В США продовжується світоглядна битва за життя


Ненсі Пелосі назвала обмеження “права” на аборт гріхом

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі  у День рівності жінок назвала обмеження абортів «гріховним», що суперечить її католицькій вірі.

«Це атака на кольорових жінок і жінок з низькими доходами, це просто гріх», – сказала Пелосі під час панелі «репродуктивне здоров’я» 26 серпня. «Це неправильно, що вони можуть говорити жінкам, що, на їхню думку, жінки повинні робити зі своїм життям і своїм тілом. Це гріх і несправедливість».

Пелосі зробила свої коментарі під час відвідування кампусу Мішн-Бей Каліфорнійського університету в Сан-Франциско для «круглого столу з питань репродуктивного здоров’я». Її зауваження послідували відразу після виступу іншого демократа з Каліфорнії, який також вважає себе католиком.

Конгресвумен Джекі Шпаєр згадала свій попередній аборт, сказала, що підтримує розширення доступу до таблеток для переривання вагітності та продовження поточного 10-тижневого ліміту FDA для використання цих таблеток.

Комісія значною мірою відреагувала на червневе рішення Верховного суду скасувати справу «Роу проти Вейда», що дозволило штатам регулювати аборти на свій розсуд.

«Підбадьорені радикальним Верховним судом, крайні республіканці MAGA [Make America Great Again] завдають неймовірного болю жінкам та їхнім родинам», — попередила Пелосі на початку дискусії. «Справді, сьогодні американські жінки не такі вільні, як їхні матері та бабусі».

Протягом багатьох років Пелосі кілька разів захищала аборти, посилаючись на свою католицьку віру. Архієпископ Сальваторе Дж. Корділеоне оголосив у травні, що Пелосі більше не може приймати Святе Причастя в архієпархії Сан-Франциско. Кілька інших архієпископів і єпископів наслідували його приклад.

Католицька церква вважає аборт знищенням людської особи, тяжким злом.

«Людське життя необхідно поважати і захищати безумовно від моменту зачаття», – йдеться в Катехизмі Католицької Церкви. «З першої миті свого існування за людиною повинні бути визнані права особистості, серед яких є непорушне право кожної невинної істоти на життя».

Церква вважає аборт «злочином проти людського життя», а надання “послуги” аборту або допомоги комусь іншому зробити аборт підставою для автоматичного відлучення.

«Прямий аборт, тобто аборт, бажаний або як мета, або як засіб, серйозно суперечить моральному закону», — говориться в катехизмі.

Водночас Католицька Церква пропонує прощення та милосердя тим, хто причетний до абортів.

«Церква не має на меті обмежити сферу милосердя», – йдеться в катехизі, але натомість «з’ясовує тяжкість вчиненого злочину, непоправну шкоду, заподіяну невинним, засудженим на смерть, а також батькам і всьому суспільству».

Джерело


7000 гінекологів і акушерів: аборт – це не “медична допомога”

Американська асоціація акушерів і гінекологів, що виступає за життя (AAPLOG), запустила нову інформаційну кампанію, щоб довести до відома прихильників антигуманності, що вбивство ненароджених дітей не має нічого спільного з медичними послугами.

Підписутеся на Родину в  телеграмі https://t.me/rodyna_cath

Організація з 7000 гінекологів і акушерів випустила буклет під назвою «Міфи проти фактів: виправлення дезінформації про материнське здоров’я». Автори стверджують, що 93 відсотки акушерів не беруть участі в практиці передпологового вбивства, натомість пропонують допомогу, спрямовану на порятунок життя жінки та дитини. Це тому, що так званий аборт, на їхню думку, не є складовою первинної медичної допомоги і тому не входить до обов’язків цієї професії.

Асоціація також критикує свого аналога, який виступає за аборти, – Американський коледж акушерів і гінекологів, – який «відкинув науку про підтримку абортів» і постійно глушив будь-які голоси в науковому співтоваристві, які узгоджувалися з біологічними фактами та суперечили наративу індустрії абортів.

AAPLOG розвінчує 9 міфів лобі вбивць дітей, починаючи з вищезгаданого питання про аборти, як нібито «охорону здоров’я». Важливо, що лікарі та акушери також різко виступають проти лівого аргументу про те, що аборт іноді необхідний для порятунку життя матері. Ненавмисне вбивство життя дитини не є абортом (умисне вбивство), пояснюють ініціатори кампанії.

Інші міфи, з якими розбираються фахівці, це нібито нешкідливість і відсутність ризику для жінок, які вирішують убити своїх дітей – т.зв. хірургічний або медикаментозний аборт. «Інститут медицини вважає хірургічний аборт незмінним фактором ризику передчасних пологів», — нагадується в брошурі. А у випадку з т. зв таблетки для аборту, вбивство дитини може нагадувати позаматковий викидень, а «затримка встановлення діагнозу на кілька годин може бути катастрофічною».

Нинішня кампанія – не єдина така ініціатива. Після того, як Верховний суд США нещодавно скасував прецедент абортів Роу проти Вейда. Альянс Wade for the Medicine of Hippocrates, який об’єднує 30 000 лікарів, представив документ, в якому на основі наукових фактів доводиться, що ненароджена дитина є людиною, а тому має право на основні права людини.

Джерело

Be the first to comment on "В США продовжується світоглядна битва за життя"

Напишіть відгук