Співучі голоси ХСП з концертом відвідали прифронтове село Орловське

Служителі Християнської Служби Порятунку, серед яких були співучі голоси ХСП – сімейна пара месіанських євреїв Олександр та Олена Салицькі, з концертом відвідали прифронтове село Орловське.

Олена та Саша так ділилися побаченим та пережитим: «Сьогодні почалася наша чергова поїздка в зону АТО. В дитсадку, який від початку війни припинив свою діяльність, організували свято, але не дивлячись на холод, в залі була дуже тепла атмосфера».

Діти та дорослі танцювали, а старенькі бабусі дуже радісно підспівували українські пісні.

Перша і остання пісня – це пісні молитви за Україну. Люди молилися піснею, стоячи зі сльозами на очах, а також тримаючи руки біля серця. Вони висловлювали свою вдячність.  Також пройнялися піснями про маму – «Чорнобривці», і «Мамині очі» у кожної мами, бабусі  викликали сльози на очах, та й чоловіки також не залишилися  байдужими.

Люди виражали свою вдячність словами : «Дякуємо що ви нас не забуваєте, ми такого не пам’ятаємо, щоб хтось завітав до нас з концертом, приїжджайте іще.

Люди обнімали і цілували нас. Вони дуже гарні, світлі, оптимістичні, особливо діти – це не просто Україна – це майбутнє України. Слава Україні!».

Оскільки не було можливості завести дітям подарунки на Різдвяні свята, діти отримали їх під час концерту. Їхня радість була безмежною. Також вони розповідали вірші про Україну.

«Ці милі, радісні обличчя наповнювали нас радістю, і  водночас сумом, тому що вони живуть серед війни….», – каже Олена.

А от дівчинка Лєна захворіла вітрянкою і не змогла бути на концерті. Служителі ХСП відвідали її. Лєна також отримала свій подарунок.

Be the first to comment on "Співучі голоси ХСП з концертом відвідали прифронтове село Орловське"

Залишити відповідь