Впровадження лівацьких ідей ослаблює армії провідних західних держав

Ставка на лівацькі ідеї в стилі ЛГБТ, фемінізму, мультикультуралізму та критичної расової теорії завдає удару по військовій могутності провідних західних держав, зокрема США та Британії.

Відповідна політика має згубні кадрові наслідки: змушує звільнятися фахових військових, сприяє просуванню по службі менш компетентних осіб та й просто вводить в життя армії елементи цирку.

Як інформують консервативні ЗМІ, Близько 160 випадків дискримінації білих чоловіків було виявлено в Королівських військово-повітряних силах Великобританії (RAF). У RAF надавали перевагу жінкам і етнічним меншинам при працевлаштуванні, щоб покращити «рівень різноманітності».

Скандал розкрила капітан Ліззі Ніколл, колишній керівник рекрутингової служби RAF. У серпні минулого року вона залишила роботу через те, що відмовилася виконувати «незаконний наказ» надавати перевагу жінкам і етнічним меншинам у відборі людей для навчання. Вважала, що це може послабити боєздатність авіації.

Тобіас Еллвуд, голова профільного парламентського комітету, зазначив, що перед тим, як піти у відставку, Ніколл виявила близько 160 випадків «позитивної дискримінації» в період з листопада 2020 року по березень 2021 року, і наказ, який вона відмовилася виконувати, був виданий на самому вищим командуванням RAF.

Дискримінація в британських військово-повітряних силах є результатом штучно завищених стандартів Міністерства оборони. Міністерство національної оборони хоче, щоб у 2030 році відсоток жінок, які приєднуються до збройних сил, збільшився з нинішніх 12% до 30%. Керівництво RAF ставить перед собою ще амбітніші цілі – воно хоче, щоб цей відсоток досягав 40%. Для етнічних меншин ставку мають збільшити з нинішніх 10% до 20%.

Раніше «Політична теологія» писала, що у підрозділах військово-повітряних і космічних сил США намагаються створити максимально комфортні умови для осіб із розладами сексуальної орієнтації та статевої ідентичності. Задля того, аби американські збройні сили стали більш «веселковими», буде залучено арсенал заходів: від показової прихильності до ЛГБТ-ідеології вищого керівництва до програм профілактики СНІДу, який є досить поширеним серед гомосексуалістів.

У той же час офіцери, незадоволені ідеологізацією військових структур, ризикують втратити роботу. Так, зокрема, було звільнено командира підрозділу космічних сил Метью Ломаєра. Офіцер опублікував книгу «Нездоланна революція» (Irresistible Revolution: Marxism’s Goal of Conquest & the Unmaking of the American Military). Вона присвячена руйнівному впливу ідей, коріння яких сягає марксизму, на військовий потенціал США. У тому числі книга зачіпає проблему нав’язування військовим так званої расової критичної теорії.

Рішення про звільнення офіцера-дисидента було прийняте на основі його публічних реплік. І в книжці, й у виступах Ломаєр мав сміливість нарікати, що низка інституцій – від університетів до збройних сил – сьогодні просякнуті лівими практиками нав’язування «різноманіття» та «інклюзивності». За його словами, чимало командирів живуть в умовах ідеологічного тиску, усвідомлюючи, що якщо вони не продемонструють достатньо лояльності до панівних світоглядних віянь, це негативно позначиться на їхній кар’єрі. Вище командування розцінило риторику офіцера як таку, що підриває дисципліну в рядах збройних сил, і прийняло рішення про його звільнення.

Більш вільно висловлюють своє незадоволення ситуацією, яка склалася у США, відставні військові. На початку травня 2021 року близько 120 відставних офіцерів підписали відкритий лист, у якому констатували, що американська нація опинилася у стані «глибокої небезпеки». Військові наголосили на тому, що їхню батьківщину руйнує зсередини поширення марксистських ідей.

Джерело

Небезпека ідеології. В Британії дискримінували військових, щоб «покращити показники різноманітності»

T

Близько 160 випадків дискримінації білих чоловіків було виявлено в Королівських військово-повітряних силах Великобританії (RAF). Вони надавали перевагу жінкам і етнічним меншинам при працевлаштуванні, щоб покращити рівень різноманітності. Офіцер рекрутингової служби RAF відмовилася виконувати “незаконний наказ” і звільнилася, не бажаючи “послаблювати авіацію”.

