Божі Жнива тривають!Разом до перемоги!(Дайджест ХСП №120)

Події з 11 по 21 травня

ФГ-Рідня

11 травня

Товариство “Бойківщина” міста Львова зібралося на своє чергове зібрання для зустрічі з Петром Маковським – підприємцем, громадським діячем, засновником Кредитної спілки “Вигода” та Фонду громад “Рідня”. Говорили по цінності кооперації, благодійну діяльність, про створення стимулів розвитку агротуризму на Бойківщині. Місце зустрічі – ресторан “Бойківська гостина” у місті Львові. Сільськогосподарський кооператив “Стрийський Ясь” надав свою продукції для дегустації: овочева закуска з квасолі “Стрийський Ясь”, Бойківська мачанка з квасолі “Стрийський Ясь”, закуску “Квасоля Стрийський Ясь з гострою морквою”, солодкий пиріг з квасолі “Стрийський Ясь”, тістечко з квасолі “Стрийський Ясь”, бісквітний торт з квасолі “Стрийський Ясь”. Спрбували  Бойківські страви, які традиційно готувалися в селі Великі Дідушичі на Стрийщині – пироги з квасолею, мачанка до пирогів, узвар з грушкою та квасолею. Було пізнавально, смачно та весело.

Християнський Миротворчий Корпус

11 травня

Кременчуцька колонія для неповнолітніх

«Наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений» (1 Кор. 5:7)

Біблійна зустріч з вихованцями колонії у квітні була насичена яскравими та радісними моментами спілкування, повчальними біблійними історіями, теплими обіймами, щирими посмішками та піснями про головне, про життя, про істину, про віру, надію і любов. Бог є Любов!

“Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. Відтепер Його знаєте ви, і Його бачили.” (Івана 14:6-7)Вдячні адміністрації установи за сприяння та допомогу в організації біблійної зустрічі з підлітками!Далі буде…

12 травня

Відкриваємо наш новий  проект «Краплинка добра»

Готуємось до першого іменинника

Далі буде…

P.s не забувайте що Ви також можете доєднатися підтримавши матеріально

13 травня

Вчора стартував проєкт«Краплинка радості»в рамках благодійної діяльності Корпусу МиротворцівХСП -«Ангели радості». Привітали з іменинником родину в селі Озерянка .Батько родини загинув ,захищаючи нашу країну,нашу волю,наше майбутнє. На жаль таких діток на сьогодні багато. Багато і тих хто разом з рідними  змушені були залишити свої домівки . В їх серцях і очах війна залишила нестерпний біль.   І на сьогодні ми прагнемо подарувати цим діткам хоч краплинку радості і тепла. Друзі ,приєднуйтесь до цієї краплинки. Ми будемо дуже вдячні за кожний благодійний внесок  на придбання подарунків і солодощів.Можливо просто іграшки.Зігрійте радістю наше майбутнє.ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

13 травня

Це неймовірне відчуття — об’єднання задля допомоги, бо наша єдність допоможе перемогти! Допомагаємо і не зупиняємось! Слава Україні!

15 травня

Вчора у нас відбулись Ангельські пригоди з нашою командою волонтерів!

Насамперед хочу подякувати нашим захисникам та захисницям за спокійний день та можливість планувати та здійснювати наші плани.Дякуєм Вам.А зараз трішки поділюся нашим днем:

На початку у нас була спільна молитва , знайомство та маленька розповідь про себе .Також до нас завітали представники Корпус Миротворців ХСП Тиврів  Наталія та Ольга .Які розповіли нам про історію християнської служби порятунку, її діяльність та можливості навчатися і розвиватися.

