Вирви корінь війни ще у дитячому серці

Там, на нашому Сході, як і в багатьох зонах збройних конфліктів світу, ми боремося з наслідками, намагаючись допомогти жертвам, що уже стали каліками духовними, душевними та тілесними. Відігріваючи, утішаючи та зціляючи їх через вилив любові і милосердя. І це безумовно Божа Справа.

Але християни покликані також протистояти першопричинам всіх воєн, які tato4закладаються у нас ще у ранньому дитинстві. Бо хіба ці війни не розпочинають недолюблені колись їхніми батьками хлопчики? Хіба не вони, подорослівши стають тиранами, катами та військовими злочинцями?

А отже завжди є можливість задушити війну ще у зародку у дитячому серці. Можливість виграти війну задовго до того, як вона розпочнеться. Можливість наново відкрити своє батьківство та ділиться цим з іншими.

tato2У ці дні в Києві  пройшло навчання для майбутніх тренерів яке зібрало екуменічну спільноту чоловіків, що осягали «7 секретів ефективного батька». Серед них був також присутній координатор  ХСП Андрій Чмиленко. Тato.net і ХСП домовилися про співпрацю на Сході України. Битва за серця хлопчиків Донбасу розпочинається прямо зараз, щоби через десяток років руками молодих чоловіків принести істинний мир на цю багатостраждальну землю.

Що таке Тato.Net?

tatogol

Це міжнародний рух чоловіків, які хочуть брати більш активну участь у житті своїх дітей, адже роль батька в сім’ї є унікальною. Діти для повноцінного розвитку (фізичного, психічного, духовного, емоційного та суспільного) потребують і матері, і батька.

Проблема відсутності батька має різні форми і причини (соціальні, історичні, економічні тощо) та є актуальною в цілому світі. Існує також проблема нерозуміння ролі та місця чоловіка в сім’ї. Tato.Net це ініцiaтива, яка tato3
складається з предcтавників різних культур та конфесій Центральної і Східної Європи і є відкритими для всіх, хто приймає цілі та цінності відповідального батьківства. Це батьки,  які шукають шляхи вирішення проблем через взаємну підтримку та поміч.  Її творцем і постійно діючим Центром є Даріуш Цюпал, голова Фонду Кирила і Методія в Польщі. Ця ініціатива на цей час витворила широку мережу співпраці батьків в Центральній та Східній Європі − Польща, Білорусь, Україна . Її головна мета − відновлення активного та осмисленого батьківства.

Це унікальна можливість, разом із сотнями чоловіків відкривати для себе батьківство як місію і пригоду життя. Поставити нові цілі, розпалити в собі пристрасть до того, щоб бути свідомим і активним лідером своєї родини і суспільства.

Це унікальна можливість контакту з батьками, практиками та експертами зі всього світу, котрі мають своє бачення того, як бути ефективним батьком у XXI столітті. Можливість сформувати або поглибити свою особисту батьківську місію і план дій. Це джерело батьківських ідей, гарних прикладів, обміну практичними рішеннями.

Be the first to comment on "Вирви корінь війни ще у дитячому серці"

Залишити відповідь