В Авдіївці ХСП надає допомогу людям у тих районах, куди відмовляються їхати інші служби

В Авдіївці служителі Християнської Служби Порятунку надають допомогу людям у тих районах, які найбільше обстрілюються і у які відмовляються їхати інші служби.

«Улица Леваневского. По этой улице живут дети, старики. Привезли все самое необходимое, а также вещи, игрушки, книжки для детей. Ведь туда ехать отказываются все службы. На момент нашего приезда рядом шел бой из стрелкового оружия», – розповідає служитель ХСП Олена.

Мешканцям вул. Колосова (це фактично лінія обстрілу) ХСП привезла теплі речі та взуття.

На цій вулиці мешкає сім’я з трьома дітьми (7 місяців, 7 і 15 років). Мама допомагає бійцям ВСУ: готує їсти, пере речі. Натомість, військові допомагають продуктами.

ХСП отримує інформацію про нагальні потреби мешканців найбільш обстрілюваних районів Авдіївки від вуличкомів.

Ось такі «подарунки» прилітають на вулиці міста. Це вул. Сєдова.

На вул. Степову служителі ХСП відвезли найнеобхідніші речі. Старші люди з цього району не можуть далеко відходити від дому.

На вул. Чернишевського рятувальники ХСП допомогли бабусі заповнити заяву на допомогу. Старенька та її чоловік (інвалід, без ноги), вони не можуть потрапити у місто.

Дитяче харчування та підгузки служителі ХСП привезли для сім’ї з трьома дітьми, яка мешкає на околиці міста, поряд з лісом та недалеко від обстрілюваної промзони. Привітали маму з святом.

У наступній сім’ї дитині два місяці. Мама пішла оформляти документи, тож вітання з днем весни для неї передали батькові. Від такої турботи і уваги батько розчулився.

«Людям нужен праздник, они его заслужили, выстрадали, пережили многое. Может это самая ценная минута для них, момент, когда про них помнят, когда дарят улыбку или просто дружески хлопают по плечу. Это стоит тысячи громких слов», – переконана служитель ХСП Олена.

ХСП також відвантажила допомогу в дитячий будинок у Покровське.

У цьому місті одна з церков надала притулок переселенцям з Авдіївки.

Be the first to comment on "В Авдіївці ХСП надає допомогу людям у тих районах, куди відмовляються їхати інші служби"

Залишити відповідь