Відчули себе дітками, потанцювали, пограли у мʼяча , взяли участь у конкурсах, і звичайно ж як конкурси без подарунків  .Кожного разу коли волонтери спостерігають за грою «Побудуй замок  » і бачивши як батьки відповідально до цього відносяться і напевно їм також цікаво  як це

Тому у нас була така можливість відчути .І ми одразу спробували обʼєднавши у спільну команду та побудували міцний замок  У нас є традиція у якій батьки та діти пишуть на прапорі України слова підтримки та подяки нашим ЗСУ .Волонтери також доєднались та подякували!І так як на ангельських пригодах ми вітаємо завжди іменниників даного місця, а у нас було свято День Матері тому привітали кожну маму, та подарували маленький подаруночок  Дякую усім нашим волонтерам, Ви дійсно люди з відкритим серцем. Нехай наша команда завжди буде такою організованою, щирою та найкращою

18 травня

Сьогодні наша панда  привітала  іменинника Кірюшу з його днем народженням

Ці миті прекрасні, адже батьки щасливі, бачучи радість в очах  у дітей!

Бажання дитини, чим поскоріше повернутися додому у Херсон,а бажання то здійснюються! Все буде Україна.Дякуєм Polak z Sercem та Leszek Kryżaза пакет допомоги, та подарунків для дітей.

18 травня

“Ви дуже сильні, якщо бажаєте добра, якщо стараєтеся, якщо гуртуєтеся, якщо намагаєтеся спільно творити добро, жити чесно, жити творчо”  – Любомир Гузар

19 травня

18.05.2023 День вишиванки.

Слава Господу, подяка нашим захисникам ЗСУ за можливість почувати себе безпечно, навчатися, працювати, зростати, Вірити, Надіятися, Любити, Мріяти. Мир та Добро!

20 травня

Сьогодні волонтери «Ангели радості» поїхали з візитом у с. Терехове Бердичівського району, аби подарувати маленьким учасникам Ангельських пригод яскраві емоції та відволікти від постійних тривог.

Щасливі оченята, за сяйвом яких хочеться спостерігати постійно, були неймовірними. Щасливі дітки – щасливі батьки!Це саме та малеча, якій потрібна емоційна підтримка та трішки свята.Волонтери успішно впорались із завданням підтримати емоційний стан дітей та, власне, зарядились самі.

Дякуємо Богу, нашим захисникам 🇺🇦 та добродіям Leszek Kryża, Polak z Sercem, Luca Bovio, Крітас-Спес  за прекрасну можливість подарувати свято діткам та їхнім батькам!

Дякуємо Тетяна Анатоліївна Мамчур,  староста c.Терехове, за організацію дітей та їхніх батьків.Разом до перемоги!

Корпус Військових Капеланів

11 травня

Найщиріша подяка від команди капеланів Корпус Військових Капеланів ХСП та Киевская Еврейская Мессианская Община . Зробили дуже важливу доріжку, щоб наші захисники,особливо на візочках, потрапляли на спортмайданчик.

https://www.facebook.com/100000409088818/videos/1692436977879369/

11 травня

Авдіївка

Ще на один день ближче до перемоги. День зустрічей,обіймів,сміху,журби,але головне- надії. З домовлених 8 зустрічей за добу,в реалії зустрілися тільки п’ять. Нажаль це не залежить від мене особисто,як не залежить від хлопців, бо вони не завжди мають можливості саме на тепер виїхати до нас на зустріч,а ближче ніж на 3 км не дозволяють під’їхати), кажуть дорого вартуємо для них особисто. Перша пройшла файно. Друга…..ну тут вже як ми полюбляємо. “Не можемо виїхати до вас,чи зможете приїхати к нам?”.  “Звичайно так)!”

Броню на спину і полетіли))) Куди їдемо- спитаєте… Під бахмут)

Влетіли без шума та пилу,але …… Зліва та справа просто руїни через хату,селища майже не має. Чому ми туди поперли? Тому що там наші герої! Серцем і душею з ними вже не один рік,пройдено не один окоп пішки у свій час, то якщо треба,ми відповідаємо Так. Потім наступна зустріч,обійми,розмови. Питають де були і ти бачиш як змінюється обличчя на суровий погляд.

