Гендерно нейтральна освіта: що це таке і як нам на це реагувати

20 червня 2022 року Верховна Рада України більшістю голосів проголосувала за Закон “Про ратифікацію Стамбульської конвенції”, а вже 21 червня він був підписаний Президентом Володимиром Зеленським. Невдовзі, 18 липня Україна офіційно завершила ратифікацію СК. Згідно з інформацією на сайті РЄ, Конвенція набуде чинності щодо України 1 листопада 2022 року. Але відомо, що вже запущений процес імплементації СК в усіх сферах українського суспільства, в тому числі в освіті.

Яка мета, шляхи реалізації та що нам робити? Про це велась розмова між Олесею Горготою (кандидат філософських наук, правознавець, директор вишгородського ліцею) та Марією Єршовою (педагог, психолог, тренер зі статевого виховання). Положення імплементації Стамбульської конвенції, ґендерної ідеології в освіті розглянуті через тези української співачки Альоши (Олена Тополя), висловлені нею в інтерв’ю від 3 серпня 2022 року 24 каналу.

Перша теза: гомосексуалістів, лесбійок, трансгендерів та інших осіб із сексуальними девіаціями (відхиленнями) в ЛГБТ-русі створив Творець, і нічого з цим неможливо зробити.

Який Творець створив гомосексуалістів та інших осіб із сексуальними девіаціями? Пресвята Трійця? Однозначно, ні, у Святому письмі гріх мужоложства є тяжким і таким, що кличе про помсту до неба. Тобто ви або християнин і визнаєте одностатеве життя як гріх, або не говоріть про віру до Бога. Можливо, гомосексуалістів створив Вішну, чи Дао, чи Аллах? Ні, до якої би релігії ми не заглянули, ми не побачимо там створених гомосексуалістів.

З питанням про потяг до своєї статі від народження звернемося до науки. Але й там ми не знайдемо наукових підстав для цього твердження.

Люди з одностатевим потягом, які хочуть допомоги у вирішенні своєї проблеми, отримають допомогу.

Друга теза: особи в ЛГБТ-русі є нормальними.

Якщо за норму беремо будову людини – руки, ноги, голова, душа – то так, такі люди є нормальними, як люди. Але у статевому житті нормою є зв’язок чоловіка і жінки, відкритий на народження дітей. Такими є наші тіла і психіка. Статевий зв’язок чоловіка і чоловіка, жінки і жінки є ненормальним, як не крути.

Через “вікно Овертона” ця ненормальність сприймається нормально.

Самі особи з ЛГБТ зізнаються у тому, що їхнє життя є неповноцінним, вони відчувають цю неповноцінність, що “щось не так”. Тому в цьому середовищі такий високий рівень психічних захворювань, наркоманії, самогубств. Тому вони влаштовують різного роду вечірки, прайди – аби показати, що все добре. Але насправді проблема невпорядкованості статевого життя залишається до кінця життя.

Третя теза: особи в ЛГБТ-русі переслідувані росіянами, як українці.

В історії знаходимо факти, що рух за гомосексуалізм (так звані “комуни”) виник якраз у росії, утвердився в ссср і лише в 70-х роках перекочував до західного світу. В росії він не був такого поширення, оскільки виріс рівень венеричних хвороб, які потрібно було лікувати. Тому в совєтському союзі стала поширеною політика навпаки, замовчування статевого життя.

Мета реалізації ґендерної ідеології в освіті – формування ґендерно нейтрального середовища.

Що це таке і як на нього реагувати – в розмові:

TAGS: ГЕНДЕРНА ІДЕОЛОГІЯЗАХИСТ ДИТИНИЛГБТОСВІТАПСИХОСЕКСУАЛЬНИЙ РОЗВИТОКСТАМБУЛЬСЬКА КОНВЕНЦІЯСТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ

Джерело


Be the first to comment on "Гендерно нейтральна освіта: що це таке і як нам на це реагувати"

Напишіть відгук