Водорозділ Європи: по який бік стоятиме Україна?

Резолюція: Європарламент вимагає від усіх членів ЄС визнання гомошлюбів

У вівторок 14 вересня Європарламент прийняв резолюцію, в якій підтримав визнання т.зв. “гомо-шлюбів” в усіх країнах-членах ЄС. Резолюція не має юридичної сили, але є голосом ідеологічного тиску на інституції ЄС та окремі країни.

За резолюцію проголосували 387 депутатів Європарламенту, 161 – проти, 123 – утрималися. Зміст документа – це очікування, що в усіх країнах-членах Європейського Союзу, незалежно від національного законодавства, гомосексуальні союзи будуть визнані, як законний шлюб. 

Європейський парламент хоче, щоб пари гомосексуалістів у всій Європі мали однакові привілеї, тобто, щоб їхні стосунки були такими ж, як у чоловіка та жінки. Це передбачає, зокрема, визнання так званих райдужних сімей, а отже, усиновлення дітей гомосексуальними партнерами.

Євросоюз шантажує Польщу. 57 млрд євро з Фонду реконструкції заблоковані

Занепокоєння через відсутність незалежності судів та засобів масової інформації в Польщі та спроба підірвати першість законодавства ЄС над національним законодавством – ось причини, через які Європейський Союз оголосив про припинення виплати коштів у рамках Фонду реконструкції.

“Європейська Комісія утримує виплату 57 мільярдів євро Польщі, оскільки вона стурбована незалежністю судової влади та свободою засобів масової інформації”, – сказав Комісар Європейського Союзу з економічних питань Паоло Джентілоні. Додатковою причиною, зазначеною посадовою особою, є подана заява польського уряду до Конституційного Трибуналу, яка має вирішити, які положення мають перевагу – польські чи ЄС.

Таким чином, Європейський Союз підтримав лінію стигматизації Польщі та Угорщини, яка, на думку європейських бюрократів, порушила стандарти спільноти. Вісімнадцять країн уже отримали кошти з Фонду реконструкції, тоді як блокада торкнулася Польщі та Угорщини через побоювання щодо недотримання незалежності судової влади та засобів масової інформації.

Комісар Джентілоні сказав, що Польща “прекрасно знає”, що одна з умов отримання коштів – визнати примат законодавства ЄС над національним законодавством. 22 вересня Конституційний трибунал Польщі має переглянути це питання, яке було розкритиковане чиновником.

Вілдіс Домбровскіс, віце-президент Єврокомісії, також висловився з цього приводу, заявивши, що кошти для Польщі та Угорщини “залишатимуться заблокованими”, поки ці країни не виконають умови, встановлені ЄС.

ЄС позбавить польські воєводства коштів через спротив ЛГБТ-ідеології

Польща може втратити 126 млн євро дотацій через неприйняття ЛГБТ-ідеології.

Європейська комісія призупинила переговори з п’ятьма польськими воєводствами щодо виділення 126 млн євро дотацій через резолюції щодо ЛГБТ. Спеціальні листи від Єврокомісії надійшли до воєводських маршалів, пише Главком із посиланням на польські ЗМІ.

Кошти мали виділити на підтримку малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу, субсидування лікарень та загалом на систему охорони здоров’я. Проте переговори Єврокомісії з Малопольським, Любельським, Свентокшиським, Лодзінським та Підкарпатським воєводствами щодо платежів із програми REACT-EU призупиняються, бо раніше ці воєводства ухвалили резолюції, якими проголошували себе територією, вільною від ЛГБТ-ідеології.

В Єврокомісії заявили, що кошти не будуть виплачені, доки місцева влада не скасує постанови щодо відмови від популяризації збочень.

«Угорщина не має місця в ЄС»: не всі підтримують новий угорський закон щодо захисту дітей. Що йдеться у відповідному документі?

15 червня парламент Угорщини прийняв закон щодо захисту дітей. Однак Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен назвала відповідний документ «ганьбою». Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що відтепер «Угорщина не має місця в ЄС». Тому угорський депутат Європейського парламенту Балажа Хідвегі пояснив мету цієї законодавчої ініціативи.

Угорський депутат зазначив, що згідно з законом батьки самі вирішують відповідно до власних переконань, як проводити сексуальну освіту своїх дітей. Держава ж має забезпечити дотримання цього освітнього пріоритету батьків.

