Законопроект №3316: гомодиктатура стукає у двері

Сьогодні Україна стоїть перед драматичними викликами: уже шість років триває російсько-українська війна на сході, а отрута «руского міра» ризикує інфікувати свідомість мільйонів людей, в країні розпочалася пандемія коронавірусу COVID-19, існує реальна загроза дефолту та економічного колапсу, масштабними пожежами охоплено тисячі гектарів Чорнобильської «зони відчуження»… Здавалося би, що в цей час вся нація має спрямувати свої консолідовані зусилля на подолання згаданих вище загроз, прихиливши при цьому коліна в покаянні та просячи про допомогу у Воскреслого Христа. Однак, саме напередодні Великодня, 9 квітня 2020 року, до Верховної Ради внесено законопроект №3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності)». Автор — депутатка від «Слуги народу» Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна. Це черговий виклик Богу, який сіє прокляття на нашу землю.

Вони більше не просять нас просто поважати їх вибір. Вони більше не просять дати їм рівні з нами права. Тепер вони вимагають судити і ув’язнювати  нас за вільне вираження своєї позиції щодо їх вибору та прав. Так, цим законопроектом пропонується встановити кримінальне покарання у вигляді штрафів та тюремного покарання за нетерпимість, публічні заклики, приниження гідності за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Даний законопроект передбачає внесення «сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності» як обтяжуючої обставини мало не у всі статті Кримінального кодексу, які стосуються насильства (Ст. 67, 115, 120,121,122, 126,127,129, 293, 294).

Варто зазначити, що всі віруючі та релігійні організації виступають категорично проти будь-якого насилля та засуджують насилля щодо будь-якої особи в Україні. Однак не є зрозумілим, для чого сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність вводити в особливому статусі в Кримінальний кодекс, чому авторка забула людей з інвалідністю, переселенців, біженців, ветеранів та інші незахищені верстви населення, які теж можуть бути жертвами насильства.

За нетерпимість або публічне приниження за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності — штраф або 8 років тюрми

Авторка законопроекту пропонує доповнити Кримінальний кодекс Статтею 1611 «Публічні заклики до ворожнечі, насильницьких дій, переслідування або приниження гідності за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності»

Частина перша статті говорить наступне:

  1. Публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, насильницьких дій, переслідування чи приниження гідності осіб чи груп осіб або до пошкодження чи знищення їх майна за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності –

караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів (3400-8500 грн) доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Тобто, якщо християни скажуть, що вони засуджують чи вважають гомосексуалізм гріхом, або будуть критикувати такий спосіб життя, або ж скажуть, що вони проти одностатевих шлюбів чи усиновлення дітей одностатевими парами, це може трактуватися як публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Відповідно на християн чекає штраф або обмеження волі до 5 років.

Держслужбовці за критику ЛГБТ — штраф до 17 тис грн або 2-5 роки тюрми

Частина друга статті 1611 говорить наступне:

  1. Ті самі дії, вчинені посадовою (службовою) особою, –

караються штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Тобто, якщо віруюча людина, яка є депутатом чи урядовцем, мером міста, сільським головою або працює в державних органах, скаже, що вона засуджує чи вважає, що гомосексуалізм — це неправильно, або буде критикувати такий спосіб життя, або ж скаже, що вона проти одностатевих шлюбів, чи усиновлення дітей одностатевими парами, то це може трактуватися як публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Відповідно, на християн-держслужбовців чекає штраф (8500-17000 грн) або позбавлення волі від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Церквам за публічну акцію проти ЛГБТ — 5-8 років тюрми

Частина третя статті 1611 говорить:

  1. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, —

караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Ця стаття важлива, бо стосується напряму церков та релігійних організацій та масових просімейних заходів, адже якщо члени якоїсь церкви чи просімейної організації виступлять із засудженням гомосексуалізму або будуть критикувати такий спосіб життя, то це може трактуватися як вчинені організованою групою публічні заклики до ворожнечі та нетерпимості, приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Відповідно керівників церков та просімейних організацій або організаторів ходи за сім’ю, або ненасильницького пікету проти гейпараду, чи проти якоїсь ініціативи ЛГБТ може чекати покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Тотальна заборона будь-яких акцій проти ЛГБТ. Покарання до 15 років тюрми

Авторка законопроекту вносить зміни до статей Кримінального кодексу щодо масових заворушень та групового порушення громадського порядку, вводячи до переліку заходів, які караються штрафом та тюремним терміном від 2 до 5 років, акції, які мають мотив нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності осіб. Стаття 293 та 294 ККУ.

