейних активістів, пісні на сімейну тема-тику та основні гасла заходу.

Ініціатором ходи виступила ВРЦіРО.

Детальныше про Всеукраїнську Ходу: «Сім’я — серце України!» можна дызнатись ТУТ.

Be the first to comment on "Сьогодні українська сім’я потребує підтримки і захисту своєї Церкви – Блаженніший Святослав"

Залишити відповідь