Творчі заняття, які організовує ХСП у прифронтових селах, відвідують малолітні діти, школярі та дорослі

Творчі заняття, які організовує Християнська Служба Порятунку в прифронтових селах, відвідують малолітні діти, школярі та дорослі.

Так, гурток у Піонерському вже має назву «Ковчег».

«Щосуботи до нас приходять нові діти та дорослі. Це дуже-дуже класно. Одне є «але» – нам не вистачає місця. Ми займаємося в будинку з двома кімнатами. До нас приходять на заняття діти від 2 до 7 рочків,  підлітки та дорослі. І нас уже 24-веро…», – розповідає служитель ХСП та організатор творчих занять Оксана Завадська.

Заняття у «Ковчегу» відбуваються у різноманітних напрямках: робота з фоамираном, декупаж, бісероплетіння, перегляд фільмів та ігри.

«Волонтеры, волонтеры», – такими радісними вигуками служителів ХСП вже зустрічають вихованці дитячого садка «Лелека», що у Виноградовому.

«Діти за цей час уже звикли до нас, тому з радістю біжать зустрічати, як ті пташенята щебечуть радісно вітаючи, обнімають. «А что мы будем делать сегодня?».  З дитячою цікавістю запитують нас», – говорить Оксана.

Кожен раз служителі ХСП стараються здивувати маленьких вихованців новинками. Цього разу вивчатимуть досить цікаву техніку малювання – ниткографію. Вона розвиває пам’ять, акуратність, дисциплінованість, фантазію, увагу та мислення.

А що за  уроки, без веселих перерв.

Ігри, це те, що найбільше полюбляють дітлахи.

Боулінг – цікава та весела гра, в яку можна бавитись великою командою.

Вболівальники надзвичайно активні. Хоч на деякий час діти забули, що за вікном іде війна…

ХСП дякує благодійникам та жертводавцям. Саме за їхньої підтримки проводяться такі творчі заняття. Допомога, серед іншого, надходить з Самбора від Оргкомітету Євромайдан-Рим, з Кропивницького від парафії свв. Сергія і Вакха, з Дунаївців від парафії о. Валентина.

Be the first to comment on "Творчі заняття, які організовує ХСП у прифронтових селах, відвідують малолітні діти, школярі та дорослі"

Залишити відповідь