За відновлення і збереження в свідомості народу християнських цінностей (Дайджест ХСП №29)

Всеукраїнський конгрес сімей, скликаний Римсько-Католицькою Церквою в Україні. Хода на вулицях Вінниці 22.09.19. Десять єпископів, сто священників, п’ятдесят черниць, двадцять п’ять семінаристів і п’ять тисяч вірян. Штатний Христовий легіон на марші. Марші на захист родин згідно Божого Задуму.

Прекрасна новина: у Молитовному Щиті Християнської Служби Порятунку потужне поповнення – до нас приєдналися греко-католицькі сестри зі Згромадження Служниць Пресвятої Діви Марії.
Дякуємо Господу за вас, сестри. Воюємо у Дусі разом.

Поточні інтенції для духовних воїнів Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку та всіх християн:
За відновлення і збереження в свідомості народу християнських цінностей, за пізнання та прийняття ним своєї християнської ідентичності як основи національної ідеї, де Бог на першому місці.
За встановлення в Україні справедливого миру без здачі агресору національних інтересів, за зцілення в Бозі душ людей, які постраждали внаслідок війни.
За усунення з інформаційного простору пропаганди окультизму, язичницта, езотерики, гендеру, блуду, жадоби до матеріального, зневаги до життя, в тому числі ненародженного.
За збереження і зцілення сімей та їх життя на основі біблійних істин, за виховання дітей та молоді у Божих настановах та за збереження їх від впливу залежностей, спокус та збочень цього світу.
За відповідальне перед Богом та нащадками відношення людей до своєї землі, за дбайливе ставлення до навколишнього середовища, за порятунок всього живого і нерукотворного від людського свавілля
За відновлення Христовой Церкви у повноті апостольського покликання, за її єдність та вірність Євангелії, за розвиток руху новітніх місіонерів в дусі П’ятидесятниці.
За подолання історичних образ та сучасних протиріч між християнськими народами, в першу чергу українцями, поляками та литовцями, за утворення спільного простору молитви і дії.
За повернення Європейського Союзу до своїх християнських витоків, за зупинення духовно-світоглядної деградації та ісламської експансії у європейських країнах.
За навернення до Бога народів Росії та руйнування демонічного тоталітарного впливу на їх життя, за припинення агресії з боку Росії щодо України та інших сусідніх країн.
За зростання кількості християн серед єврейського народу та арабських націй, за захист Ізраїлю та руйнування планів ісламістів щодо його знищення, за освячення Єрусалиму як місця, куди вдруге прийде Месія.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Сьогоднішнє недільне Слово Боже запрошує нас ділитися радістю. Бо вона розмножується і росте саме тоді, коли нею ділитись.
Та через притчу про блудного сина Господь поспішає нам на зустріч щоразу, коли повертаємось до Нього.
Дякуємо о. Paweł Tomaszewski за звершення Святої Меси.

Неділя закінчилась Божими подарунками, які привезли до нас пастор з церкви “Нове покоління” (м.Ковель) Олег Баран з дружиною Наталією.
Нехай добрий Господь винагородить вам сторицею!

Полюбіть Боже Слово, і Воно багатогранно проявиться у вашому житті!
Наші біблійні групки по домівках 🏠📖

Радіємо і щиро приймаємо всіх гостів, які виявляють бажання приїхати в дитячий центр “Ковчег”.
Сьогодні своїм візитом і присутністю нас тішили гості: сестри з Польщі з Хевмінсько-Познанської провінції – настоятелька-візитатор с.Малгожата Пранга, с.Дорота, с.Зофя, о.Пьотр Чаплінський та священики з Києва о.Бенедикт Крок та о.Марек Громотка парафія Воздвиження Хреста Господнього.
Дякуємо, що ви є відкриті на справи нашого центру.

