Важко зрозуміти, що дитина від тримісячного віку живе у війні і знає, що таке обстріли – капелан ХСП

Капелан Християнської Служби Порятунку (ХСП), головний військовий капелан Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні о. Іван Заяць у інтерв’ю CREDO розповів про свої враження від служіння у «сірій зоні», у безпосередній близькості до війни:
— … Ми тут, у Львові, не переживаємо того, що вони там. Це важко зрозуміти, що дитина від тримісячного віку живе у війні і знає, що таке обстріли, дні і ночі у підвалі…

— Там люди дуже потребують священика… Потребують розмови, сповіді, Причастя, приходять на Месу, користають з кожної нагоди, бо не знають, коли наступного разу приїде до них священик.

— Два тижні – від ранку і до пізнього вечора — я їздив від хати до хати, щоб сповідати, причащати і молитися разом, спілкуватися. Відвідував хворих у лікарні, дітей у створеному ХСП осередку і щодня служив для них Святі Меси. Це був дуже насичений час і дякую Богові за нього.

Повний текст інтерв’ю з о. Іваном читайте на CREDO.

Be the first to comment on "Важко зрозуміти, що дитина від тримісячного віку живе у війні і знає, що таке обстріли – капелан ХСП"

Залишити відповідь