Господь навчає та веде нас своїми стежками (Дайджест ХСП №105)

Події з 11 по 20 листопада

Християнський Миротворчий Корпус

11 листопада

м. Київ, Спільнота Мараната, ШХЖЄ.Бог вірний, коли вірні Йому…

Господь навчає, веде своїми стежками, вони бувають різними, та коли є довіра до Бога, знай все буде з Ним добре.Дякуємо Богу за організаторів та добродіїв,  за прекрасну можливість вивчати Боже Слово, разом молитися за Мир в Україні та зустрітися з друзями. МИР ТА ДОБРО!

Возможно, это изображение 15 человек и люди стоят

11 листопада

Ковчег Миру

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Разом з дітьми радіємо за Нашу Україну за жителів Херсону за кожну перемогу над ворогом. З нами Бог Ми переможемо!МИР ТА ДОБРО.

Возможно, это изображение 4 человека и люди стоят

14 листопада

Служение началось!…Опять Бог привел много людей, но это уже богослужение местной Церкви!..Здесь только больше десятка членов церкви, остальные новообращенные!…

14 листопада

Слава Ісусу Христу! Від імені Корпусу миротворців у Тиврові хочемо щиро подякувати Едуарду, який допоміг нам із збіркою коштів та закупом військових рюкзаків, семінаристу Богдану з його командою за окопні свічки та малюнки від наших діток які на еміграції. Дякуємо  також Ігореві за шоколад для військових і усім людям доброї волі в Польщі та Україні які допомагають нам збирати теплі речі та консерви для Захисників. Нехай Добрий Бог усім Вам винагородить та наблизить нам перемогу над ворогом.

14 литопада

12.11.2022р. стартувала діяльність волонтерської місії Християнської служби порятунку Житомир “Ангели радості”. У дружньому просторі Новогуйвинської ОТГ відбувся захід Ангельські пригоди. Ангели охоронці свята розважали дітлахів, які через російську агресію залишили свої домівки та дітей із вразливих категорій округу. Яскрава фотозона, цікаві естафети для дітей та дорослих влаштували волонтери. Кенді-бар зі смаколиками були вдалим доповненням свята. Ангели радості особливу увагу приділили дітям, хто народився у листопаді чим неабияк  здивували малечу . Батьки разом із дітьми розписали синьо-жовтий стяг вдячності, який передадуть на фронт для  українських захисників та разом заспівали провідну пісню “Ой у лузі червона калина”.По закінченню свята сім’ї отримали продуктові набори від Карітас-Спес -Житомир.

14 листопада

Щорічно у другу неділю листопада християни по всьому світу  єднаються у молитві за усіх сиріт, за нові сім’ї для них, за вразливих дітей і їхні родини.

Діти ДЦ “Ковчег Миру” обєдналися разом в молитві з дітьми з Закарпаття та ГО “Закарпаття без сиріт” у співпраці з Будинком культури с. Сторожниця, для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей із Закарпатської області, провели “День молитви за сиріт”. Брали участь у майстер класі виготовлення окопних свічок для наших захисників. Виступили з акробатичним номером, а на завершення спільна молитва ” Боже я молюсь за Україну”Щиро дякуємо Йосипу Посипанка та організаторам, Божого благословіння Миру та Добра!

17 листопада

Подяка велика. Ось небайдужа молодь.Дякую за час на підготовку  допомоги.

Цей раз 300 пакетів по 10 кг. Разом 3 тони ?).

Молимося за всіх добродіів, а також за жертви війни для яких ця допомога.

Молимося щоб не тільки чудо розмноження хлібів сталося, але також відновлення в серцах – віри, надії та любові. Щоб Господь зцілював рани .

Святий Архангеле Михаіле захищай нас.

18 листопада

Броварські волонтери Олександр Шітив та Вадим Москаленко у співпраці з католицьким священиком отцем Романом Лабою розробили модель терможилета, який стане незамінним елементом обмундирування для українських військових.

Наразі перші жилети відправили службовцям підрозділів Збройних сил України, що перебувають у зоні бойових дій. Волонтери шукають джерела фінансування, аби мати змогу виготовляти більше жителів та, відповідно, зігріти більше захисників та захисниць України.

