Відбулась зустріч братів-капуцинів та служителів Християнської Служби Порятунку з делегацією Американської Єпископської Конференції

У Києві відбулась зустріч братів-капуцинів та служителів Християнської Служби Порятунку з делегацією Американської Єпископської Конференції (АЄК).


Зустріч відбувалася у Будинку отця Піо, який знаходиться на території римо-католицької парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви і є основною базою для діяльності Центру соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів війни і їх родин при ХСП. Слід зазначити, що саме АЄК виступила в якості одного із ключових донорів, які фінансували будівництво Дому отця Піо.


В процесі зустрічі гості були детально поінформовані про духовну, гуманітарну та соціальну місію ХСП як на прифронтових, так і мирних територіях. Окрему увагу було приділено проектам, які уже реалізуються або ж знаходяться на стадії запуску в рамках діяльності Центру ХСП на базі Дому отця Піо.
З українського боку у зустрічі взяли участь кустош Капуцинів брат Блажей Суска та духовний асистент ХСП брат – капуцин Сергій Воронюк, керівники Штабу ХСП Ігор Шторм, Андрій Чміленко та Андрій Оленчмк, керівник  Центру ХСП Людмила Богдашевська.


До складу делегації АЄК увійшли:
– владика Джон Майкл Ботіан, Єпарх Румунської греко-католицької Єпархії св. Юрія в Кантоні (США), член Підкомітету для Церкви у Центральній та Східній Європі АЄК;
– Тетяна Ставнича, Директор Офісу допомоги Церкві у Центральній та Східній Європі АЄК;
– Ніколь Джермен, помічник директора з промоцій Офісу допомоги Церкві у Центральній та Східній Європі АЄК;
– Дон Клеммер, головний редактор католицького часопису OSV Newsweekly.


Супровід та переклад здійснював о. Володимир Мальчин, віце-канцлер Патріаршої Курії УГКЦ.
Після завершення робочої частини зустрічі гості коротко поспілкувалися з учасниками творчого майстер-класу, що якраз тривав у приміщенні Центру. У ньому брали участь ветерани, дружини живих та загиблих воїнів, їх діти. Відбулася спільна молитва, а владика Джон Майкл Ботіан благословив присутніх.

Be the first to comment on "Відбулась зустріч братів-капуцинів та служителів Християнської Служби Порятунку з делегацією Американської Єпископської Конференції"

Залишити відповідь