Старт нового етапу в служінні ХСП у Авдіївці даний єпископом Широкорадюком

8 вересня Авдіївку відвідав Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви єпископ Станіслав Широкорадюк, де спілкувався зі служителями зі складу відповідної тактичної групи Християнської Служби Порятунку в особі отців Павла Гончарука та Валентина Розгона і місцевого координатора Олени Єрохіної. Саме до складу цієї дієцезії належать Донецька та Луганська області згідно внутрішнього територіального поділу РКЦ в Україні. Єпископа у поїздці супроводжував настоятель Парафії Божого Милосердя у Покровську отець Віктор Вонсович.

Очікується, що зазначений візит єпископа Станіслава у Авдіївку допоможе вивести на новий якісний рівень служіння ХСП у цьому секторі, який крім власне Авдіївки охоплює низку навколишніх сіл в безпосередній близькості до лінії розмежування (Опитне, Піски, Водяне, Кам’янка, Первомайське і т.д.). Зокрема, планується придбання постійного приміщення для місцевого ХСП-центру, на території якого, крім євангелізаційної, гуманітарної, соціальної та освітньої діяльності, мають розпочатися регулярні богослужіння.

Нагадаємо, що служіння ХСП у цьому непростому секторі триває уже більше двох років. За цей час у історії екуменічної тактичної групи ХСП-Авдіївка було немало знакових сторінок – заснування дитячого центру для дітей з неблагополучних сімей, облаштування пункту обігріву для безхатченків, налагодження постачання найнеобхіднішого у відрізані бойовими діями населені пункти, започаткування діяльності спеціальної мобільної оперативно-рятувальної групи, служіння воїнам, що обороняють «промку» тощо. Особливе ж місце у цій історії займає уже нині легендарна рятувальна операція, яка протягом кількох тижнів здійснювалася служителями ХСП взимку 2017 року у районах старої Авдіївки, що знаходилися під постійними ворожими обстрілами. Тоді часто служителі ХСП залишалися єдиними, хто, не зважаючи на неперервний артилерійський вогонь, продовжували служіння сотням покинутих людей, серед яких було немало дітей та людей літнього віку. До складу тієї рятувальної команди входили католики, баптисти, п’ятидесятники, месіанські євреї та протестанти-харизмати.
Отже вперед, ХСП-Авдіївка. Господь з нами. Його діти чекають на наші серця та руки. Наша війна триває…

Be the first to comment on "Старт нового етапу в служінні ХСП у Авдіївці даний єпископом Широкорадюком"

Залишити відповідь