У Патріаршому соборі УГКЦ 3 та 4 листопада відбудуться заходи присвячені пам’яті митрополита Шептицького та Блаженнішого Любомира

У суботу, 3 листопада, у Києві відбудеться ІІІ Всеукраїнський з’їзд мирян УГКЦ, який присвячений пам’яті праведного митрополита Андрея Шептицького. Основна тема з’їзду — “Покликання до святості сьогодні”. Місце проведення: Патріарший собор Воскресіння Христового і Міжнародний виставковий центр.

“Мета З’їзду — осмислення мирянами покликання до щоденної святості. Адже бути святим — це означає бути свідком Ісуса Христа та бути вірним Богові”, — зазначив о. Василь Білаш, голова Комісії у справах мирян УГКЦ.

А пізніше додав: “Блаженніший Любомир ще у 2006 році запропонував під час Синоду Єпископів нашої Церкви, щоб найближчими десятиліттями взяти за мету та стратегію “Живої парафії” гасло “Святість об’єднаного Божого люду”, що означає — святість і об’єднання Божого люду навколо Христа”, — пояснив о. Василь.

Як повідомляють організатори, для належного підготування в єпархіях та екзархатах попередньо планується проведення єпархіальних з’їздів мирян. Після проведення ІІІ З’їзду мирян УГКЦ у Києві для втілення результатів і резонансу їх поширення в єпархіях та екзархатах наступного року рекомендується провести єпархіальні форуми “Відкриті двері УГКЦ”.

Окрім цього, на заході передбачають виконати чимало цілей та завдань, наприклад переосмислити покликання і місію мирян у сучасному суспільстві, налагодити середовище комунікації та пасторальну модель для розвитку апостоляту мирян, активізувати і створити нові професійні середовища мирян задля спільної праці у Церкві тощо.

У неділю, 4 листопада, у Києві, в рамках ІІІ Всеукраїнського з’їзду мирян УГКЦ, відбудеться форум «Відкриті двері УГКЦ», який присвячений пам’яті Блаженнішого Любомира. Цей захід — ще одна спроба створити майданчик, щоб представити нашу Церкву, як живу і діяльну Боголюдську установу у суспільстві. Місце проведення: Патріарший собор Воскресіння Христового та Міжнародний виставковий центр.

Як повідомляють організатори, під час форуму потрібно виконати певні цілі та завдання: представити різного роду спільноти, організації, інституції та установи УГКЦ, створити середовище комунікації для обміну досвідом між учасниками форуму, сформувати каталог “Відкриті двері УГКЦ”, провести панельні дискусії на актуальні теми і виклики, які стоять перед Церквою у сучасному суспільстві та напрацювати відповідні звернення.

«Отож, приходь! Сьогодні майбутні зміни творяться разом!» —наприкінці наголосив та закликав до активної участі в заході о. Василь Білаш.

Зареєструватися на подію можна тут.

На участь у панельних дискусія можна зареєструватися тут.

Інформація для каталогу «Відкриті двері УГКЦ» (для презентацій).

Програма форуму тут.

Детальніша інформація про події за посиланнями:

http://www.laityugcc.org.ua/tekst-novini-povnistju/items/iii-vseukrajinskij-zjizd-mirjan-ugkc.html

http://www.laityugcc.org.ua/forum/

https://www.facebook.com/myrjanyugcc/

https://www.youtube.com/watch?v=XCSQTFxzL8U&t=47s

https://www.youtube.com/watch?v=D82IvgpNrnM&t=69s

 

Be the first to comment on "У Патріаршому соборі УГКЦ 3 та 4 листопада відбудуться заходи присвячені пам’яті митрополита Шептицького та Блаженнішого Любомира"

Залишити відповідь