Сухпайки з овочів, найнеобхідніші речі, кошти – таку гуманітарну допомогу ХСП  за сприяння Церкви «Християнська Надія» доставила в Авдіївку та Попасну

Сухпайки з овочів, борщові набори, продукти харчування, кошти та найнеобхідніші речі – таку гуманітарну допомогу Християнська Служба Порятунку за сприяння Церкви «Християнська Надія» доставила в Авдіївку та Попасну. Допомогу надавали мешканцям, а також військовим підрозділам, які базуються поблизу.

«Сухпайки ми отримали з Канади, а кошти та інші речі збирали силами громади Церкви «Християнська Надія», – розповів капелан Корпусу військових капеланів ХСП Олександр Холод, який разом з волонтером здійснили поїздку на прифронтову територію.

У військових підрозділах служителі ХСП спілкувалися, молилися разом з солдатами та офіцерами. Крім всього іншого передали їм солодощі, чай та каву.

«На території базування підрозділу ВСУ в Попасній є капличка. Ми отримали дозвіл проводити там Службу Божу. Також провели Службу Божу та Хліболамання у місцевій церкві Попасної», – сказав капелан.

Be the first to comment on "Сухпайки з овочів, найнеобхідніші речі, кошти – таку гуманітарну допомогу ХСП  за сприяння Церкви «Християнська Надія» доставила в Авдіївку та Попасну"

Залишити відповідь