Тетяна Калініченко: “Дозвольте Ісусу стати для вас подарунком, дозвольте Богу вас здивувати”

За кілька тижнів Різдво – свято чудес і подарунків. Свято родинного затишку, вуличних гірлянд, светрів з оленями, переливів дзвіночків… Але, ей? Ці картинки із закордонних фільмів не мають нічого спільного з Різдвом — Воплоченням Сина Божого. Для мене важливо нагадати, що Різдва без Ісуса не буває. Так само, як і нема Ісуса в дванадцятьох стравах, прикрашених ялинках, ошатних оселях, карнавалах… Народних гуляннях, ба більше, в куті… Ісуса в цьому нема! Він прийшов у світ в убогій печері, серед простоти і любові. Він той, кому не знайшлось місця в комфорті і затишку, але кому вклонились царі… Бог став людиною, щоб в нас відродилась подоба Божа.  В різдвяних гімнах є фраза: “в темряві земній Сонце засвітило”, вона не стосується астрономічного року, це про моє життя. Коли в моє життя прийшов Ісус, в ньому стало багато світла, багато див і надії. І не важливо, що зовні моє життя виглядає як убога печера, але в мені з приходом Господа, засяяло світло. І це світло більше за всі гірлянди, свічки і ліхтарі, воно непідробне, не кіношне, не пусте.

Я неймовірно люблю Різдво, за трепетне і нестримне чекання дива і нагадування мені, що Бог не погордував убогою стайнею і не погордував моїм життям. Тому, друзі, не важливо що буде на ваших столах, як будуть вбрані ваші оселі, чи будуть у вас під ялинками перев’язані бантами подарунки, головне, щоб ваше серце було відкрите на прихід Ісуса Христа. Дозвольте Йому стати для вас подарунком, дозвольте Богу вас здивувати.

advent_kalinichenko

Be the first to comment on "Тетяна Калініченко: “Дозвольте Ісусу стати для вас подарунком, дозвольте Богу вас здивувати”"

Залишити відповідь