Жилети з підігрівом виготовляються з високоякісного неопрену — це зручна, зносостійка тканина, здатна пропускати повітря. У кожен жилет вкладається нагрівальний елемент,  розрахований для роботи на безпечній напрузі.

Нагрівається жилет до 45°С за допомогою павербанку, що вкладається у спеціальну кишеню. Чим більша потужність павербанку, тим довше зігріватиме жилет. Для прикладу, за допомогою павербанку потужністю 10 000 ампер до жилета постачатиметься тепло близько шести годин.

«Ми почали говорити про такі жилети ще років п’ять тому, як про корисні речі для рибалок та мисливців. Але далі розмов тоді рухатися не почали, — розповідає волонтер Олександр Шітив. — Однак зараз ці жилети критично необхідні нашим захисникам, яким доводиться довго перебувати на холоді, тулитися спинами до холодних окопів, лежати на крижаній землі».

Разом із Олександром на важливості жилетів наголошує отець Роман Лаба, доктор біблійного богослов’я, католицький священик та військовий капелан: «Зима — це додаткове випробування для ЗСУ. Тому заохочуємо всіх долучатися до поширення терможилетів, які допоможуть воїнам захищати нас упродовж виснажливих холодних місяців», — каже Роман Лаба.

Возможно, это изображение 2 человека, борода и люди стоят

19 листопада

«Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться»

Військовий психолог Неля Куцак – практикуючий психолог з Корпус Миротворців ХСП Хмільник та Корпус Миротворців ХСП Тиврів

Покликані: служити, вірити, любити!

19 листопада

“Фундамент, на основі якого будуємо”

Неймовірно важливий і неймовірно цікавий тренінг, за підтримки Корпусу Миротворців ХСП Тиврів, провела військовий психолог Неля Куцак для капеланів і миротворців. Основи екстреного реагування на шокову травму в умовах бойових дій,  особливості служіння пораненим бійцям в госпіталях, супровід при втраті близьких людей в умовах війни та підтримка дружин та матерів військовослужбовців – це те, про що ми навчались протягом дня на одному диханні. Безмежно дякуємо пані Нелі за досвід і свідчення! Дякуємо усім, хто брав участь у зустрічі за продуктивну і гарну атмосферу, дякуємо Богу за можливість зустрічі і служимо з вірою!

19 листопада

Дякуючи спільним зусиллям Церкви с. Вишневе, Церкви “Світло Христа”, провідали підрозділ, що захищав Бахмут, а зараз на відпочинку.

Пісні, живе слово, молитва, та щира розмова, під смачні страви.

А спасіння тільки у Христі Ісусі!Слава Богу Святому!

19 листопада

В цьому житті все поруч і завжди є час для того, щоб посміхнутись:)

А в гарному оточенні це зробити набагато цікавіше…

Корпус Військових Капеланів

11 листопада

ХСП Житомир та Житомирська єврейська месіанська громада “Бейт шалом

Наша команда продовжуєт надавати посильну допомогу родинам, які змушені були покинути свої домівки через війну: продукти харчування, одяг, засоби гігієни, добре слово, молитва. Проте організація-це кожен, хто відкрив своє серце для допомоги! Щира подяка усім благодійникам за Вашу щедрість

Євангеліє від Матвія 25:35-36: “Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви…”

12 листопада

Ще одна поїздка на Схід. Це завжди особливий час. Проїжджаючи приблизно 1100 км в одну сторону, не перестаєш захоплюватися красою нашої країни. Милуючись усією красою України не хочеться вірити, що у нас 8 років йде війна. Дуже боляче, що ці нелюди прийшли на нашу землю без запрошення. В землі  вони й залишаться. І тільки діти відволікають нас від реальності, з ними завжди весело і шумно . Господи, благослови ще більше успіхом нашу армію. Ми дуже чекаємо, коли Ти даруєш нам повну перемогу над цім клятим ворогом. Слава Україні!

14 листопада

Простір Гідності

Отож позаду тренінг по застосуванню методики ненасильницького спілкування (ННС) в умовах війни “Не судіть, щоб і вас не судили (Мат., 7, 1) – практичне втілення через комунікаційний процес», в якому взяли участь капелани, миротворці, душеопікуни та молитовники Християнської Служби Порятунку.