Скандал розкрила капітан Ліззі Ніколл, колишній керівник рекрутингової служби RAF. У серпні минулого року вона залишила роботу через те, що відмовилася виконувати «незаконний наказ» надавати перевагу жінкам і етнічним меншинам у відборі людей для навчання. Вважала, що це може послабити боєздатність авіації.

Тобіас Еллвуд, голова парламентського комітету із захисту, зазначив, що перед тим, як піти у відставку, Ніколл виявила близько 160 випадків «позитивної дискримінації» в період з листопада 2020 року по березень 2021 року, і наказ, який вона відмовилася виконувати, був виданий на самому вищм командуванням RAF.

Дискримінація в британських військово-повітряних силах є результатом штучно завищених стандартів Міністерства оборони. Міністерство національної оборони хоче, щоб у 2030 році відсоток жінок, які приєднуються до збройних сил, збільшився з нинішніх 12% до 30%. Керівництво RAF ставить перед собою ще “амбітніші цілі” – воно хоче, щоб цей відсоток досягав 40%. Для етнічних меншин ставку мають збільшити з нинішніх 10% до 20%.

Джерело

В американських збройних силах впроваджують ідеали ЛГБТ і звільняють офіцерів, які критикують марксизм

У підрозділах військово-повітряних і космічних сил США будуть створювати максимально комфортні умови для осіб із розладами сексуальної орієнтації та статевої ідентичності.

Також в рамках політики «різноманіття» там будуть дбати про кар’єрний успіх представників індіанських народів, інформує портал Military.

Задля того, аби американські збройні сили стали більш «веселковими», буде залучено арсенал заходів: від показової прихильності до ЛГБТ-ідеології вищого керівництва до програм профілактики СНІДу, який є досить поширеним серед гомосексуалістів.

У той же час офіцери, незадоволені ідеологізацією військових структур, ризикують втратити роботу. Так, нещодавно було звільнено командира підрозділу космічних сил Метью Ломаєра. Офіцер опублікував книгу «Нездоланна революція» (Irresistible Revolution: Marxism’s Goal of Conquest & the Unmaking of the American Military). Вона присвячена руйнівному впливу ідей, коріння яких сягає марксизму, на військовий потенціал США. Зокрема, книга зачіпає проблему нав’язування військовим так званої расової критичної теорії.

Рішення про звільнення офіцера-дисидента було прийняте на основі його публічних реплік. І в книжці, й у виступах Ломаєр мав сміливість нарікати, що низка інституцій – від університетів до збройних сил – сьогодні просякнуті лівими практиками нав’язування «різноманіття» та «інклюзивності». За його словами, чимало командирів живуть в умовах ідеологічного тиску, усвідомлюючи, що якщо вони не продемонструють достатньо лояльності до панівних світоглядних віянь, це негативно позначиться на їхній кар’єрі.

Вище командування розцінило риторику офіцера як таку, що підриває дисципліну в рядах збройних сил, і прийняло рішення про його звільнення.

Більш вільно висловлюють своє незадоволення ситуацією, яка склалася у США, відставні військові. На початку травня близько 120 відставних офіцерів підписали відкритий лист, у якому констатували, що американська нація опинилася у стані «глибокої небезпеки». Військові наголосили на тому, що їхню батьківщину руйнує зсередини поширення марксистських ідей. Вони нарікають на підрив механізму виборів, посилення цензури та загальні диктаторські тенденції адміністрації Байдена, а також на сплеск вуличного насильства, поширення анархії, наплив нелегальних мігрантів. Крім того, на їхню думку, адміністрація Байдена чинить безвідповідально, поліпшуючи співпрацю з комуністичним Китаєм, тим самим сприяючи його амбіціям світового панування.

Як повідомлялося, на думку українського інтелектуала Романа Пономаренка день інавгурації Байдена можна вважати початком нової ери, ознаменованої ліво-ліберальною диктатурою.

Відомий католицький ієрарх архієпископ Карло Марія Вігано наприкінці минулого року заявив, що на те, що відбувається у США, варто дивитися в есхатологічній перспективі.

Слід зауважити, що характерна для країн Заходу ідеологізація збройних сил поступово доходить і до української армії. Так, на початку цього року у ЗСУ було розроблено і презентовано посібник «Путівник гендерної інтеграції у Збройних cилах України. Формування гендерної компетентності військового професіонала».

Ще до інавгурації Байдена українські ЛГБТ-активісти відверто говорили, що нова, демократична адміністрація збільшить зусилля у нав’язуванні українському суспільству їхньої ідеології.

Джерело

Be the first to comment on "Впровадження лівацьких ідей ослаблює армії провідних західних держав"

Залишити відповідь