Відкрите звернення Духовних рад Хмельниччини

Брати і сестри, Боже Слово говорить, що ми боремося не лише проти видимого ворога, але «проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби» (Еф. 6, 12). Сьогодні, на жаль, стали свідками, що зло приходить не лише під виглядом російських окупантів, які прагнуть фізично нас вбити. Існують інші сили темряви, які хочуть знищити нашу душу, відібрати історію, цінності та християнську спадщину. Задля духовної незалежності українського народу та майбутнього наших дітей ми, християни, та всі небайдужі громадяни нашої Української Держави маємо обов’язок говорити правду та протистояти всім видимим і невидимим загрозам.

Підписуйтеся на Родину в  телеграмі https://t.me/rodyna_cath

1. У період військового стану, коли всі сили та увага населення прикуті до захисту нашої Вітчизни, народні депутати один за одним подають на розгляд законопроєкти, які пропонують кардинальні зміни у житті суспільства та є небезпечними для моралі, інституту родини та материнства. Це на фоні катастрофічної демографічної кризи, яка ставить під сумнів питання існування українського народу у недалекому майбутньому. Не говорячи вже, що подібні законодавчі ініціативи вже використовує росія у інформаційній війні проти Української Держави. Реалізація таких радикальних змін, які не мають прямого відношення до оборони нашої незалежності, без широкого обговорення у суспільстві та неможливості вираження своєї громадянської позиції українським населенням є злочином проти демократії та перевищенням повноважень законодавчої влади, джерелом якої є народ (Ст. 5 Конституції України). Тим більш видається дивним, що просімейні петиції блокуються на Сайті Президента. Доцільно дочекатися перемоги у війні для подання законодавчих ініціатив у гуманітарній сфері, а не використовувати важке положення країни для ідеологічної колонізації, яка у мирний час була б просто неможливою. Закликаємо владу накласти вето на час воєнного стану на всі подібні законопроєкти та рішення, які дестабілізують ситуацію в Україні та підігрують російській пропаганді.

2. Ми виступаємо категорично проти законопроєкту № 9103 про інститут реєстрованих партнерств, що легалізує одностатеві цивільні партнерства у нашій країні. З досвіду багатьох європейських країн це є першим кроком до узаконення одностатевих «подруж» з правом усиновлення ними дітей та зрівняння їх у правах до сімей. На цьому прихильники гендерних ідеологій не зупиняються і деякі політичні сили у ЄС вже тепер офіційно пропонують визнати на державному рівні полігамію, інцести та сексуальні відносини з неповнолітніми в ім’я так званої «любові» та боротьби з дискримінацією за сексуальною поведінкою. Тому від свого імені та імені своїх громад просимо Хмельницьку обласну раду та органи самоврядування на всіх рівнях наслідувати приклад інших областей та звернутися до Президента і Верховної Ради з вимогою відкликати законопроект № 9103.

3. Більш нагальною сучасною проблемою натомість є поширення порнографії, сексуалізація жінки у медіа, культ розпусти, що призводить до збільшення випадків сексуального насильства, особливо серед підлітків і молоді. Вплив ранніх статевих стосунків негативно відображається на емоційному дозріванні особистості та можливості створення у майбутньому тривалих подружніх відносин. Це також є причиною багатьох випадків сімейного насильства. Ми закликаємо владу більшу увагу приділяти проблемі поширення та вільного доступу (особливо серед дітей) до порнографічного контенту та сприяти розробці відповідних центрів з реабілітації осіб з сексуальною залежністю, яку ВООЗ у 2018 р. визнала психічним розладом (6C72). У ім’я гуманізму та турботи про українських громадян варто сприяти поширенню досвіду програм, які б допомагали особам з небажаними для них гомосексуальними схильностями пройти добровільний процес емоційного та психічного зцілення травм та відновлення їхньої гетеросексуальної орієнтації.