Тренінг проведено в рамках проєкту «Розбудова миру та моніторинг конфліктів в Україні під час війни», що здійснюється в Україні Українським центром «Простір Гідності» у партнерстві з ПАКС-Нідерланди за фінансової підтримки організації «Stichting Samenwerkende Hulporganisaties» (SHO / Giro555).

Основним тренером був Карл Плеснер, (Данія–Україна) міжнародний спеціаліст з відновлення соціальних зв’язків у деструктивних подіях, сертифікований спеціаліст з кризових переговорів (Міжнародна асоціація переговорів із визволення заручників, США), сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування (CNVC, США), медіатор, фасилітатор діалогів, фахівець з відновлювального правосуддя. спів-засновник і головний тренер навчальної програми з кризових комунікацій “Школа Інженерів Порозуміння” (Київ, Україна).

Понад 5 років Карл працював медіатором у поліції Данії, близько 2 років обіймав посаду радника зі сприяння діалогу у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ України (СММУ-ОБСЄ); має досвід роботи в Індії, Ізраїлі-Палестині, Балі, Україні (події ЄвроМайдану 2014-15, збройний конфлікт на сході України).

Це лише початок розпізнання шляху – ми маємо розпочати служіння миробудування.

Далі буде…

15 листопада

Перший етап навчання травмотерапії пройдено. Попереду ще багато цінного. Дякую викладачам та організаторам.

16 листопада

Хорошее время молитвы за наших военных и медперсонал Центрального госпиталя вместе с капелланами КЕМО.

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе

16 листопада

У столиці проходить навчання для служителів церков УЦХВЄ під назвою “Долаючи лихо”.  Проведення заходу ініціював Департамент душеопікунства за участю Українського біблійного товариства.

«Наша ціль оснастити необхідними вміннями та ресурсами братів та сестер наших церков і заохотити їх проводити терапевтично-євангелізаційні групи для ВПО, військових та всіх, хто зараз потребує допомоги на місцях», – ділиться баченням директор Департаменту душеопікунства Богдан Левицький.

Учасники заходу мають можливість не лише отримати необхідні знання та інструменти для роботи з людськими травмами, а й поділитись особистим досвідом, пройти власний шлях зцілення, а також практично застосувати почуте.

Особливістю саме цього навчання стало також проходження етапів первинної домедичної допомоги для постраждалих.

Молимось, щоб Господь використав усіх служителів для відновлення та зцілення постраждалих людей.

20 листопада

Вирушили у наступну місію на фронт, до військових з Вінниці.

Веземо хлопцям генератор, газові плити, тепловізори, консерви, солодощі, термошкарпетки і тп.

Возможно, это изображение 3 человека и борода

12 листопада

В чому істинна суть служіння ХСП на прифронтових територіях і на деокупованих теренах?Це фото пояснить все….Без зайвих слів…

Возможно, это изображение 2 человека

13 листопада

Повернулися серед ночі.

Втомлені, але щасливі, але головне – рішуче настроєними не здаватися, а йти ще далі.Після нічлігу в церкві Церковь “Дизайн Христа”, ми розділилися на чотири групи. Дві групи до військових, одна в Лиман до місцевих, і ще одна по віддалених селах. Наша капеланська група рушила до бійців, відвезти їх замовлення та провести богослужіння. Їхали дуже довго, через понтонні переправи та ґрунтові дороги. Але таки свою місію виконали. Вразило те, що у дуже віддалених деокупованих селах, вже повернулися люди з дітьми. Половина домів зруйнована вщент. У вцілілих домах живуть люди. В одній з цих родин восьмеро діточок. Як вони вижавають, трудно собі уявити. Потреба у всьому, просто у всьому. Електричества немає, магазинів немає в принципі, вода під питанням, продуктів майже немає, в цьому році городів не було…

Люди бояться тільки одного: повторного пришестя рашистів. Але наші воїни нас запевнили – просування буде тільки вперед! Наступна місія намічена на 22 листопада. Збираємо продуктові набори,  бензопили, дизельні обігрівачі тощо.

13  листопада

Слов’янськ.Несподівана зустріч і знайомство, капеланів з одного об’єднання.

