“Багато християн і не здогадуються, що Церква володіє таким скарбом як Соціальна Доктрина” – Зиновій Свереда

У програмі «Modus vivendi», яка виходить в ефірі Радіо Марія, говорили із доктором соціальної економіки, екс-доцентом Папського Григоріанського університету (Італія), політологом, економістом, випускником УКУ – Зиновієм Свередою про важливість вивчення Соціального вчення Церкви, як системного подання інформації, яке формує світогляд християнина. Заторкнули позитивні приклади з нашої історії, коли Митрополит Андрей Шептицький, як унікальний релігійний лідер, продемонстрував ефективність християнського соціального вчення у дії. А також про те, як адаптувати Соціальну Доктрину Церкви до сучасних українських умов та активізувати християн активно здійснювати вплив на суспільство.

Нагадаємо, що програма “Modus vivendi” (Стиль життя) з Оксаною Семенець виходитиме у прямому ефірі раз на два тижні у п’ятницю о 21:00. В її рамках висвітлюватимуться питання християнського способу мислення і дії в особистому, родинному та спільнотовому просторах сучасної людини. Це спільний проект Радіо Марія та Християнської Соціальної Платформи при ХСП.

В інші п’ятниці, у цей же час теж двічі на місяць, виходить передача з ведучим Олексієм Погорєловим. Вона називається “Musa sapientum або просто банан”. Програма створена в рамках співпраці Християнської Служби Порятунку з Радіо Марія і сайтом «Родина».  Вона покликана висвітлювати актуальні питання життя українського суспільства у християнському контексті.

Be the first to comment on "“Багато християн і не здогадуються, що Церква володіє таким скарбом як Соціальна Доктрина” – Зиновій Свереда"

Залишити відповідь