Стамбульська конвенція: Гендер відхилити не можна дозволити

Учасники Християнської Суспільної Платформи закликають всіх християн та людей доброї волі направити приведене нижче звернення на адресу народного депутата за своїм місцевим мажоритарним округом, а також, за можливості, на адреси парламентських фракцій та депутатських груп, голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України (необхідна контактна інформація міститься наприкінці цього маиеріалу).

ПОРА КОЖНОМУ З НАС ПОСТАВИТИ СВОЮ КОМУ В ДИЛЕМІ, ВИСВІТЛЕНІЙ В ЗАГОЛОВКУ, ЩОБИ ПОТІМ НЕ ДОВЕЛОСЯ СТАВИТИ КРАПКУ НА МАЙБУТНЬОМУ НАШИХ ДІТЕЙ І НАШОЇ НАЦІЇ!

ШАНОВНИЙ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ!

Сьогодні наша держава перебуває на дуже важливому етапі свого розвитку. Проводяться безліч реформ та змін у соціальному та економічному житті.

На сьогоднішньому порядку денному стоїть і питання ратифікації Стамбульської конвенції.

Зважаючи на серйозність даного питання, хочу до Вас звернутися із відповідним листом, щодо недопущення даної Ратифікації зважаючи на нижчевикладене:

Саме ця конвенція передбачає введення в законодавчий обіг нового розуміння поняття гендеру, яке завжди розумілося як стать особи: або чоловіча, або жіноча.

Дана Конвенція передбачає тотальну зміну розуміння даного, надзвичайно важливого, поняття як гендер, а саме: вже не як стать, а як соціальна роль.Тобто, хто як себе сприймає, так і буде ідентифікуватися його гендер.

До прикладу, на сьогодні вже відомо понад 40 соціальних ролей (гендеру) за сексуальною ознакою, це: і гомосексуалісти, і лесбіянки, і педофіли, і трансвестити, і зоофіли та подібні до цих соціальних ролей.

Конвенція передбачає не тільки обов’язок держави не дискримінувати дані соціальні ролі, але обов’язок викладання у школах відповідного сприйняття даних ролей. Що очевидно, повністю нівелює не тільки гармонійний розвиток суспільства, а сприяє повні моральні деградації держави.

Варто звернути вашу увагу на тому, що Верховна Рада України вже пішла шляхом відмови від ратифікації Стамбульської Конвенції, розвиваючи водночас національне законодавство проти домашнього насильства. Відповідні закони проти домашнього насильства, зокрема і доповнення до Кримінального кодексу України, були прийняті у грудні 2017 року і цілком можуть вдосконалюватися у майбутньому, а тому ратифікувати даний документ не має необхідності!

Однак, на сьогодні є намагання і надалі «проштовхнути» через Парламент цей, небезпечний, документ для всієї держави, а тому звертаюсь до Вас не допустити його затвердження в українському Парламенті, відмовившись голосувати за нього.

Прошу надати відповідь на дану заяву, згідно із ЗУ «Про звернення громадян».

З повагою,

ПІП                                                                 підпис                                     дата

Координати адресатів:

Гройсман Володимир Борисович
Емейл: zmi@kmu.gov.ua
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/
Поштова адреса:
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