Користуючись Божим дарунком – теплою, сонячною осінньою погодою вирішили погратись з малюками в садочку с.Виноградне на свіжому повітрі на подвір’ї закладу.
Змагання в командах для малюків завжди захопливі. Кожен прагне бути активним і допитливим. Тішимося, що можемо вчитись від цих малюків простоти радості 🙂

В школі с.Виноградне вирішили позмагатись інтелектуально 🤯🧠
Грали різноманітні настільні ігри. Це так захопило школярів, що вони не хотіли розходитись по домівках 🏠 🙂
Так важливо інвестувати у власний інтелект!!!

🙂 У веселій формі проводимо улюблену англійську 🙂
Подяка служителю Олені Пругловій за те, що виховує в дітях любов до вивчення мов.
– ХСП-Бахмут (служитель Олег Коноплянка)

Продолжаем проект служения милосердия “Накорми голодного”. Служение “Накорми голодного” – это люди, которые делают то, что в их силах. Кормят голодных и одевают нуждающихся, а Бог прикасается и делает Свою работу. Чем больше ты отдаёшь любви другим, тем больше её становится в твоей жизни!!!!! Будь носителем такой любви! В ней скрыта огромная сила, она поможет пройти все жизненные непростые пути.
Если ты хочешь поучаствовать в этом проекте приходи и начинай делится тем малым, что имеешь. Бог да благословит вас… Каждую субботу в 11.00,район ж/д вокзала(возле “Укрпочты”).

Багатостраждальна Жованка і Майорськ.
В черговий раз, до нас завітали наші браття з Чернівців, Petro Plantus, Tudor Syrbu, та Америки, Constantin Lupancu, щоб принести світло Христа, дати людям справжню надію, яка ніколи не засоромить, бо та надія, є Бог Люблячий, Добрий, і Всемогутній!

І як завжди, надали продуктову допомогу, та християнську літературу!

Дякуємо від щирого серця, що з початку війни, ви не залишаєте людей, на всій лінії фронту!

Незважаючи на “гоніння,” тобто дощ)), спраглі прийшли на зустріч з Богом. “Бо де двоє або троє зібрані в Моє ім’я, там Я серед них.” Мт.18:20.

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)
Спасибо Господу и Натали Овчаренко за памперсы! Попали в нужное время в нужное место!!!! Пусть Господь благословит дающих!!!!

Хотим поблагодарить БО “БФ “Нас об’єднує Житомир”
за гели и крем для бойцов. Всегда приятно, когда есть люди, которые заботятся о ребятах!!!
А так же отдельное спасибо ЦВС Максимильяновка за помощь и сотрудничество!!!!

Сегодня хочу обратиться за помощью!!!!
В нашем ХСП центре поломалась стиральная машинка. Это была не просто машинка, это такая «трудяжичка» которая обстирывала очень много ребят на передовой… а так как она к нам попала уже довольно потрёпанной… вообщем она сломалась и ремонту не подлежит ((((
Народ!!! Если кто-то может пожертвовать стиральную машинку или деньги на машинку, будем очень благодарны и не только мы!!!!!
📞 0662037877
📞 0668563534
Номер карточки
5168755442391880
Моисеева Т. П.

– ХСП-Варшава (координатор Володимир Корчинський)

Відбулася робоча зустріч генерала Ордену Івана Павла II Кшиштофа Васовского і координатора команди ХСП-Варшава Володимира Корчинського. Узгодили подальші кроки на шляху співслужіння. Рухаємося далі на Славу Божу.

– Програма “Добрий господар”.

17 вересня 2019, селище Дашава Стрийський район. Координатор ДГ Олег Шмілик, представник Агентства енергоефективності Василь Прусак м.Львів, селищний голова Тарас Греськів. Обговорення можливостей енергоефективного доброго господарювання в багатоквартирному будинку в селищі Дашава.

Нові контакти з представником Бібрської громади (Стрийська єпархія) Орестом Свахою задля поширення програми “Добрий господар”.

 

Be the first to comment on "За відновлення і збереження в свідомості народу християнських цінностей (Дайджест ХСП №29)"

Залишити відповідь