Стаття 293. Групове порушення громадського порядку

Організація групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку або суттєвого порушення роботи транспорту, підприємства, установи чи організації, а також активна участь у таких діях —

караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців

  1. Ті самі дії, якщо вони були вчиненні з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, або з мотивів нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності осіб, —

караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Стаття 294. Масові заворушення

  1. Організація масових заворушень, що супроводжувалися насильством над особою, погромами, підпалами, знищенням майна, захопленням будівель або споруд, насильницьким виселенням громадян, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя, а також активна участь у масових заворушеннях —

караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

  1. Ті самі дії, якщо вони призвели до загибелі людей або до інших тяжких наслідків, або вчинені з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, або з мотивів нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності осіб, —

караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Джерело: Всеукраїнський Собор

ПС: А в цей самий час попри матеріально-технічну неготовність до епідемії COVID-19, триваючу війну на сході країни, переддефолтний стан економіки і масштабні пожежі, Міністерство охорони здоров’я витрачає державні кошти на ЛГБТ-програми. Центр громадського здоров’я при МОЗ провів ряд тендерів, мета яких – підтримка гомосексуалістів у веденні обраного ними способу життя. ЦГЗ витрачає бюджетні кошти на закупівлю для гомосексуалістів презервативів, лубрикантів, а також спецпрепаратів, які мінімізують можливість передачі ВІЛ.

В одному лише Києві на розваги для гомосексуалістів у ЦГЗ були готовими витратити 5,3 млн грн. Під час торгів сума закупівлі знизилася до 4,8 млн грн. Розваги для гомосексуалістів Одеської області обійдуться державному бюджету у суму близько 1,5 млн грн. У Черкаській області на «нетрадиційні втіхи» витратять 0,35 млн грн.

Центр громадського здоров’я уже тривалий час проводить масштабну рекламну кампанію лікарського препарату PrEP, який позиціюють як засіб доконтактної профілактики передачі ВІЛ. Гомосексуалістів закликають і надалі вести звичний спосіб життя, приймаючи при цьому вказаний лікарський засіб. Про національну програму доконтактної профілактики ВІЛ було оголошено на офіційному сайті ЦГЗ. Також  згаданий препарат рекламується у формі поліграфічної продукції та у комерційних рекламних повідомленнях у соцмережах. Здебільшого в таких матеріалах зображуються інтимні контакти чоловіків-гомосексуалістів, у чому є ознаки пропаганди державною установою ризикованих одностатевих сексуальних стосунків, у тому числі серед неповнолітніх.

Джерело: Останій бастіон

І ЯКЩО ЗАКОНОПРОЕКТ 3316 ТАКИ СТАНЕ ЗАКОНОМ, ТО ДУЖЕ ЙМОВІРНО, ЩО ЗОВСІМ СКОРО ЗА ЗАПИТАННЯ ДО ВЛАДИ ПРО ДОПУСТИМІСТЬ ТАКОГО ВИТРАЧАННЯ КОШТІВ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ МОЖНА БУДЕ ЗАГРИМІТИ ЗА ГРАТИ… ТАК МИ РИЗИКУЄМО ОДНОГО РАНКУ ПРОКИНУТИСЯ У ЗОВСІМ ІНШІЙ КРАЇНІ – КРАЇНІ, ДЕ НЕЙМОВІРНИМ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД ЧИНОМ ОДНОЧАСНО УЖИВАТИМУТЬСЯ «РУСКІЙ МІР» І «ГОМОДИКТАТУРА»…

Be the first to comment on "Законопроект №3316: гомодиктатура стукає у двері"

Напишіть відгук