За словами Балажі Хідвегі, документ не забороняє сексуальну освіту, а, скоріше, гарантує, що вона проводиться кваліфікованими й ліцензованими спеціалістами відповідно до віку дітей. Угорщина не хоче, щоб будь-яке радикальне лобі втручалося в справи шкіл і читало лекції їхнім дітям про зміну статі й гормональне лікування. Закон також регулює, як певні матеріали, що стосуються сексуальності, повинні бути адресовані неповнолітнім.

Депутат переконаний, що важливо забезпечити безпечний розумовий, фізичний і моральний розвиток дітей.

Також він наголосив, що закон не поширюється на дорослих, їхню сексуальну орієнтацію та поведінку. Закон жодним чином не впливає на самовираження людей.

Балажа Хідвегі зауважив, що відповідний документ тлумачиться упереджено і зловмисно, тому створює істерію, засновану на хибних і політично перекручених заявах. Це не перший випадок критики угорських законів. Християнсько-консервативні уряди дуже часто піддаються нападкам за дії, які відповідають традиційним цінностям, при цьому жодним чином не суперечать європейським законам. Угорський уряд стикається з ідеологічно мотивованими атаками, які не мають жодної опори на факти. За його словами, прийнятий закон відповідає їхній Конституції й ставить собі за мету захистити угорських дітей.

Депутат Європейського парламенту не вважає, що цей закон порушує Хартію ЄС з прав людини. Він заявив, що це абсурд. Відповідний закон захищає право батьків виховувати своїх дітей відповідно до своїх релігійних, філософських чи педагогічних переконань. Це право конкретно закріплено в статті 14 Хартії ЄС з прав людини.

А щодо порушення принципу верховенства права, то як зазначив Балажа Хідвегі, якщо в країні християнсько-демократичний уряд, який не боїться захищати свої цінності, то завжди чомусь починаються розмови про порушення принципу верховенства права. Такі випади засновані на помилкових заявах і невірних тлумаченнях, а не на юридичних нормах, вважає він. Поняття верховенства права використовується лівими у власних політичних цілях. Їхнім основним політичним інструментом стало переслідування тих, хто дотримується думок, які суперечать ліберальним. Подібні політичні нападки на демократично обрані уряди аж ніяк не служать Європейської єдності, підкреслив він.

На питання чи отримує Угорщина підтримку з боку іноземних урядів або політичних партій, депутат підкреслив, що в країні історично хороші відносини з Польщею. До того ж ці дві країни піддаються аналогічним атакам, тому що захищають традиційні цінності. Приймають сторону Угорщини й інші країни, такі як Словенія.

Як підсумував Балажа Хідвегі, сумна реальність полягає в тому, що багато західноєвропейських політиків бояться відкрито висловлювати свою думку, а слова солідарності висловлюють тільки під час кулуарних обговорень.

Румунські депутати також готують законопроекти про захист дітей від ЛГБТ

У румунському парламенті готуються одразу два законопроекти, спрямовані на захист дітей від ЛГБТ-пропаганди.

Обидва проекти орієнтуються на угорський зразок.

Як інформують християнські ЗМІ, один із проектів готується націоналістично орієнтованою партією Альянс за об’єднання румунів. Ініціатором іншого проекту виступили депутати-представники угорської меншини.

Мета законодавчих ініціатив – створити у школах безпечний простір, унеможливлюючи нав’язування дітям думки про «нормальність» гомосексуалізму та інших сексуальних відхилень.

Раніше повідомлялося, що про подібний до угорського законопроект заговорили і в Хорватії.

Також ускладнити доступ до шкіл ЛГБТ та іншим лівим хочуть у польському уряді.

Джерела:

https://www.rodyna.org.ua/rezoliutsiia-yevroparlament-vymahaie-vid-usikh-chleniv-yes-vyznannia-homoshliubiv/

https://www.rodyna.org.ua/yevrosoiuz-shantazhuie-polshchu-57-mlrd-yevro-z-fondu-rekonstruktsii-zablokovani/

https://politteo.online/novyny/yes-pozbavyt-polski-voyevodstva-koshtiv-cherez-sprotyv-lgbt-ideologiyi/

https://slovoproslovo.info/ugorschina-ne-mae-mistsya-v-es-ne-vsi-pidtrimuyut-noviy-ugorskiy-zakon-schodo-zahistu-ditey-scho-ydetsya-u-vidpovidnomu-dokumenti/

https://politteo.online/novyny/rumunski-deputaty-takozh-gotuyut-zakonoproekty-pro-zahyst-ditej-vid-lgbt/Be the first to comment on "Водорозділ Європи: по який бік стоятиме Україна?"

Напишіть відгук