Захисники дітей, які виступають проти трансідеології, попередили про ризики, пов’язані з дозволом дітям користуватися TikTok, особливо у зв’язку з появою доказів того, що підлітків заманюють приймати експериментальні блокатори статевого дозрівання та робити операції з видалення важливих частин тіла.
Джерело: christianpost
Згідно з аналізом, проведеним Daily Mail у неділю, відеоролики TikTok з хештегом #Trans були переглянуті понад 26 мільярдів разів. У таких відеороликах молоді люди у веселій, легковажній формі розповідають про різні етапи проходження експериментальної гормональної терапії та незворотних операціях зі зміни тіла, щоб більше бути схожим на протилежну стать. За повідомленнями, популярна соціальна мережа стала минулого року у Великобританії додатком, що найбільше завантажується.

Батьки у Великій Британії все більше стурбовані тим, що програма розпалює заразу, заманюючи вразливих молодих людей до ідентифікації себе як протилежної статі та потенційно згубних наслідків на все життя. За власними даними TikTok, понад 25 % користувачів TikTok у віці від 15 до 25 років та діти віком від 4 до 15 років користуються сервісом у середньому 69 хвилин на день.

Групи, які критикують трансгендеризм, кажуть, що поширення цієї ідеології в соціальних мережах наражає молодь на серйозний ризик, враховуючи, що вона пропагується як остання тенденція.

Стефані Девіс-Арай із Transgender Trend сказала, що TikTok «має величезний вплив, і він сповнений відеороликів, які зображають медичний перехід як крутий і модний».

«Гендерні проблеми розглядаються як нове повстання, – каже Девіс-Арай. − Ці соціальні медіа-платформи, які пропагують медичний перехід, повинні містити попередження про такі матеріали».

В електронному листі, надісланому в The Christian Post у понеділок, блогер-розслідувач Дженніфер Білек, яка пише на сайті The 11th Hour докладно описала, як тісно пов’язаний трансгендерний активізм із медичним промисловим комплексом, сказала, що для суспільства життєво важливо усвідомити, наскільки виросли технології. Вона наголосила, що технологія здатна впливати на всіх, особливо на дітей, таким чином, про який вони навіть не підозрюють.

«Інтернет-маркетологи використовують цю владу, щоб продавати нам невдоволення собою, а потім ліки проти цього невдоволення. Діти меншою мірою, ніж дорослі, здатні усвідомити, що з ними відбувається, особливо коли маркетинг відбувається на їхніх власних каналах соціальних мереж. Ми не можемо контролювати доступ дітей до всіх основних ЗМІ, але наш обов’язок як дорослих − захистити їх від хижих маркетологів на їхніх технологічних платформах», − пояснила Білек.

«Те, що дітям 26 мільярдів разів показують такі речі, як операції, що калічать стать, незбагненно. Те, що це рекламується як крутість через “трансмоделей”, хірургів та макіяж у їхніх соціальних мережах, − це безсовісно. Батьки та опікуни повинні втрутитися і стати технічною поліцією того, чому піддаються їхні діти, тому що операції з переходу рекламуються ним, і вони купуються на цю ілюзію як на панацею від усіх їхніх підліткових проблем», − додала вона.

Аналогічним чином, Кейт Харріс з Альянсу ЛГБ − групи лесбіянок, геїв та бісексуалів, яка була сформована частково через протидію трансідеології та активізму в політиці ЛГБТ-групи Stonewall − висловила занепокоєння тим, що мільйони вразливих дітей дивляться ці відео.

«Невипадково зростання TikTok збігається з експоненційним зростанням кількості дітей, які страждають на гендерну дисфорію», − сказала Харріс, зазначивши, що деякі відео на платформі «глибоко лякають».

«Там часто кажуть: “Не втручайте своїх батьків”, − сказала вона. − Ці відео змусять покоління дітей повірити в те, що змінити стать легко і що це розв’язання усіх ваших проблем».

Нещодавно було оголошено, що відеоплатформа офіційно співпрацює зі Stonewall, найвідомішою групою захисту прав ЛГБТ у країні, з метою просування матеріалів на трансгендерну тематику.

Представник TikTok повідомив Daily Mail: «Для нас велика честь, що спільнота ЛГБТК+ прийняла TikTok з перших днів його існування як платформу для самовираження, освіти, створення спільноти та радості». Аналогічно представник Stonewall прокоментував, що контент «дозволяє молодим ЛГБТК+ людям знати, що вони не самотні у своїх переживаннях».

Аналіз Daily Mail даних про нормалізацію приймання експериментальних препаратів та проведення трансхірургічних операцій відбувається на тлі публікації у відомому виданні про найбільш радикально інвазивні хірургічні процедури для трансгендерів.

В останньому номері журналу «Нью-Йорк» на обкладинці було опубліковано статтю про подорож журналістки Габріель Мак, жінки, яка відкрито розповіла про свої важкі психологічні випробування, коли вона перенесла фаллопластику − операцію з видалення шарів тканини та жиру зі стегна для створення штучного чоловічого статевого органу.

Мак була сфотографована в одних трусах від Calvin Klein із добре помітним хірургічним шрамом на нозі. У статті, під назвою «Мій пеніс, я сама», операція була описана як необхідний крок для того, щоб вона відчула себе повноцінною в обраній нею ідентичності.

До останніх років діагнози гендерної дисфорії були дуже рідкісними й зустрічалися майже виключно у хлопчиків препубертатного віку. Сьогодні переважаючою демографічною групою є дівчатка-підлітки, які досягли пубертатного віку, і той вид гендерної дисфорії, про який вони повідомляють, не є традиційним, а, на думку дослідника громадської охорони здоров’я Лізи Літтман, є результатом зараження однолітків через Інтернет.

Словосполучення «гендерна дисфорія, що швидко виникає», з’явилося в результаті новаторського дослідження Літтман у 2018 році для опису феномену, з яким стикаються багато молодих людей. Згодом цю медичну загадку було глибше вивчено у книзі «Необоротна шкода: Трансгендерне божевілля, що спокушає наших дочок», що написана Ебігейл Шрайєр.


Джерело