Возможно, это изображение 2 человека и люди стоят

14 листопада

Слава Богу, допомогли мешканцям м. Бахмут, яке знаходиться під цілодобовими обстрілами. Також евакуювали чоловіка-інваліда з Святогірська.Люди Щиро дякують за продукти, благодійному фонду “Сім’я Христа.”Разом до Перемоги!

Молитовний Щит

17 листопада

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, каплиця отця Піо. Традиційна щомісячна Свята Меса у намірах Християнської Служби Порятунку за участю київських католиків-служителів ХСП. Молилися за все наше екуменічне братство.

19 листопада

Чергове ударне молитовне служіння “Праща Давида”.

Молилися за воїнів на особливо гарячих напрямах протистояння з ворогом та за захист людей на окупованих територіях.

Духовна артилерія відпрацювала точно по координатах…

«Давид відповів филистимляну: “Ти йдеш проти мене з мечем, щитом та списом, а я йду проти тебе в ім’я Господа Саваота, Бога воїнств Ізраїлевих, які ти зневажав».

1 Царств 17:45

ФГ-Рідня

12 листопада

Найважливіше, це живе спілкування з людьми у громадах, які восьмий місяць (не рідко і восьмий рік) волонтерять та допомагають війську та ВПО. Наш фонд, спільно із Фонд “МХП-Громаді” вирішили через пряму розмову у громадах активізувати конкурс волонтерських ініціатив та розширити можливості для їх фінансування. Цього разу, наші представники побували у Рудківській громаді у семи старостинських округах. Саме малі громади були нашою метою і їх активісти, оскільки частенько ресурси залишаються у містах. На дев’яти зустрічах у громадах вдалося поспілкуватися із майже ста людьми, які вже багато реалізували ініціатив, але почувши про можливе фінансування їхніх майбутній проєктів, тут же на зустрічах готові були описувати, які потреби військових будуть вирішувати (це від виготовлення окопних свічок і саперних лопат до тушівок, випічки та домашніх пирогів, тривалого зберіганні, це опіка пораненими у госпіталях та культурологічна робота із ВПО, це залучення молоді до місцевих ініціатив зі збору коштів та організації вечорів із ВПО тощо). Цей потік ініціатив бере на себе адмініструвати наш фонд, використовуючи електронну форму на сайті для подачі заявок, будемо здійснювати наставництво та спільно із згаданим партнером фінансувати переможців конкурсу проєктів. Особлива вдячність натхненним керівниці фонду “МХП-Громаді”  Тетяні Волочай та Львівській регіональній представниці Ірині Семко.Ряд громад забажали створити громадські об’єднання, що суттєво полегшить притягнення у громади ресурсів від різних донорів. Робота тільки розпочалася, але ми впевнені, що навіть такі малі кроки допомоги для громад, налаштовують на підвищення довіри та роблять неможливе – можливим.Разом – до Перемоги!

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ

13 листопада

Український воїн, польський волонтер та миротворець ХСП.

Що їх поєднує? Те, що всі вони є Лицарями Ордену Святого Йоана Павла ІІ.

Возможно, это изображение 2 человека и в помещении

Християнський соціальний простір

18 листопада

Продовжується навчальний сезон у Відкритій Християнській Академії. Сьогодні пройшов вебінар Оза Гіннесса “Наш цивілізаційний момент”.

Говорили про те, що відбувається зараз із західною цивілізацією і якою має бути християнська відповідь на новітні світоглядні виклики та суспільні загрози. Не зважаючи на суттєві проблеми з енергопостачанням та зв’язком у багатьох районах України, близько 170 слухачів все ж змогли доєднатися в онлайні. Решту майже 350 студентів дивитимуться вебінар у записі.

Отож готується християнська армія для майбутніх битв за країну та націю. І кожному українському християнину ще не пізно поповнити наші ряди.

Возможно, это изображение 12 человек и экран

20 листопада

У приміщенні Інституту богословських наук в Городку відбулася перша сесія Школи капеланського служіння, яку започатковано в лоні Римсько-Католицької Церкви в Україні. Отож йдемо вперед на Славу Божу, брати!

Возможно, это изображение 18 человек, люди стоят и в помещении

Be the first to comment on "Господь навчає та веде нас своїми стежками (Дайджест ХСП №105)"

Напишіть відгук