Парубій Андрій Володимирович
Parubii.Andrii@rada.gov.ua
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/andriy.parubiy
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Фракція партії «БПП»
Герасимов Артур Володимирович
Gerasymov.Artur@rada.gov.ua
Емейл фракції: info@solydarnist.org; press@solydarnist.org
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Фракція політичної партії «Народний фронт»
Бурбак Максим Юрійович
Burbak.Maksym@rada.gov.ua
Емейл фракції: press@nfront.com.ua
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/maksym.burbak
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Фракція політичної партії “Опозиційний блок”
Новинський Вадим Владиславович
Novynskyi.Vadym@rada.gov.ua
Емейл фракції: pressa@opposition.org.ua
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/people/Вадим-Новинский/100010720391976
https://www.facebook.com/novynskyi/
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Фракція політичної партії «Самопоміч»
Березюк Олег Романович
Bereziuk.Oleh@rada.gov.ua
Емейл фракції: press.kyiv@samopomich.ua
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Ляшко Олег Валерійович
Liashko.Oleh@rada.gov.ua,
Емейл фракції: pressov.rpl@gmail.com
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/O.Liashko
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Тимошенко Юлія Володимирівна
Tymoshenko.Yuliia@rada.gov.ua
Емейл фракції: pr@ba.org.ua
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Група “Воля народу”
Москаленко Ярослав Миколайович
Moskalenko.Yaroslav@rada.gov.ua
Емейл фракції: volyanarodu.com.ua@ukr.net
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/yarmoskalenko
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Група «Партія відродження»
Хомутиннік Віталій Юрійович
Khomutynnik.Vitalii@rada.gov.ua
Бондар Віктор Васильович
Bondar.Viktor@rada.gov.ua
Емейл фракції: contact@vidrodzhennya.org.ua
ФБ сторінка:
https://www.facebook.com/bondarvictorv/
Поштова адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Тим, хто потребує детальнішої інформації про суть так званої Стамбульської конвенції, пропонуємо ознайомитися з експертними думками з даного приводу.

«Стамбульська конвенція є бомбою уповільненої дії. Разом із пунктами про захист сім’ї та жінок вкрадається небезпечне поняття “гендер”. Ратифікуючи міжнародні документи, ми приймаємо їх в систему нормативно-правового поля України. Якщо виникатимуть колізії між міжнародними документами, ратифікованими Україною, то застосовуватимуться норми міжнародного документа», – вважає адвокат Сергій Гула.

Всеукраїнська Рада Церков та релігійних організацій у зверненні до Прем’єр-міністра України зазначає: «На наше переконання, такий викривлений підхід може зробити Стамбульську Конвенцію політичним і правовим інструментом для популяризації в українських школах і університетах нових “ґендерів”, що виходять за межі біологічної статі, та одностатевих стосунків – однак це було б згубним шляхом для України. Це занепокоєння пов’язано з тим, що Конвенція прямо передбачає обов’язки держав-підписантів навчати учнів “нестереотипним ґендерним ролям” (стаття 14 Конвенції)».

«…Тепер маємо багато новітніх викликів, як наприклад гендерна ідеологія, прихильники якої намагаються нав’язати її на державному і законодавчому рівні. Варто згадати про спроби змусити парламент ратифікувати Стамбульську конвенцію, яка на перший погляд є невинною, адже у ній начебто йдеться лише про протидію домашньому насильству. Проте є пункти, у яких йде мова про те, що існує стать, а існує гендер, і там вже налічується понад 50 отих соціальних типів. Отже стає зрозумілим, що ж насправді намагаються впровадити під «соусом» цієї конвенції», – переконаний о. Роман Лаба OSPPE, духовний наставник ХСП.
Серетар РНБО України Олександр Турчинов вважає: «Те, що ми називаємо моральним імперативом, по суті є Закон Божий. І ті, хто присвоюють собі право змінювати його на догоду своїм інстинктам і порокам, перетворюючи суспільство на сукупність осіб без статі, без моралі, наближають описаний в Біблії Армагеддон. Бо як тільки люди втратять свою сутність, Богом дану ідентичність, перестануть бути мужніми чоловіками і ніжними турботливими дружинами, втратять здатність любити, дарувати життя, ростити дітей, творити добро, людству прийде кінець. І цей сумний фінал буде повний болю і страждань».

«В ідеальному суспільстві з точки зору неомарксистів, які стали натхненниками Стамбульської Конвенції, стать людини не повинна мати жодного значення – людина наділяється правом власного визначення свого гендеру (жіночого, чоловічого чи іншого з кількох десятків). І будь-яке заперечення та обмеження цього власного вибору вважатиметься дискримінацією та причиною «гендерно обумовленого насильства», – вважає юрист, правозахисник Максим Васін.

Be the first to comment on "Стамбульська конвенція: Гендер відхилити не можна дозволити"

Залишити відповідь