” Ви якою дорогою їхали, такою то , ви здуріли, то тір для мордора! ” Але потім видих:” Кому я кажу, вас же нічого не зупинить,то не має сенсу щось казати”. Посміялися ,обійнялися та поїхали далі. Кожна з зустрічей особлива,жодна не була схожа на попередню. Не можу когось поставити вище в серці кого меньше- вони всі рідні,близькі,за кожним болить душа. Повертаючись з кожної поїздки задоволений тим,що всі живі, здорові,але тільки-но переступив поріг дома,знову серцем там з ними і вдивляєшся в новини, просячи Бога про захист кожного!Ціную кожним,обіймаю та поважаю Вас рідні захисники!!!Висловлюю подяку Pawel Gonczaruk , о.Войтеку та хлопцям карітасу м.Харків, Людмила Бобровская та постійним  добродіям Вінниччини, Ruslan  Kolisov та родині. Дякую Вам усім за витримку,підставлене плече. Дякую кожному за те,що продовжуєте підтримувати хлопців та не покладаєте рук.Дякую Дмитрий Чуйков  та Валерія Зезекало  за файну та швидку подорож.

12 травня

Свідчення військового, який був атиїстом і як Бог врятував життя його і хлопців через молитву інших!!!Моліться і ще раз моліться!!!

https://www.facebook.com/RomanBratkovskiy/videos/1385461048682752/

12 травня

Капелани не лише моляться, доставляють гуманітарну допомогу, підтримують військовослужбовців морально й духовно, а ще й ще з пересувним стомотологічним кабінетом лікують зуби нашим хлопцям на передовій, щоб нічого не відволікало їх від виконання бойових завдань і пришвидшення перемоги над рашистким Zлом!Дякуємо нашим капеланам-лікарям за їх працю!Долучайтеся до цього не менш важливого проєкту,хто як може – волонтерською чи фінансовою підтримкою!

https://www.facebook.com/denisov.ua/videos/621024000080118/

12 травня

Життю бути. Ялинка від нашої  Киевская Eврейская Мессианская Община  (КЕМО) Messianic Family United тепер в одному із медичних закладів  Чекаєм додому кожного захисника і захисницю  разом зробимо Україну сильною.

13 травня

Відбувся одноденний капеланський інтенсив у Києві.

В програмі: стан сучасного капеланства – штатні, позаштатні, за покликанням (волонтери).

Практичне служіння військовим.

Підходи щодо теології для військового.

Госпітальне капеланство.

Психологія солдата в районі бойових дій та основні види психологічних травм.

14 травня

Який сьогодні день  коли всі матусі-найголовніші

І ми мали за честь послужити найкращим вчителям Київської області

Дякуємо всім матусям, що молитесь, збираєте найнеобхідніше, готуєте смаколики, вʼяжете найважливіше  любимо, цінуємо та обіймаємо від усього серця.

15 травня

Друзі, в цю середу, 17 травня, знову вирушаємо на передову до наших хлопців! Веземо маскувальні сітки, медикаменти, енергетики, смаколики та інше! Також духовно-психологічну підтримку .Ще залишається потреба у:

– резині на спрінтер (щоб ми могли поїхати ним, а не Т5 і привезти більше допомоги хлопцям),

– фінансах на пальне;

– фінансах на аерозолі від комах та кліщів.

Дуже вдячні кожному, хто долучається до нашої спільної справи! Разом ми сильніші!

17 травня

Як подолати біль війни?

Чому я так себе почуваю?

Як повернути барви щастя та життя?

Програма Долаючи Лихо йде на допомогу!

Церква Дім Божий!

18 травня

Друзі, просто трішечки атмосфери з нашої поїздки)Дякуємо всім, хто долучається.

https://www.facebook.com/100000098042208/videos/247739967839951/

https://www.facebook.com/100000098042208/videos/1397899424299754/

18 травня

Мала за честь бути запрошеною на 22 Міжнародну конференцію капеланів Трансбалтійських країн.Мала двогодинну доповідь про роботу капеланів в Україні і зокрема капеланів Християнська служба порятунку на лінії фронту. Потім ще годину відповідала на питання капеланів ЄС та США.

  Розказати про роботу Бога через наших капеланів під час війни – для мене це було надважливо.  Я щиро вдячна моєму Господу за можливість познайомитись з капеланами різних конфесій, і почути їх досвід . Вдячна Marcin Makula за запрошення і турботу.  5 днів Господь показував мені, що значення не має національність, конфесія, ранг, стать, коли Ісус є центом об’єднання.P.s. Дякую всім, хто підтримав мене в молитві.

