“Вервиця – наша зброя! Путін народився 7-го жовтня – на свято Діви Марії Цариці Розарію, це може стати нашим дороговказом! Я щодня відмовляю за нього екзорцизм. Президента РФ явно полонив диявол!” – єпископ Леон Дубравський

Передача:Архіпастир відповідає

Автор:Леон Дубравський

Ведучий:Сергій Іваницький

Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський щодня молиться за Президента Російської Федерації Володимира Путіна екзорцизм і вірить, що це допоможе розбити стіну шалених планів господаря Кремля.

Останні дні особливо тривожні для України та Світу. Президент Російської Федерації Володимир Путін увів війська на територію тимчасово окупованого Донбасу. США та Європа вже третій місяць справедливо констатують незворотнє бажання РФ розв’язати широкомасштабну війну.  Розвідка повідомляє про зосередження 150-ти тисячного війська озброєного сучасною технікою накопиченою за тривалий час господарем Кремля.
Українські союзники намагаються стримати загрозу вірогідності найбільшого протистояння з часів ІІ Світової війни.

А що відбувається з духовним фронтом і чи можливо вплинути на Володимира Путіна молитвою зважаючи на його захоплення окультними практиками про які свідчать низка різноманітних достатньо авторитетних джерел? – цікавиться ведучий програми – Архіпастир відповідає, Іваницький Сергій  у єпископа Леона Дубравського.

“Я особливо молюся за Володимира Путіна, щодня читаю за нього екзорцизм! Мені здається, що його сьогодні так полонив диявол, що він став його невільником!  Здорового глузду – там немає! А що буде з дітьми, а солдатами? Скільки крові буде!? ХХІ-століття, а він відважується брати такий гріх на себе?
Молюся за дари Святого Духа для очільника РФ, щоб Він його опанував! Молюся, щоб у ньому перемогла любов, а не злість та ненависть! Я вважаю, що Бог почує наші молитви! Вірю, що він зміниться. Не будемо його проклинати, щоб не тішити диявола”,
– розповів єпископ Леон Дубравський.

Слухати запис:


Be the first to comment on "“Вервиця – наша зброя! Путін народився 7-го жовтня – на свято Діви Марії Цариці Розарію, це може стати нашим дороговказом! Я щодня відмовляю за нього екзорцизм. Президента РФ явно полонив диявол!” – єпископ Леон Дубравський"

Напишіть відгук