У той час, як в світі уже розгортається пандемія коронавірусу, Президент Володимир Зеленський 31 січня розпорядився посилити заходи, щоб не допустити поширення захворювання в Україн. В цей час суспільство уже перебуває у схвильованому стані, є нагальна проблема з медзасобами для сімей, вагітних і багатодітних, дитячих будинків, мам, які тільки народили і т.д.

Міністерство соціальної політики, яке курує питання сім’ї та дітей разом з  Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Л. Денісовою, та Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики К. Левченко  – замість того, щоб зайнятися даними важливими питаннями, приймають незаконні рішення, імплементуючи в законотворчий процес норми міжнародних документів, які не ратифіковані в Україні.

Міністерство протягом лютого переймається найнагальнішим питанням для подолання епідемії – питанням скасуванння природної статі та заміни її на гендери, яких існує понад 50 видів, окрім цього зобов’язало міністерства, інші центральні і місцеві органи виконавчої влади, при розробленні законів та нормативно-правових актів використовувати його Інструкції щодо інтеграції гендерних підходів в якій тепер стать замінена на гендери.

Мінсоцполітики незаконнно імплементує в законодавство Стамбульську конвенцію

Міністерство соціальної політики України 7 лютого видає Наказ №86 «Про затвердження Інструкції щодо інтеграції гендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів!»

Всі звикли до того, що нам розповідають, що такі документи ніби то виключно захищать питання рівності прав чоловіків і жінок, однак прочитавши дану інструкцію ми бачим, що всю країну вирішили обдурити та поки всі слідкують за коронавірусом – взяти та зруйнувати інституцію сім’ї в Україні, зруйнувати національне законодавство щодо сім’ї.

Частина перша пункт 1 –  Ця Інструкція встановлює загальні вимоги до застосування гендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів з метою виконання норм Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Тобто це не рекомендація це жорстка вимога, якої мають дотримуватися всі органи влади та місцевого самоврядування при розробці законів, рішень Уряду, наказів міністерств, рішень обласних та міських рад і т.д.

Пункт 6 зазначає що у Інструкції терміни вжито в значеннях, наведених у законах України, а також міжнародних документах, зокрема Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (2011) (це СТАМБУЛЬСЬКА КОНВЕНЦІЯ, яку Україна не ратифікувала):

Стать замінено на гендер

Читаючи визначення термінів в Інструкції ми бачимо, що автори інструкції вводять в законодавство розшифровку терміну гендер –

  1. гендер – соціально закріплені ролі, поведінка, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок/чоловіків;

Що значить ці слова? А значать, що тепер не твоя біологічна стать визначає хто ти? Чоловік чи жінка – а соціально закріплена роль (наприкрад:рangender – панджендер, людина, що не ідентифікує себе з чоловічою чи жіночою статтю, натомість ототожнює себе з третьою статтю, або ж чоловік 45 років, каже що він дівчинка 8 років та йде в дитячий туалет)

  1. гендерний аналіз – вивчення відмінностей між жінками та чоловіками в умовах, потребах, рівнях участі, доступу до ресурсів та управління ними, повноваженнях у прийнятті рішень тощо, зумовлених усталеними в суспільстві гендерними ролями (нормами, очікуваними моделями поведінки, діяльністю, характерними рисами, що вважаються притаманними для чоловіків/жінок);

В цьому визначенні ми уже бачимо новий термін – гендерні ролі (норми, очікувані моделі поведінки, діяльність, характерні риси, що вважаються притаманними для чоловіків/жінок). Тобто твоя стать – це не те ким ти народився, а те ким тебе вважає певне суспільство по критеріях – норми, очікувані моделі поведінки, діяльність, характерні риси, що вважаються притаманними для різних гендерів ( чоловік, жінка, трансвестит, бісексуал, трансгендер і т.д.)

  1. стать – сукупність ознак біологічних та фізіологічних особливостей особи.

Тобто тепер стать це не твоя біологічна стать та визначення – ти чоловік чи жінка, а стать це лище – сукупність ознак біологічних та фізіологічних особливостей особи…типу скільки пальців, рук, ніг, якої форми очі, брови і т.д.

Зазначені зміни небезпечні бо закладають основу для подальшого введення понад 50 видів генлерів, як частини законодавства та пропагування гендерної ідеології та ЛГБТ. Відповідно осуд зазначених явищ з боку віруючих призведе до суворих покарань та звинуваченні у гендерній дискримінації.

Докладніше про види гендерів читайте в кінці статті.

Іноземні неурядові організації залучаються до зміни законодавства України, а їх пропозиції стають обов’язкові до враховування 

Розділ 3 Інструкції описує етапи підготовки проектів законів або інших нормативних актів та в етапі 5 вказує, що до  обговорення проєкту нормативно-правового акта залучаються представники громадських об’єднань, іноземних неурядових організацій, які працюють у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та репрезентують різні групи жінок і чоловіків.

