У Києві 7-8 грудня відбудеться Глобальний Лідерський Саміт

У Києві 7-8 грудня відбудеться Глобальний Лідерський Саміт.
Ось, що з цього приводу розповів голова оргкомітету ГЛС Руслан Кухарчук:
“Тема церковного лідерства, зрощення команди служителів, посилення авторитетних позицій церкви завжди залишатиметься актуальною. Щоб допомогти церковним лідерам структурувати управління командою, зростити нових служителів, познайомитися з досвідом інших церков, існує Глобальний Лідерський Саміт.Захід призначений дати натхнення, допомогти знайти своє покликання, розкрити лідерський потенціал і показати інструменти ефективної роботи. Саміт буде 7-8 грудня.
Подія проходить щорічно в Чикаго, а потім транслюється в 128 країн і охоплює більше 400 000 лідерів. Пастори багатотисячних церков, місіонери і управлінці світових компаній діляться своїми знаннями та натхненням. А українські спікери розказують про особистий досвід лідерства та служіння в місцевому контексті. Для участі у Саміті запрошуємо команди громадських організацій, бізнесів, церков, студентство.
Формат Саміту передбачає живі виступи від українських спікерів та відеопослання від світових лідерів, як то Крейг Грошел, єпископ Т.Д. Джейкс, Саймон Сінек, Джон Максвел та інші. Детальніше на сайті: www.gls-ua.com
Кожен спікер має унікальне послання в сфері церковного управління, громадської діяльності, культури або особистого розвитку. Саміт призначений для кожного, хто бажає розкрити свій потенціал та зрозуміти призначення у своєму служінні. Подія буде цікавою як успішному управлінцю, так і домогосподині, яка прагне розвиватися.
Запрошуємо вас та ваші команди долучитися до цієї масштабної події світового рівня. Для груп від 3 осіб пропонуємо унікальну знижку-30%.
У Києві очікується понад 500 учасників. Забронюйте своє місце на заході. Кількість місць обмежена. Детальна інформація по спікерах та реєстрації на сайті: http://gls-ua.com“.

Be the first to comment on "У Києві 7-8 грудня відбудеться Глобальний Лідерський Саміт"

Залишити відповідь