Головна наша зброя – молитва!

Передача:Щит віри

Автор:Роман Лаба

Ведуча програми:Наталя Острікова

Обговорювали аспекти духовної боротьби та духовної зброї з гостем передачі – О. РОМАН ЛАБА –  OSPPE (Орден Святого Павла Першого Пустельника), доктор богослов’я і біблеїст.

МЩ ХСП закликає до посиленої молитви у цьому намірі.     

На які процеси в країні вливає саме духовна війна і чому це  теж можна назвати словом,- війна , та які засоби стануть в нагоді, якою духовною зброєю можемо перемагати ворог.

Ведуча програми: ОСТРІКОВА НАТАЛІЯ – волонтер Радіо Марія, служитель Молитовного Щита.

Хто є агресором?

В контексті війни, то всі розуміють, що в мілітарній боротьбі наразі це є рф. Натомість у Святому Письмі  Св. Апостол  Павло говорить про те, хто є нашим головним агресором. В Посланні до Ефесян (р.6)  він каже, що наша боротьба не проти тіла і крові, тобто, – не проти людини, а проти начал, проти сил темряви і піднебесних просторах, вказуючи ,таким чином, на сили темряви, на злого духа, як основного агресора.

Тут зауважимо, що це не є тим, що характеризує християнина, який під час війни починає використовувати  духовну зброю – молитву, піст, тощо. Християнин – це той, хто постійно знаходиться на війні. І  так збіглося, напевно, з Божого провидіння, що початок агресії, яку досвідчує Україна, випало з початком Великого посту. На Літургії молились за те, щоб в боротьбі взялись за духовну зброю при підтримці християнського війська Небесної Церкви.

Християнин постійно змагається проти диявола, проти своєї старої природи зраненої гріхом, проти свого егоїзму і проти світу , але не у людському розумінні, а проти світу, який визначає, наприклад, Св. Апостол Йоан – середовище, яке противиться Богові і йде в супереч Божої волі. І з тими трьома противниками християнин постійно бореться – сатана, тіло або плоть (тут мається на увазі не фізичний аспект, а зіпсута людська природа) , а світ – у значенні середовища, яке бунтується проти Бога, проголошує не Божу ідеологію і т.д.        

Багато росіян проникнуті не Божою ідеологією , так званого, «руского міра», яка хоче домінувати, поневолювати і т.д. Для протидії цьому теж потрібна духовна зброя.

Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!

Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:               

Національний координатор Молитовного щита –  
Ольга Полюга.

Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com або резервний контакт:

Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. 

Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Слухати запис

Be the first to comment on "Головна наша зброя – молитва!"

Напишіть відгук