Великдень там, де війна, сила молитви, допомога потребуючим, рух пролайферів (Дайджест ХСП №12)

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
Щиро дякуємо о. Андрію Попову Парафія святої Фаустини Ковальської с. Богатирівка за здійснення Святої Меси та освячення пасхальних страв в селах Орловське, Новогригорівка та військовослужбовцям.
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

У Великдень згадаймо і про них – тих, хто приніс смертну жертву за Україну на фронтах війни з темрявою зі сходу. Вони померли, щоби воскреснути з Христом. Вони уже здобули Царство Боже там, на Небі, щоби дати нам, живим, шанс звершити Його тут, на землі.

На сайті ХСП оприлюднений Молитовник Духовного Хранителя України. Це однин із форматів проведення систематичної молитви у складі груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку. Тексти молитов не є константою. Слідуючи формату Молитовника, важливо в першу чергу дотримуватися духу та суті кроків, що послідовно долаються у цій молитві: покластися на Бога, закликавши Його Ім’я; через покаяння очиститися від гріхів своїх і народу; звільнитися через прощення від образ з боку ворогів і кривдників; освятитися, прийнявши допомогу і помазання від Господа; застосувавши надану учням Ісуса владу, передати людей і країну під Покров Богородиці.

Детельніше на сайті ХСП у матеріалі «Молитовник Духовного Хранителя України: п’ять кроків до здобуття перемоги».

ХСП-Маріуполь (координатор Володимир Завадський)

Молитва, що діє – це любов. Любов, що діє – це служіння. (св. Тереза)
Божих благодатей отцю Павлу Гончаруку за дар священства за дар служіння, Свята Меса, сповідь, причастя, проголошення Слова Божого. Дякуємо Богу за Вас.

Маленькі добрі справи – а винагорода велика…..

Суботня дитяча катехеза, тема ” Десять заповідей Божих”
Це дорога до щасливого життя…

Щиро дякуємо нашим добродіям Bogdan Malinowski, Ela Sz м. Piaseczno, та благодійному фонду Akcja Miś за допомогу для дітей з дитячого центру ” Ковчег” в сірій зоні.

Тимбілдинг – весела команда, цікаві змагання….

ХСП-Авдіївка (координатор Олена Єрохіна)

Благодарю Елена Стайловская за поддержку и содействие в заботе о детках…
Спасибо отцу Павлу Островскому и Сергей Доротюк за переданную детскую обувь малышам. Спасибо Rafał Cyfka u Taras Sikorczuk – ваша поддержка продолжает дарить радость.
Маленькие подарки в те дома, где нужна помощь…. Спасибо большое всем!!!

Выражаю огромную благодарность Ірина Каптур за переданные гостининецы и игры для деток. В канун празднования Пасхи маленький жители получат частичку вашей любви и заботы…
Спасибо большое всем,кто принимал участие в доставке и транспортировке радости ребятам…

ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)
Дякую всім, хто долучився і допомогає нам допомогати нашим захистникам! Доїхало все за призначенням! Дякую: Den Tvardovsky, Александр Таргонский, Ольга Юрик и МБФПовернись живим

ХСП-Варшава (координатор Володимир Корчинський)

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!! Протягом Великого Посту відбулася перегринація фігури Матері Божої Фатімської по родинах. Це та сама фігура Марії, яка була освячена в Непокалянові 2 березня 2019 року. Дякуємо Богу за усі родини, які приймали Марію в фігурі Фатімській і молилися про мир і спокій в родинах та мир в Україні.

В неділю у свято Божого Милосердя в Кракові- Лаґевнікі проводився збір підписів проти впровадження в школах гендерної ідеології.

Рух пролайферів і антигендерів при ХСП

В Домі отця Піо за ініціативою Гладіаторів Життя (рух пролайферів / антигендерів при ХСП) отець Роман Лаба провів конференцію “Християнство і гомосексуальність”.

Вітаємо Гладіаторів життя (рух пролайферів і антигендерів при ХСП) з успішним розвитком інтернет-проекту “Диво зсередини”. Водночас інша сторінка “Я – людина. I am human” набрала уже більше 3500 симпатиків, а власне сторінку Гладіаторів Життя вподобали уже близько 1000 прихильників.

