Підрозділ, де був капелан ХСП, 16-ть військових навернулись у християнство, неоязичниками були десятеро з них

Про служіння Християнської Служби Порятунку (ХСП) йшла мова у ефірі каналу EWTN. Гостями програми «Відверті розмови» були представники штабної команди ХСП.

Ось, окремі тези із розмови у студії:

«Є три напрямки роботи ХСП: сфера духовної війни (Молитовний щит); місіонерсько-євангелізаційний напрямок; соціальне просвітництво людей…

Будь-який християнин, про це чітко говорить Біблія, повинен бути лідером. Довіреними талантами потрібно мудро розпоряджатися…

В самому Молитовному Щиті є спеціальна молитовна група, яка молиться за саме ХСП…

Місіонери ХСП знаходяться під духовним наступом і пресом небожих сил…

Ментально, християни просто не хочуть приймати цієї відповідальності (за себе, за свою сім’ю, родину, країну). Вони не розуміють цього Божого покликання. Це не просто якийсь привілей, це їх обов’язок, як у тих управителів, про яких говорив Бог. Якщо ти отримав один талант, ти все одно повинен ним розпорядитися відповідним чином…

Ось ця ментальна пасивність та інертність, коли наше християнство закінчується за порогом Храму, а далі ми живемо за законами світу, за законами плоті. Ми часто перетворюємося в такий планктон, ніби цей Світ не належить Христу, ніби Бог не довірив його нам (Перша Книга Буття)…

Особливо за останні десятиліття християнство стало дуже паркетним, декоративним…

Таке враження, що ми самі у себе вкрали половину Євангелії. Ми приймаємо ту частину, де говориться, що Бог хоче, щоб ти був щасливий, щоб ти був здоровий, Він тебе любить, Він твій Батько. Друга половина Євангелії про те, що є доручення Ісуса йти до країв Світу, йти проповідувати, йти боротися за Світ. Кожен, де ти стоїш. Не важливо, чи ти президент, чи ти двірник. Є місце твоєї битви. Друга частина Євангелії говорить про те, що ми повинні бути апостолами, воїнами, що ми повинні воювати за той Світ, який довірений нам Богом…

Ми знаходимось у такому стані, коли наша віра може бути літеплою, лінивою і в чомусь лукавою…

На Донбасі величезна потреба в Євангелізації. Є села, де нема церкви, нема священника, діти і люди не хрещені, Слова Божого ніколи не чули. Наші місіонери часто стають першими, хто пропонує цю зустріч з Ісусом…

Місіонерам ХСП довіряють місцеві мешканці завдяки тому, що вони весь час живуть там та допомагають людям…

Якщо ти з цими людьми живеш і вмираєш, це в прямому і переносному значенні, це і є головна Євангелізація…

Коли ти під час обстрілів починаєш заспокоювати людей та дітей. Ловити їх, щоб вони не вибігали на центральну вулицю. Туди не можна вибігати, бо такі вулиці прострілюються. Коли ти з ними ділиш хліб, коли бачать тебе під цими ж обстрілами, у тій самій нужді, що й вони. Головне бути разом з ними…

Місіонер ХСП Володимир Завадський сказав, що його людський ресурс закінчився на другому тижні служіння, а він вже там три роки. Далі використовуються ресурси, які дає Бог…

У одному підрозділі, де був капелан ХСП, 16-ть військових навернулись у християнство, з них десятеро були неоязичниками…

Один із колишніх неоязичників сказав, «якби я знав з самого початку, яким є християнство, я б ніколи не став язичником». Тобто, потрібно показувати, яке є справжнє християнство. Не свічечка, хусточка, посвятити мак… Говорити про Ісуса Христа, який помер і сміливо йшов на Хрест, тричі падав і тричі вставав…

Ми часто своєю літеплістю втрачаємо потенціал своєї Церкви…

Одне з основних чуд ХСП, за ці роки, – це те, що воно екуменічне служіння… У нас зараз служителі восьми деномінацій і, немає жодних проблем, жодних протиріч. Там, де Ісус, де жива дія Святого Духу. Там всі брати, особливо в тих умовах, а доктринальні протиріччя не є перешкодою…».

Всю програму можна подивитись ТУТ.

Be the first to comment on "Підрозділ, де був капелан ХСП, 16-ть військових навернулись у християнство, неоязичниками були десятеро з них"

Залишити відповідь