У прифронтовому Піонерському рідні брат і сестра прийняли Таїнство Хрещення (Дайджест ХСП №14)

«Ідіть, навчайте всі народи

й хрестіть їх в ім’я Отця і Сина і Св. Духа»

(Мат. 28. 19)

– “В нашій спільноті двоє дітей – рідний брат та сестра Олексій та Поліна прийняли Таїнство Хрещення.
Радіємо і щиро вітаємо їх з цією важливою подією в їхньому житті. Дякуємо о.Pawel Tkaczyk за служіння Святої Меси та уділення Таїнства Хрещення”, – написав координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

– ХСП-Зайцеве (служитель Олег Коноплянка). Жованка, домашня церква. “Мій сину! Слухай слова мої уважно, і нахили вухо до Моїх глаголів. Нехай вони не відходять з-перед очей у тебе, і сховай їх в осерді твого серця, Вони бо життя тому, хто їх знайде, і здоров’я для всього його тіла.” Приповідки 4:20-22.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський).
Святе Письмо, скільки його не перечитуй, чим більше ним переймаєшся, тим більше все висвітлюється і розширюється. Ось єдина Книга в світі: в ній все є!
Подяка Богу за живе і діяльне Слово!!!!

Неможливо правильно керувати світом без Бога і Біблії. Ділення Словом Божим по домівках

Усе Писання Богом натхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова (2Тим. 3.10-17)

– ХСП-Мар’їнка
“На прошлой неделе была возможность поделится словом в церкви «Преображение» на тему «Пять языков любви». Было хорошее, насыщенное общение с братьями и сёстрами. Каждый из нас это «сосуд наполненый любовью» и мы должны научиться делится ее с другими! Говорить на «языках» тех людей, которые нас окружают!!!!”, – написала на своїй сторінці служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Моісеєва.

– Наші “гладіатори” Святослав, Руслана і Глорія Погляди зараз перебувають у Ватікані на конференції “Сказати: “Так!” заради життя”. Метою конференції є захист зародженої в лоні матері дитини у випадках, коли пренатальна діагностика говорить що дитина народиться з патологіями, які є невиліковними або призведуть до передчасної смерті дитини або ж є взагалі несумісними з життям.

– На з’їзді лідерів Об’єднання католицьких спільнот (членами є близько 40 римо- та греко-католицьких харизматичних спільнот України) був представлений Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку. На цей момент Щит уже налічує десятки молитовних груп і середовищ в Україні, Литві, Польщі і Німеччині. Постійно утворюються нові духовні осередки, зокрема, і на базі спільнот, що входять до складу ОКС. Армія для духовної війни Останніх Днів зростає.

– Володимир Завадський: “З радістю ділимося своїми свіжими емоціями з нашої місіонерської подорожі. Проїхали близько 2500 км: Маріуполь – Мелітополь – Камянець-Подільский – Смотрич – Писарівка – Хмельницький – Воробіївка- Понінка – Київ – Маріуполь…
Всі люди, парафії, монастирі, які приймали нас зробили це з великою простотою і відкритістю. Особливо рідна домівка та найдорощі нашому серцю люди – батьки.
Подяка доброму Небесному Батьку за цей подарунок – за кожного, кого зустріли, за екскурсії, за всі пожертви і матеріальні допомоги, за любов, якою кожен ділився, хто в будь-який спосіб долучився до організації цієї поїздки”.

– В рамках діяльності Християнської Соціальної Платформи при Християнській Службі Порятунку відбувся тренінг “Богослов’я праці та практика віри”. Тренінг проводив координатор ініціативи ” Місія в професії” Den Gorenkov. Дякуємо, Денис, за донесення Божого погляду на професійну діяльність та ділову активність християн у світі. Бог творить всюди, а ми покликані бути його помічниками та управителями. І з нетерпінням очікуємо продовження.

– У Домі отця Піо відбувся тренінг “Маніпуляції гендеру”, який проводила відомий християнський психолог Людмила Гридковець. Тренінг був ініційований Гладіаторами Життя (рухом пролайферів і антигендерів при Християнській Службі Порятунку). Таким чином підготовка до служіння на захист життя і традиційної родини активно триває.

На сторінці ХСП у соцмережі було оприлюднено таке звернення:

“Україно, вкотре віддай кесарю кесареве. Але знову не забудь віддати Богу Боже. Бо тільки один в нас Господь, Цар і Верховний Воєначальник -Ісус Христос. І лише Його Влада, Сила і Слава Навіки! Отож немає під сонцем нікого з людей, хто був би здатний зробити нашу країну благословенною, землю освяченою, а націю єдиною, якщо тільки не прийме поставу Божого Слуги і не стане Знаряддям у Господніх Руках. Так було, так є і так буде до кінця Останніх Днів, аж поки Ісус не прийде вдруге і сам не запанує разом зі своїм Народом. А доти, як і Христос був тут, на землі, на сто відсотків і Богом, і Людиною, будьте в повноті громадянами Неба і громадянами України водночас, завжди і у всьому. Бо покликані ми в Ім’я Господнє стати світлом для світу, в якому живемо, і сіллю для землі, на якій стоїмо”.

Be the first to comment on "У прифронтовому Піонерському рідні брат і сестра прийняли Таїнство Хрещення (Дайджест ХСП №14)"

Залишити відповідь