Аудієнція у єпископа, проект «Янголи і берегині», допомога тим, хто живе серед війни (Дайджест ХСП №5)

8-го березня Гладіатори життя вийшли на вулицю, щоб поділитись радісною новиною, що у Києві є місця, де вагітна жінка у скрутній ситуації може звернутись за допомогою. Ми пройшли від Золотих воріт до Михайлівської площі та роздавали людям візитки із контактами центрів підтримки. Дякуємо усім хто долучився.

Завершився фото-проект Олесі Доліної “Янголи і берегині”. Однією з берегинь стала координатор ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна. Янголів на фотознімках уособлюють діти-переселенці з окупованого Донбасу, а у ролі берегинь виступили українські жінки-ветерани ООС, військовослужбовці, капелани, військові медики, психологи, які опікуються проблемами дітей з інвалідністю, в тому числі з “сірої зони”. Виставка експонується у приміщенні Київської облдержадміністрації. Вона триватиме два тижні.

Служителі ХСП-Маріуполь Володимир Завадський і Василь Гардубей перебували у Харкові на аудієнції у Ординарія Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископа Станіслава Широкорадюка.

“Володя, дякуємо тобі за час служіння на Сході, час навчання, час історичної мандрівки в минуле, …. молитви за майбутнє”, – подякував у ФБ координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський служителю ХСП Володимиру Салуку.

“Я був ротаційним волонтером Християнської Служби Порятунку, яка діє під Маріуполем. Пригадуєте, я попередньо збирав для них пожертви на нашій парафії?”, – написав Володимир Салук на своїй сторінці у ФБ, – “Це був хороший час з чудовими і людьми. А море, хоч і суворе в лютому, але я залюбки ходив із ним спілкуватися щодня”.

Домашні біблійні зустрічі у прифронтових селах. “Без Святого Письма ми не дійдемо до святості” (св.Єронім).

– ХСП-Маріуполь. Володимир Завадський про служіння у прифронтовому селі Новогригорівка: “Бог дає благодать нести Його Слово спраглим дітям своїм, і піклується про них. Щиро дякуємо нашим добродіям, за підтримку молитовну та матеріальну для тих хто живе серед війни. Божого благословіння вам”.

Допомога для дітей “сірої зони”. Прифронтове село Чермалик.

Гуманітарна допомога, продукти та речі для потребуючих прифронтового села Піонерське.

 ХСП-Майорськ. “Дякуючи проекту SEED, Їжа на кожен день, мешканці Майорська знов почули Євангелію Христову, отримали посадковий матеріал, свіжий номер християнської газети. Щиро дякуємо Асоціацію Милосердя Ємануїл, а також всіх причетних, до служіння людям на лінії фронту!”, – написав у ФБ служитель ХСП Олег Коноплянка.

– ХСП-Авдіївка. Служтитель ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна передала подарунок захисникам Вітчизни: “Огромную благодарность от наших дорогих защитников передаем Муц Андрею за благословение в виде телевизора. Теперь ребята смогут немного отдыхать смотря любимые киношки”.

Cimic Avdeevka також написали на своїй сторінці у ФБ, що з Оленою Єрохіною доставили воїнам монтажну піну, цвяхи, теплий одяг, а цивільним мешканцям – ємності для питної води.

ХСП-Варшава. “Перша субота місяця Винагородження Непорочному Серцю Марії. Сьогодні в Непокалянові було посвячено фігуру Матері Божої Фатімської, яка невдовзі поїде на Україну.
Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną! św. Maksymilian Maria Kolbe”, – розповів у ФБ служитель ХСП-Варшава Володимир Корчинський.

У школі прифронтового села с. Виноградне (сектор ХСП-Маріуполь) сестра Анна Туряниця з Перечина провела тренінг ” Як допомогти дітям підняти самооцінку”.

Християнська Служба Порятунку стала партнером проведення вебінарів з фінансової грамотності.

Спікерами виступили:

Олеся Шніцер, тренер-консультант, керівник Програми ХСП з фінансової грамотності “Добрий управитель” (http://5-talantiv.com). Вебінар: “Сімейний фінансовий план“

Іван Вишневський, практикуючий фінансист (15+ років досвіду), автор сайту Тато-онлайн (http://www.tato.org.ua), тато двох дітей. Вебінар: “Як накопичити кошти на навчання дитини?”

10 березня у Домі отця Піо відбувся семінар-диспут «Я і зовнішнє середовище як фактор впливу на моє становлення». Розмову-дискусію вела Галина Канафоцька, координатор Центру Соціального лідерства ХСП, тренер-викладач-консультант. Захід було проведено в рамках Християнської Соціальної Платформи, яка є одним із напрямів діяльності Християнської Служби Порятунку.

Служителі Християнської Служби Порятунку взяли участь у  IV Всеукраїнському форумі сім’ї, який відбувся в Українському Домі у Києві.

 

 

Be the first to comment on "Аудієнція у єпископа, проект «Янголи і берегині», допомога тим, хто живе серед війни (Дайджест ХСП №5)"

Залишити відповідь