Висловлені ними під час обговорення пропозиції враховуються під час підготовки остаточного варіанта проєкту нормативно-правового акта.

Зазначені пункти показують заангажованість Мінсоцполітики, яке прописує прямим текстом, що грантові гендерні іноземні!! організації мають приймати участь у підготовці всіх нормативних актів, а їх пропозиції мають враховуватися органами влади. Фактично вони стають якимись «смотрящими» за реалізацією гендерних ініціатив в усіх нормативних документах та в усіх органах.

Небезпечну норму ми знаходимо в Етапі 6 (Моніторинг та оцінювання дії нормативно-правового акта.)

В даному пункті ми бачимо, що закладається норма про тотальний контроль за ефективністю реалізації гендерних ініціатив.

Мінсоцполітики хоче аби протягом 7 років11 що року відбувався моніторинг впровадження гендерних ініціатив…при чому перший етап – зміна умінь-навичок, другий – зміна поведінки, третій зміна життя….

Ось як це зазначено в інструкції:

які зміни у знаннях, уміннях, навичках, доступі до благ та послуг відбулися у визначених цільових групах дівчат/хлопців, жінок/чоловіків (1-2 роки від початку впровадження нормативно-правового акта);

які зміни в поведінці, становищі, ставленні до проблеми відбулися у визначених цільових групах дівчат/хлопців, жінок/чоловіків (3-4 роки від початку впровадження нормативно-правового акта);

які зміни у своєму житті або якості життя відчули дівчата/хлопці, жінки/чоловіки визначених цільових групи (5-7 років від початку впровадження акта).

Якщо отримана в результаті моніторингу та оцінювання інформація свідчить про те, що не вдалося забезпечити досягнення позитивних результатів для різних груп жінок/чоловіків, варто проаналізувати, як саме планувалося забезпечити досягнення потрібних результатів і чому не вдалося цього зробити, розглянути можливість внесення до нього відповідних змін.

Таким чином ми бачимо, що в обхід закону нам хочуть нав’язати гендери замість статі, а традиційній статі відвести лише функцію просто біологічних та фізіологічних особливостей людини. Спостерігаючи за тим, що відбувається останні пів року ми бачимо, що розпочався широкомасштабний наступ на сім’ю.

Всеукраїнський Собор закликає всіх християн максимально активізуватися поки ми перебуваємо на карантині та з одного боку активно молитися аби Бог втрутився в дану ситуацію, а з іншого боку активізувати активну роботу по протидії даним ініціативам.

Докладніша інформація по тому як протидіяти буде розміщена найближчими днями в нашій вайбер та телеграм групі. Доєднуйтеся самі до груп та доєднуйте небайдужих до долі сім’ї. 

Довідка про гендери

Гендерів налічують від 54 до 300+, ось основні, які використовуються: 

Гомосексуальні гендери:
Лесбіянки – жінки, які віддають перевагу відносини з жінками
Геї – чоловіки, які віддають перевагу відносини з чоловіками
Бісексуали – не роблять різниці між чоловіками і жінками, як в сексуальному, так і в романтичному плані
Трансгендери – це ті, хто незадоволені своєю біологічною статю (наприклад, транссексуали прагнуть змінити стать хірургічно, а трансвестити просто переодягаються в одяг протилежної статі)
Разом з ними виділяють:
1. Agender – людина впринципі відмовляється застосовувати до себе категорію гендеру (але це не означає безстатевість)
2. Androgyne – андрогін (відразу не скажеш, жінка або чоловік) або гермафродит (володіє статевими ознаками обох статей)
3. Androgynous – і жіночний, і чоловічий (внутрішньо, по відчуттях)
4. Bigender – відчуває себе в різний час то чоловіком, то жінкою
5 Cis – латинськ. “Перед-“, тобто “Недо-” (без негативної конотації) – транссексуали, знаходяться в стадії переходу або до жіночого, або до чоловічої статі. По-простому – чекають операцію, проходять гормональну терапію. До перехідним гендер в зв’язку з цим ставляться cis female і cis male
6. FTM – жінка, хірургічно прийняла вигляд чоловіка MTF – чоловік, хірургічно, зовні, який прийняв вигляд жінки
7. Gender Fluid – нестійкий гендер. Чи не ототожнює себе з чоловічим або жіночим підлогою, а періодично відчуває себе то чоловіком, то жінкою, або особою без статі, або обох статей відразу. Це може проявлятися в тому, як людина одягається, висловлює і описує себе
8. Gender Nonconforming – це поведінка або гендерна вираз людини, яка не збігається з прийнятими в даному суспільстві гендерними нормами
9. Gender Questioning – стать, що залишається під питанням
10. Gender Variant – стать, що допускає кілька варіантів
11. Genderqueer – свій особливий гендер (у визначенні плутаються навіть ті, хто себе таким чином описує)
12. Neither, Neutrois – не приймають ні одну з двох традиційних статей. Це близькі до агендерам “нейтральні” варіанти. Тут є важливий нюанс – сюди можуть відносити себе інтерсекс-люди (гермафродити), чий анатомічна стать спочатку не визначена.
13. Non-binary – заперечує систему двох статей
14. Other – інше (цим можна описати взагалі весь рух поділу людей на 300+ гендерів)
15. Pangender – загально статевий (це суперпозиція, сума всіх існуючих і ще не певних гендерів – дуже зручно). Ці люди можуть заводити романтичні і сексуальні відносини з ким завгодно – всі 300+ гендерів будуть прийняті
16. Two-spirit – або “бердаші” – люди третьої статі в культурі різних племен індіанців Північної Америки, тобто представники одного біологічної статі, які беруть гендерну ідентичність іншого