4. Перед обличчям демографічної кризи закликаємо запроваджувати прородинні ініціативи: усиновлення сиріт, фінансова допомога для багатодітних родин та при народженні немовлят, реабілітація дітей війни тощо. Це дійсно є справжньою турботою народних обранців про майбутнє України та її громадян, а не лобіювання законопроєктів за кошти іноземних  грантових організацій.

5. Цинічне використання росією християнства для поширення «русского мира» ніяк не заперечує факту, що Хрещення Русі відбулося у Києві і християнська мораль поширилися саме з українських земель. Нас відверто обурює, що окремі сили всередині країни намагаються обділити Україну з її минулого і подати християнські та сімейні цінності за атрибут агресора. Це стиль окупантів, які намагаються обікрасти український народ з усієї культурної спадщини, забрати його пам’ять та ідентичність.

З молитвою та благословенням у Воскреслому Христі

Єпископи, Священики та Пастори Духовних рад

м. Хмельницького та м. Кам’янця-Подільського.

Леон Дубравський, Головуючий Духовної ради Християнських Церков Кам’янця-Подільського, Правлячий Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

о. Микола Лучинський, Голова Духовної ради м. Хмельницького, Настоятель парафії Христа Царя Всесвіту Римсько-Католицької Церкви.

Олександр Вершигора, Єпископ Хмельниччини Християн Євангельської Віри, Пастор Церкви «Християнин».

Микола Каспров, Єпископ Церкви Євангельських Християн Баптистів.

Владика Іван Кулик, Єпископ Кам’янець-Подільської єпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Ростислав Мурах, Єпископ Хмельницького Обласного Об’єднання Української Церков Християн Віри Євангельської.

Анатолій Мельник, Голова Хмельницького Обласного Об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів.

Павло Сівець, Голова Хмельницького Обласного Центру Об’єднаної Церкви Християн Віри Євангельської.

Андрій Андрійчук, Пастор церкви «Ранкова зірка»

Севастіян Бондаренко, Настоятель парафії Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви.

Валентин Гакало, Християнська школа «Мої обрії».

Валентин Горячок, Пастор Церкви Християн Євангельської Віри «Скинія Давида».

Михайло Готра, Пастор Церкви Християн Віри Євангельської «Світло для світу».

о. Іван Данкевич, Митрофорний протоієрей, Вікарій Кам’янець-Подільської єпархії Української Греко-католицької Церкви.

о. Леонід Дяченко, Настоятель Кафедрального собора Андрія Первозваного Православної Церкви України.

Віктор Ємелін, Пастор Церкви «Божа Благодать» Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Петро Зембицький, Пастор Громади Підзамче Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Павло Зирянов, Пастор Церкви Повного Євангелія «Нова надія».

Степан Кропивницький, Пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня.

Ростислав Кудін, Пастор Церкви Християн Віри Євангельської «Зоря життя», секретар Духовної ради м. Хмельницького.

Віктор Мартинович, Пастор Церкви «Жива Надія» с. Княгинин Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Ігор Орденанс, Пастор Помісної Церкви на Поділлі.

Герман Панько, Пастор Євангелічної Реформатської Церкви.

Олександр Пилипчук, Рабин месiанської еврейської релiгiйної громади «Бейт Сiмха».

Валерій Подялюк, Пастор Церкви «Євангельський Голос» Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Даниїл Тарнавський, Архімандрит Православної Церкви України.

Валерій Хома, Пресвітер Церкви Євангельських Християн Баптистів «Дім Євангелія».

Олександр Чайка, Пастор Церкви «Вістка Миру» Євангельських Християн Баптистів.

Володимир Черний, Пастор церкви Християн Віри Євангельської  «Світло життя».

Володимир Чорнописький, Пастор Церкви «Світло Христове» Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Сергій Чорнописький, Пастор Церкви «Христа Спасителя» Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Олександр Бучковський, Секретар Духовної ради Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського.

П. Юлія Олійник, заступник секретаря Духовної ради Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського.

Валерій Каспров, координатор молитовних сніданків м. Кам’янця-Подільського.

Джерело

Be the first to comment on "Відкрите звернення Духовних рад Хмельниччини"

Залишити відповідь