Центр ХСП під Маріуполем відвідала посол Іспанії в Україні

Нещодавно центр Християнської Служби Порятунку, який базується у Піонерському під Маріуполем, відвідали шановні гості, в числі яких перебувала Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні пані Сільвія Кортес Мартін. Її супроводжували  директор фонду CDG в ООН Палома Дюран ЛаЛагуна, священник із місії «Чаша Милосердя» у Харківсько-Запорізької дієцезії Пабло Хав’єр Ескріва де Романі та місіонер із складу місії «Чаша Милосердя» Валентина Павсюкова.

Візит відбувся на запрошення ХСП, яка виступила в якості приймаючої сторони. Делегацію також супроводжували офіцери Цивільно-Військового Співробітництва Збройних Сил України, що несуть службу у відповідному секторі.

В процесі шестигодинного візиту гості ґрунтовно ознайомилися із служінням центру ХСП-Маріуполь та діючого при ньому дитячого центру «Ковчег», відвідали фельдшерсько-акушерський пункт у Бердянському, поспілкувалися зі служителями ХСП під час спільного обіду.

Окремим пунктом програми була зустріч із людьми із навколишніх сіл «сірої зони», які рік тому за посередництвом ХСП взяли участь у благодійні програмі з проведення безкоштовних хірургічних операцій, що проводилися на волонтерських засадах групою іспанських лікарів. Люди висловлювали глибоку вдячність за надану можливість та свідчили про те, як завдяки одужанню змінилося їх життя та життя їхніх родин.  Адже для кожного з них участь у зазначеній програмі була єдиною можливістю отримати кваліфіковану безкоштовну медичну допомогу у вигляді надзвичайно вартісних хірургічних операцій. Багатьом з них участь у програмі врятувала життя. І не лише фізичне – під час перебування у Києві в передопераційний період значна частина пацієнтів отримали також і свій перший духовний досвід через спілкування з католицьким священником, служителями ХСП, лікарями – християнами та медсестрами – черницями.

Гості, служителі ХСП, зцілені люди та діти – вихованці дитячого центру «Ковчег» взяли участь у спільній подячній Службі Божій, яку відправив отець Пабло Хав’єр Ескріва де Романі. Були спільна молитва, прославлення Бога, ділення миром та участь у Святій Євхаристії. Це було справжнє свято єднання, любові та щирого поклоніння Христу.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року в рамках спільної акції Благодійного Фонду «Сhalice of Mercy», клініки КНП «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» та Християнської Служби Порятунку (ХСП) безкоштовно були проведені операції для жителів зони АТО, переселенців, учасників бойових дій та членів їхніх родин. Всього було прооперовано 27 пацієнтів.

З цією метою до України запросили міжнародну групу лікарів – християн (клініка «Ла Паз», Іспанія), які протягом трьох тижнів втілювали Божий задум та повертали людям надію на нормальне та гідне життя без болю та страждань. Українська команда лікарів на чолі з католиком Іваном Яворським працювала пліч-о-пліч з колегами і продовжувала роботу вже після їхнього від’їзду. Хворими опікувалися черниці – сестри милосердя, які постійно служать в лікарні. В свою чергу команда служителів на чолі з Координатором Штабу ХСП Андрієм Чміленком забезпечила запрошення потенційних пацієнтів, їх доїзд, проживання та логістичний супровід, а також духовну опіку.

 

Be the first to comment on "Центр ХСП під Маріуполем відвідала посол Іспанії в Україні"

Залишити відповідь