19 травня

Вчора ми передали в одну з наших лікарень де рятують життя наших поранених Захисників допомогу завдяки моїм Друзям!

Людмила Кушнир та Християнська служба порятунку ! Рідні, дякую вам до неба! Як же Медики вам дякували, як коментували яке все класне та необхідне!

Ліки, розчини, хірургічна перев’язка та післяопераційні пластирі та наліпки, системи та інші розхідники. Навіть в травмотологію спеціальне взуття на гіпс жіноче, що є реальним дефіцитом, та чоловіче. Навіть спеціальні чохли для купання на гіпс!

Ми все перед тим посортували і відібрали ще на одну лікарню для нейрохірургії, але домтавимо вже з понеділка, так як невстигаємо між завантаженнями на фронт, нажаль дуже багато роботи.

Ще відклали багато медицини саме фронтовим Медикам. Це і медикаменти, і розчини в пластику.

Дякую до неба Andriy Rav  та Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health  та Сергію і Світлана Басова за те, що відгукнулися на моє прохання допомогти доставити всі ці скарби з Києва до нас в Полтаву!

Андрій Прудченко , рідний, дякую тобі, що не дивлячись на власну завантаженість, не відмовив мені і приїхав зі своїми хлопцями все це добро завантажити!

Дякую моїм хлопцям Паша Шульга Oleksandr Riazanov , Ян Слісаренко та Олександр Кожевніков за те, що все посортували та попакували, доставили та розвантажили!

Вклоняюся нашим Медикам, які 24/7 пашуть зараз з такими навантаженнями! Ви наші Герої!

19 травня

Черговий фотозвіт і чергова порція подяки від бійців

Павербанк уже на службі!!!А ми нагадуємо, що збір на другий «павер» триває.Маємо ще дозібрати 19500 гривень. Віримо, що зможемо

Боже, бережи Україну! Захисти усіх, хто ії боронить!

20 травня

Неймовірний час із справжніми воїнами.Провели курс «Долаючи лихо» з капеланами надихали та ділилися досвідом  і одночасно самі навчались будемо служити разом для перемоги Всевишнього.

20 травня

Ще один день на рідній землі. Не можу передати словами, який торнадо в середині твориться. Ззовні цього не видно, бо то лише особисті переживання, думки, настільки дійшов до автопілоту в діях, що вже забуваєш який день сьогодні. Ти йдеш як локомотив проти обставин, просто пхнеш все,  що заважає, бо маєш бути тут з ними.  Як то мені кажуть: “Ти вже ненормальна якась, маєш відпочити хоча б трошки.”. “Мабуть відпочину, коли скінчиться війна! Якщо доживу до цього файного та святого дня).”- з посмішкою відповідаю та збираюся знову з силами та пакунками в дорогу. Ще не було жодного дня, щоб я відмовилася від поїздки до хлопців, жодного! Не можу! Не маю на те права! Тому поки ще є сили в тілі, продовжуємо…

Розмовляючи з хлопцями розумію, що роблю правильно! Бути з ними, чути їх душі, слухати їх серця, обіймати кожного як мати та тихо молити Бога про захист кожного. Розмови бувають різні……….але то треба …… інакше не можна. Мене також питають:”Де саме ти їздиш? Як близько?”

Ті хто мене знає особисто, такі питання не задає, бо знає як глибоко мої ноги ходили і куди я проходила свого часу. Іноді навіть хлопці дивувалися, що я під обстрілами з важкого все одно дотягну до них, вигружу та гайда назад, щоб вони не нервували про мою безпеку. Але роблю то без фанатизму. Спочатку все ретельно перевіряю, передивляючись карти, новини, слухаючи периметр навколо і лише коли розумію, що зараз є час, то лечу. Дуже багато залежить від команди та я вдячна кожному з тих, хто зараз зі мною – за їх миттєве реагування та 200% довіра один одному! Це вартує дуже дорого. А для тих хто особисто не знає нас скажу таке – думайте як вважаєте за потрібне.