До того ж – найдивніші і незвичайні гендери (вони реальні):
Anongender – не знаю, якого я гендеру. І ніхто не знає
Cavusgender – гендер, мінливий при депресії. Можна уточнити, в якій саме: cavusboy, cavusgirl і т.д.
Zodiacgender – термін для гендерів, будь-яким чином прив’язаних до знаку зодіаку
Aesthetgender – гендер, який базується на естетиці
Affectugender – гендер, що залежить від настрою
Digigender – цифровий гендер: вірус, mp3, .txt і т.д.
Egogender – індивідуалістичний гендер. Найважливіше в ньому – “я”. Тому замість “ego-” можна підставити власне ім’я!

Небезпечні гендерні ініціативи останніх місяців

У Раді зареєстрували закон, що зобов’язує ввести 40-відсоткову гендерну квоту в
наглядових радах держкомпаній і банків

Гендерний склад наглядових рад (НР) держкомпаній і банків має передбачати мінімум 40-відсоткове представництво кожної зі статей, відповідний законопроект №3193 “Про забезпечення рівних прав та можливостей громадян із представництва у наглядових радах та органах правління державних унітарних підприємств, господарських товариств та державних банків”, зареєструвала у ВР група з 47 депутатів правлячої фракції “Слуга народу”.

11.03.2020

Місцеві органи влади почали впровадження гендерної ідеології в рамках
Європейської Хартії рівності жінок та чоловіків у житті місцевих громад

23 червня 2017 року Вінницька міська рада прийняла рішення № 780 про приєднання м. Вінниці до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Уже 30 січня 2020 року, під час засідання виконавчого комітету Вінниці було схвалено рішення про внесення змін до Регламенту виконавчих органів міської ради.

28.02.2020

 Верховна Рада голосуватиме законопроект, що за критику
гей-параду та ЛГБТ каратиме штрафом до 350 тис грн 

Законопроекту про медіа №2693 та 2693-1. У разі прийняття даного закону буде заборонено поширення на території будь-якої інформації де присутні висловлювання, що є дискримінаційними щодо окремих осіб та їх груп на основі етнічного походження, громадянства, раси, релігії та вірувань, віку, статі, фізичних вад, стану здоров’я, сексуальної орієнтації або за іншою ознакою.

24.02.2020

Законопроект 2684 може дозволити підліткам міняти
стать без згоди батьків?

12 лютого о 14.30 Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики ВРУ розгляне Проект Закону України №2684 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації прав підлітків у сфері охорони здоров’я».

Верховна Рада проголосувала, аби розглянути в другому читанні законопроект
0931 без консультацій з церквами!

4 лютого 2020 Верховна Рада України першим питанням проголосувала 246 голосами Постанову про порядок денний третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання №2835 від 03.02.2020 в даному документі зафіксовано ряд негативних законопроектів.

Мінсоцполітики зобов’яже всі організації створювали посади уповноважених з
гендерних питань

У той час як Україна переживає жахливу демографічну кризу і її населення скоротилося на 11 мільйонів чоловік Міністерство соціальної політики замість того, щоб терміново розпочати щось, аби змінити дану ситуацію, зайнялось “найнагальнішим питанням української сьогоденності” – пропонує введення у штаті всіх підприємств, установ, організацій посади уповноваженого з гендерних питань – радника керівника підприємства.

01.02.2020

Жахливі наслідки гендерної ідеології: засуджено сексуального збоченця, який
виправдовував себе, що він 8-річна дівчинка

У США було притягнуто до відповідальності 45-річного чоловіка, якого упіймали за дитячу порнографію. Але прецедентом у цьому судовому процесі став спосіб захисту. Засуджений у своє виправдання заявив, що ідентифікує себе восьмирічною дівчинкою.

Джерело: Всеукраїнський Собор