Завершився V Модуль Програми Школи Соціального Лідерства

Як знайти свій «сродний труд», щоб робити те, що любиш і любити те, що робиш, ділився Тарас Тимо, викладач Українського католицького університету, магістр бізнесу й управління (MBA). Лектор пропонує власну систему, за якою насамперед потрібно відкрити самого себе, зокрема, свою вдачу, дари і таланти, зрозуміти свої улюблені заняття та визначити улюблений стиль життя. Наступним кроком треба спроектувати своє майбутнє, зокрема, ідеали та цінності. І останнім кроком є власне, моделювання свого майбутнього – створення власної візії. Цьому останньому кроку буде присвячений наступний, VІ Модуль Програми Школи Соціального Лідерства. Тренінг супроводжувався практичними завданнями – «Пізнай себе», «Інвентаризаційна карта», «Парашут» (вправа для пошуку ідеальної роботи), «Спадок», «Ви – на обгортці журналу».

Чи потрібно християнам заощаджувати і що про це говорить Святе Письмо, розповіла Олеся Шніцер, тренер-консультант з фінансової грамотності, координатор Школи Соціального Лідерства. Окремо тренерка зупинилася на питанні небезпеки використання кредиту як альтернативи формуванню власного резервного фонду, навела  приклади неочевидних особливостей кредитних лімітів, розстрочок та «швидких» кредитів, пояснила, як розрахувати реальну суму переплати та на що саме слід звертати увагу при отриманні кредиту. Водночас йшлося про важливі цілі для заощаджень та переваги й недоліки різних фінансових інструментів. А формула розрахунку суми особистого капіталу, необхідної для повного щастя слухачів курсу – стала  «родзинкою»  тренінгу.

Мар’яна Гінзула, еколог, кандидат географічних наук, фахівець з охорони природних ресурсів у своєму тренінгу навчала, у чому небезпека надмірного споживання сучасної людини та чому потрібно економити і як вибір покупок може стати формою економії ресурсів для християнина. Окрім того, тренерка зробила детальний аналіз енциклік, зокрема, «Pacem in terris» та «Laudato Si», у яких Святіші Отці акцентували на екологічних проблемах сучасності.

Be the first to comment on "Завершився V Модуль Програми Школи Соціального Лідерства"

Залишити відповідь