Святкування Дня Захисника України, молитовна підтримка, надання допомоги військовим та місцевим мешканцям (Дайджест ХСП №2)

День Захисників Вітчизни. Служителі ХСП долучились до святкування Дня Захисника України у населених пунктах «сірої зони». Представники ХСП-Маріуполь взяли участь в урочистостях з цієї нагоди, які відбулись у школах Виноградного та Талаківки.

«Сегодня праздник у наших героев, но так получилось не все смогли побывать на торжественном мероприятии. Тогда, вместе с ребятами Cimic Avdeevka , поехали радовать наших героев туда, где больше всего ждут тепла. Теплый кофеек и сладенький тортик, а главное объятия друга и сердечный поклон уважения дорогим ребятам. Спасибо вам наши родные!!! Спасибо Героям Украины за их труд и заботу!!!», – написала на сторінці у Facebook служитель ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна.

У прифронтовому селищі Зайцеве разом із Покровою Божої Матері, Днем Захисника України святкували і 353 річницю із дня заснування селища.

На сторінці Військово-цивільної Адміністрації селища Зайцеве висловили вдячність служителям ХСП, які долучилися до святкування.

«Дуже раді були бачити гостей, які завітали привітати нас із святами. Дякуємо Київській групі з вокалісткою Оленою Овсієнко-Саліцькою (Олександре та Романе ви молодці), які створювали святковий настрій. Олег Коноплянко, дякуємо за організацію їх приїзду до нас у гості», – говориться у пості на Facebook.

У Києві у День Захисника України згадали тих, хто віддав своє життя у боротьбі із ворогом.

Авто для ХСП-Авдіївка. За кошти жертводавців для ХСП-Авдіївка був придбаний автомобіль. Нагадаємо, що група служителів залишалась без необхідного транспортного засобу з травня 2018 року. Саме у цей день в районі Опитного, під час роздачі гуманітарної допомоги місцевим мешканцям, бойовиками було знищене авто ХСП. Тоді, дякувати Богу, ніхто із служителів ХСП не постраждав.

Ініціатором збору коштів став Олександр Павлюк, пастор Євангелічно-Реформаторської Церкви Святої Трійці, командир групи капеланів-реформаторів. Власне, він один із тих, кому вдалось врятуватись, вийшовши із автомобіля незадовго перед прямим потраплянням ракети в транспортний засіб.

«Великий внесок у придбання автомобіля зробила Спільнота Євангелічно-реформаторських церков, зокрема, найбільша частина коштів надійшла від наших західних церков з-за кордону. Частина коштів була пожертвувана учасниками 7-мого національного молитовного сніданку в Києві», – розповів Олександр Павлюк.

За словами пастора, також частина коштів була зібрана на карточку о.Валентина Розгона (польового духівника ХСП), який також був у авто перед його знищенням.

Фастів. І знову дітей із зони АТО гостинно приймали у Фастіві в домі св. Мартіна де Поррес.

ХСП-Мар’їнка. Служителі ХСП-вМар’їнка відвідали ОЛПЗ “ВОЛИНЬ” УДА. Подарунки для захисників та спільна молитва.

Служителі поспілкувались із молодими людьми. “Вот уже второе воскресенье, проходят молодежные встречи в Красногоровской церкви. Тренинги АСЕТ, перемешенные и наполненые Словом Божьим, сдобренные любовью и юмором… это очень и очень )))) Приятно видеть, как Господь делает Свою работу и думаем еще больше увидим Его чудес, в церкви, в городе, в стране!!!”, – написала на своїй сторінці служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Моісеєва.

ХСП-Маріуполь. Служителі цього підрозділу ХСП приділяють багато уваги роботі з дітьми та євангелізації місцевого населення.

Вони відвідали дитячий садочок “Лелека” та школи в селі Виноградне та Талаківка. Регулярно проводяться заняття у центрі “Ковчег”, дозвілля для дітей та Служби Божі у Піонерському.

Служитель ХСП Володимир Завадський на своїй сторінці написав: «Село Новогригорівка. Найвіддаленіше село до якого доїжджаємо, щоб сіяти Слово Боже у спраглі серця, які з радістю чекають кожної нової зустрічі. Щиро дякуємо нашим добродіям за можливість разом творити добро».

ХСП-Авдіївка. Допомога та молитовна підтримка військових та місцевих мешканців у Водяному, Пісках, Опитному, Авдіївці та інших прифронтових населених пунктах.

ХСП-Бахмут. Допомога обездоленим, потребуючим та хворим, проповідування Євангелія місцевим мешканцям Бахмута, Жованки, Майорска и Бахмутки.

Київ. У Києві, у Штабі Християнської Служби Порятунку в Домі отця Піо, служителі ХСП зустрілися з польським фронтовим журналістом Міхалом Брушевським. Він готує матеріал про сучасну Україну, війну на Донбасі та служіння ХСП.

 

 

 

Be the first to comment on "Святкування Дня Захисника України, молитовна підтримка, надання допомоги військовим та місцевим мешканцям (Дайджест ХСП №2)"

Залишити відповідь