Молитовний Щит

На базі Християнської Служби Порятунку у Домі отця Піо гостювали близько тридцяти литовських католиків – харизматів з різних спільнот, які діють у Вільнюсі, Каунасі, Кретинзі, Клайпеді та низці інших міст Литви. Гостей приймали служителі місцевої харизматичної спільноти “Мараната”, які входять у лідерське ядро ХСП. Спільна гостина, знайомство, молитва, обмін свідченнями і духовними розпізнаннями. І звичайно детальна і предметна розмова щодо подальшого розвитку осередків Молитовного Щита ХСП на литовській землі. Віримо, що плоди цієї зустрічі будуть визначними і вражаючими з точки зору розбудови єдиного духовного простору наших братніх націй. Слава Богу! Слава Україні! Слава Литві!

ХСП закликає “Прокинься, Христова Церква України”.

Вельмишановні брати і сестри у Христі, ви впевнені, що знаєте істинну ціну вашої християнської віри? Християни Шрі-Ланки точно знають, кожного разу входячи в храм, бо не можуть бути переконаними, що у них буде шанс звідти вийти живими і неушкодженими. Християни Ірану, Іраку, Єгипту, Пакистану і багатьох інших країн достеменно це знають також. Християни західного світу, які осмілюються протистояти смертоносному гендеру і абортивному дітовбивству, уже кілька десятиліть досвідчують свого привілею бути коронованими терновим вінцем. Прокинься, Христова Церква України. Прокинься і готуйся. Бо попереду боротьба, гоніння і випробування. Попереду нас чекають арени з новоявленими левами і хрестами. А на трибунах у захваті ревітиме юрба: “Хліба і видовищ – Розіпни”…

Найбільш небезпечний “чорнобиль” у духовній та світоглядній сферах

Виповнилося 33 роки з дня Чорнобильської катастрофи. Мільйони людей постраждали, величезна територія виявилася зараженою радіацією, понесені колосальні економічні втрати. Історія українців назавжди поділилася на дві епохи: до Чорнобиля і після нього. Але в житті нашої нації є також інші, не менш токсичні “чорнобилі”. І найбільш небезпечним із них виглядає “чорнобиль” у духовній та світоглядній сферах. Його неможливо географічно локалізувати, бо його географія – голови і душі людей. Його не вдасться накрити фізичним саркофагом, бо він нематеріальний, але водночас має цілком матеріальні фатальні наслідки для майбутнього країни і народу. Що робити з цим “чорнобилем”? Відповідь очевидна: зцілити душі життєдайною водою Слова Божого, а уми детоксикувати від синдрому раба, повернувши до гідності Божих Дітей і Спадкоємців Неба. Насправді немає іншого рецепту, як тільки тотально інфікувати Україну Ісусом. Це твоє покликання, Церква Христова. Це те Велике Доручення, яке ти отримала одразу після П’ятидесятниці безпосередньо від Спасителя. Але… Як раніше, так і зараз жнива великі, а робітників мало. А тим часом до завершення йде уже друге тисячоліття Останніх Днів…

Вибори завершилися, а наша війна ні

Вчора завершилися вибори. Сьогодні хтось перебуває в ейфорії, а хтось у розпачі. А вже завтра ейфорія трансформується у розчарування і апатію, а розпач у злобу і осуд. Незмінним залишиться лише одне – розбрат, розділення, агресія. Ще підлягатиме окремому розпізнанню, які саме окультні практики і маніпулятивні технології були застосовані проти нашого народу у цьому виборчому процесі. Але рівень ураження ірраціональним руйнівним вірусом свідомості українців є вражаючим. І це повною мірою стосується також і християн. Однак подібні емоційні субстанції не від Бога. Чи в стані ми, християни, від такого зцілитися та звільнитися хоча би заради виживання України? Адже такий стан справ неминуче породжує хаос – духовний і фізичний. Мордор уже застиг в очікуванні та готовності до стрибка. Чи встигнемо ми зімкнути молитовні лави і зустріти духовного ворога лице в лице? Чи усвідомлюємо ми, які іменують себе послідовниками Христа, всю відповідальність за долю країни і нації, що сьогодні лежить на нас в умовах духовної і не тільки гібридної війни? Чи залишимо ми наших “ісусів навинів”, які ведуть відчайдушну битву з амаликитянами у долині, без прикриття духовного щита в наших руках як колективного “мойсея”, покинувши напризволяще духовні редути на височині? Ці питання нериторичні. Потрібні триста духовних воїнів Гедеона, готових воювати в силі Святого Духа і в свободі від пристрастей цього світу. Вибори завершилися, а наша війна ні. Останні Дні тривають…

 

Be the first to comment on "Великдень там, де війна, сила молитви, допомога потребуючим, рух пролайферів (Дайджест ХСП №12)"

Залишити відповідь