Господь і надалі веде нас шляхами служіння (Дайджест ХСП №101)

Події з 1 по 10 жовтня

Молитовний Щит

1 жовтня

Відбулося традиційне онлайн-включення з України в рамках щомісячного молитовного марафону, ініційованого Міжнародним Християнським Посольством в Єрусалимі (ICAJ). Разом молилися українсткі протестанти, месіанські євреї та католики. За Україну. За Ізраїль. За пробудження Христової Церкви в ці Останні Часи…

8 жовтня

Традиційна литовсько-українська онлайн-зустріч з метою духовного заступництва за Україну. Черговий духовний бій, який принесе свої плоди і наблизить Перемогу.

Возможно, это изображение 8 человек, экран и текст

Християнський Миротворчий Корпус

1 жовтня

Порцію неймовірної мотивації, піднесення духу та любові доставили за призначенням безмежно дякуємо кожній дитині за віру, за світло, за вогник сили, який отримали наші Захисники, за потужну підтримку, яка надихає на перемогу! (І це лише частинка, інша частинка малюнків, листівок та листів поїде в інше місце дислокації). Дякуємо вчителям, які долучились до вітання нашим хлопцям! Це важливий і потрібний момент, дякуємо!

2 жовтня

Миротворець Світлана Панченко: “Війна змінила життя кожного з нас, зруйнувала безліч планів, мрій, надій, сподівань зруйнувала і вирвала частину нашого серця та душі. Я знаю що Ми обов’язково переможемо, але ці травми назавжди залишиться в нас, а особливо в головах та душах наших захисників які повернуться до мирного життя скалічені психологічно, а це наші чоловіки, батьки,брати,сестри,сини, дочки та дружини які будуть потребувати вже нашої допомоги та підтримки для адаптації в мирному житті тому якщо з Божою поміччю Я зможу допомогти хоч комусь із них то це буде як вдячність їм за те що вони зараз відають свої життя за мене та моїх дітей та боронять нашу країни від окупантів”.

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе

4 жовтня

Дитячий центр “Ковчег Миру” знайшов нову домівку на закарпатській землі. Нагадаємо, що він був утворений місіонерами зі складу команди ХСП-Маріуполь у селах “сірої зони” приазовського сектора, де розвивався і діяв у прифронтовій зоні протягом кілької років. З початком повномасштабного російського вторгнення центр в екстремальних умовах було евакуйовано до Польщі, звідки нещодавно він повернувся на українські терени. Дякуємо Апостольському адміністратору Мукачівської дієцезії РКЦ єпископу Миколі Лучку та Генеральному вікарію зазначеної дієцезії отцю Петру Жарковському за відкритість і підтримку.

4 жовтня

4 жовтня в приміщенні Головної публічної бібліотеки м. Гнівані відбулася зустріч родичів військовослужбовців з військовим капеланом о. Вадимом Дорошем. На зустрічі обговорювалося питання про надання родичами психологічної допомоги військовим для подолання посттравматичного синдрому.Колектив бібліотеки та матері і дружини військовослужбовців висловлюють щиру подяку о. Вадиму за корисну та змістовну зустріч.Разом до перемоги!

https://www.facebook.com/100011453468341/videos/464771022348462/?idorvanity=513589968780293

https://www.facebook.com/100011453468341/videos/1265103777661023/?idorvanity=513589968780293

7 жовтня

Християнський Місіонерський Корпус. Зустріч з однією із команд, яка облаштовує базу на Закарпатті.Звідси потечуть цілющі ріки на стікаючий кров’ю і відчаєм схід…

10 жовтня

Продовжуємо наше служіння Захисникам.Просимо про молитовну підтримку

10 жовтня

Парафія св. Луки. Недільна Свята Меса.1 Сол 5, 18. За все приносьте подяку бо це Божа воля щодо вас в Христі Ісусі.Діти взяли участь в Святій Месі літургійним співом та читання Слова Божого.МИР ТА ЛЮБОВ.

Корпус Військових Капеланів

1 жовтня

Вирушаємо у триденну поіздку на передову, на нуль. У наших бійців вчора були прильоти, є загиблі та поранені, їдемо їх підтримати і помолитись. ЗАВДЯКИ ВАШИМ ДОНАТАМ, веземо ротний комплект польової реанімації, генератор, сім дизельних обігрівачів, труси, шкарпетки, медикаменти, вологі серветки, Біблії, солоденьке і тп.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухе

2 жовтня

ХСП Житомир.Зима на порозі.Цей факт у багатьох викликає певне занепокоення, а для тих, хто вимушено покинув свою домівку в пошуку безпечного місця-час особливо тривожний. Отож, ХСП Житомир разом з Я-мама допомагає утеплюватися .Трохи “теплих” фоточок, щоб “зігріти” благодійників,  які жертвують кошти, одяг, час для допомоги.Дякуємо Громадській організації “Центр Об’єднаних Рішень” м. Львів, місіі МБФ “Открытое сердце” та нашим польским друзям за теплі речі і взуття.

2 жовтня

Херсонська область. Служіння капеланів Alexandr Parfenyk та братів з нашої церкви. В тому числі Alexander  Dacenko. Несемо Євангеліє, допомогаємо необхідними ресурсами.

https://www.facebook.com/watch/?v=490088196094771

4 жовтня

Щиро вітаємо наших капеланів з команди церкви “Спасіння” з нагородами від Верховної Ради України. Брати, хай Господь і надалі веде вас шляхами служіння Богу та Україні!

6 жовтня

Сьогодні поїхала на фронт. Особлива подяка Марго Маргоша з чоловіком, за чудову покраску!Також тим хто жертвував на фарбу, та паливо!Бог нехай рясно благословить вас!!!Слава Ісусу Христу!!!