Робимо все що залежить від нас, а Господь відкриває серця людей на допомогу. За це дякую безмежно кожному, хто довіряє та допомагає захистникам!  Дякую .

Сильні, кремезні, рідні, славетні та дорогі до серця хлопці та дівчата – Герої України!  Висловлюю подяку за постійну допомогу та підтримку: Pawel Gonczaruk , о.Войтек та хлопцям карітасу м.Харків, усім добродіям польських громад та громадян, Ruslan  Kolisov  та родині. Нехай Господь обдарує кожного Своїми ласками за те добро,що від Вас надходить. Дякую за захищені спини заших Героїв

20 травня

Шановні мої, дорогесенькі друзі, хочу щиро подякувати всім, хто допоміг організувати поїздку до наших захисників. Завдяки вам ми передали в шпиталь ліки, білизну, солодощі і багато різних потрібних речей. А ще змогли зустрітися та трохи порадувати  захисників двух підрозділів.

Особлива подяка приймальні Народного депутата Олесь Довгий  Світловодський Міський Палац Культури , Olena Volodymyrivna , сільські будинки культури с.Павлівка, с.Озера та Велика Скельова, Светлана Буйлук , Lisa Donets , Татяна Василенко  Юлия Чистякова , Дмитро Погорілий  Юлия Поличенкова , Оксана Ведула , Ольга Тюрморезова , Анна Айвазовская , Олексій Заяць,  Nadezhda Kolesnikova , Nela Kravec , Наталія , волонтерська організація “Голубка”, церква “Голгофа”, чудова лікарка Наталія. Ворога поборемо.Беремо та робимо!!! Ще раз дякую, любі. І особливо хочу подякувати всіх, хто долучився до придбання машини для волонтерсько – капеланських поїздок, бо це дає можливість дістатися куди треба та привезти багато всього нашим захисникам.

21 травня

30-31 травня – відбудеться чергова місія у Херсон!Просимо Вас про молитву!

Можна також доєднатися до місії. Є потреба у: консервація, крупи, макарон, цукор, солодощі, кава, чай, олія, засоби гігієни, вологі сирветки, носки, спідня білизна, знеболюючі ліки. Будемо вдячні теж за кошти на паливо.

Християнський Соціальний Простір

12 травня

Справжнє волонтерське_братерство .Телефонує мені днями Людмила Кушнир : “Віка, є можливість передати вам медицину від Християнська служба порятунку , але треба її якось з Києва забрати!”

Круть! Але ж тепер як забрати?…Першому кому зателефонувала так це Andriy Rav з проханням допомогти! Наш “Альянс” не перший раз допомагає нам з доставками навіть зі Львова! Андрій врятував знайшовши транспорт. Але ще проблема як то все добро завантажувати! Але ж в мене є ще один надійний Друг, який ще з 15 року виручає як не попросиш!  Андрій Прудченко , рідний, дякую тобі, що знову прийшов на допомогу! Завтра чекаємо  Світлана Басова  з Юрой, які то все добро нам доставлять!Друзі, ви неймовірні! Дякую вам до неба! Знайте, що я теж поруч завжди!

17 травня

Наші на Марші Народів в Єрусалимі. За Україну! За Ізраїль! За Христову Церкву!

20 травня

Між Мукачівською дієцезією РКЦ та Християнською Службою Порятунку підписано угоду про співробітництво, якою, зокрема, погоджено Концепцію діяльності місійного дитячого центру ” Ковчег Миру” по роботі з дітьми вимушених переселенців на теренах Закарпаття.

Дякуємо Апостольському адміністратору єпископу Миколі Лучку за довіру, відкритість та готовність до спільного служіння. Божі Жнива тривають…

Молитовний Щит

18 травня

Відбулася щомісячна Свята Меса за участю служителів штабної команди Християнської Служби Порятунку. Традиційно молилися за всі напрями служіння ХСП, за корпуси дії та за все наше екуменічне братство.

Be the first to comment on "Божі Жнива тривають!Разом до перемоги!(Дайджест ХСП №120)"

Залишити відповідь