6 жовтня

Сміливість – завжди гарна ідея)

Возможно, это изображение 3 человека и на открытом воздухе

7 жовтня

“Випадкова” зустріч десь на трасі в Закарпатті.Бо очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього…Хрон 16:9

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, военная форма и на открытом воздухе

8 жовтня

Проведено тренінг щодо капеланського служіння:

– штатні військові капелани ЗСУ, сучасний стан, призначення на посади та мандат;

– капелани за покликанням, як наші громади можуть послужити солдату, волонтерство та донати;

– госпітальне капеланство;

– допомога ВПО в подоланні лиха.

Отож, зодягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя, добротливість, покору, лагідність, довготерпіння.Кол 3:12

Возможно, это изображение 11 человек, люди стоят и в помещении

10 жовтня

“Блаженний той, кому на поміч Бог Якова іде, хто покладається на Господа у сподіваннях!” Пс.146:5

https://www.facebook.com/alexandr.parfenyk/videos/439166161660505/

10 жовтня

Чергова поїздка на деокуповані територіі Харьківщини. Підтримка села Малахове, та частково Великий Бурлук. Роздали 100 продуктових наборів, які нам були придоставлені  Vlabimir Vladimir Ivanov та Христианская Церьковь Благая Весть, м .Дніпро. Також висловлюємо подяку церкві Світло Боже, м.Камянмьке за  150 буханок хліба  та консерви.  Продовжуємо працювати с маленькими населеними пунктами. Якщо хтось має інформацію про важкий гуманітарний стан у тому , чи іншому селі, звертайтеся, будемо працювати. Не можемо не подякувати Дяков Олександр , та Марго Маргоша за постійну підтримку нашої праці.

https://www.facebook.com/100066462044279/videos/834888254613085/

10 жовтня

Як виглядає справжній месіанський єврей-військовий капелан? Саме так.

Возможно, это изображение 1 человек, на открытом воздухе и текст

10 жовтня

7 жовтня 2022 року у приміщенні Українського Біблійного Товариства відбулося чергове засідання Духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну. Під час зустрічі глави Об’єднань обговорили стратегічні питання щодо подальшого розвитку міжцерковного молитовного руху в Україні. Восьмий Національний День Молитви за Україну по милості Божій заплановано провести 10 червня 2023 р. у київському Палаці Спорту. Священнослужителі зазначили, що в ці важкі часи для нашої країни у кожному Об’єднанні помітно посилилися молитви за Україну. І наразі вкрай важливо активізувати спільні міжконфесійні молитви за народ України, за захист та перемогу нашої країни. Вирішили щомісячно у кожній церкві під час богослужінь проводити “Молитви єдності за захист та перемогу для України”, які триватимуть до здобуття нашим народом справедливого миру у цій жорстокій війні. НАРАЗІ ПЕРША ТАКА МОЛИТВА ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ТА 16 ЖОВТНЯ 2022 РОКУЗакликаємо долучатися до молитви у своїх містах, церквах та храмах. МОЛИМОСЬ ЗА ПЕРЕМОГУ ДЛЯ УКРАЇНИ!

ХСП-ФГ Рідня: Добрий Господар

2 жовтня

Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” провів підсумкову зустріч із ВПО, з якими працював місяць для культурної інтеграції. Світлі обличчя учасників говорять більше ніж багато слів.  Результат є – ініціативна група із створення громадської організації ВПО на Стрийщині задля вирішення питань побуту, праці, культурної інтеграції. Наш фонд дав обіцянку) надати 50000 грн на перші проєкти нової організації, за умови наявності плану та підтримки його Стрийською міською радою.

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ

2 жовтня

Традиційний Чоловічий Розарій у Варшаві у першу суботу місяця. Католицькі чоловіки молилися за Польщу та Україну. Серед них і наші польські миротворці- Лицарі Святого Йоана Павла ІІ.

8 жовтня

Наші брати-миротворці беруть участь у Раді Капланській Ордену Лицарів Святого Йоана Павла ІІ в Ліхені (Польща), де у ці дні зібралися сотні Лицарів з шести країн. VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

10 жовтня

XI Рада Капланьска відбулася 7-9 жовтня 2022 в Ліхеню (Польща). Дякуємо Богові що Брати з України також брали участь разом з Капеланами Української Провінції.VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

10 жовтня

Значна і символічна подія відбулася на щорічній Раді Капланській Ордену Лицарів Святого Йоана Павла ІІ, яка нещодавно проходила у Ліхені (Польща). Генерал Ордену Кшиштоф Вонсовський призначив Великим Радником у справах допомоги Сходу (Росія, Білорусь, Казахстан) і увів до складу Генеральної Капітули Ордену нашого друга і члена Християнсткого Миротворчого Корпусу Богуміла Томашевіча. VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

Християнський Соціальний Простір

6 жовтня

Креативні ідеї розвивають уміння навчатись, а згодом це сприяє розвитку практичних навичок, абстрактного та просторового мислення,  кращого розуміння самого себе.

7 жовтня

Коли наші онуки здатні формувати опір окупантам, коли вони усвідомлено кличуть своїх однолітків для створення спільного спротиву, коли, на перекір скептикам, досягають вагомих успіхів, тоді нам, старшим, стає емоційно важко втримати рівним свій голос, кажучи їм дякую. Десь такі емоції я отримав слухаючи розповідь маленького Андрія, готового робити великі справи. Послухайте самі його розповідь…

Be the first to comment on "Господь і надалі веде нас шляхами служіння (Дайджест ХСП №101)"

Напишіть відгук