«Де ти, тату? Ти мені потрібен!». Українські школярі спільно написали книгу «Лист до тата»

У травні до Міжнародного Дня Сім’ї були зібрані листи учнів з різних куточків нашої країни до своїх татів. І ось, до Всенародного Дня Батька, на світ з’явилась книга «Лист до тата». Книгу вже направили в місцеві та обласні Департаменти освіти для вільного розповсюдження школами країни.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

154 дитячі листів, написаних учнями 6-8 класів проходять через свідомість, уяву та наштовхують на найважливіші у житті роздуми. Листи дітей викликають велику кількість почуттів, емоцій і часто одне й те саме запитання: «Де ти, тату?», «Ти мені потрібен!». Проект був реалізований Оргкомітетом підтримки навчальної програми “Основи сім’ї” та вчителями з 15 шкіл України.  При публікації листів була збережена стилістика – все саме так, як забажали написати самі діти. 

Донесення дитячих голосів до татів може справити потужний вплив, якісно вплинути на долі багатьох дітей через зміну почуття батьківської відповідальності щодо них, і найперше – приділення більше якісного часу та збудування довірливих відносин. Кожен знайде в цих листах свою ситуацію і зможе багато чому навчитись на інших історіях.

Більш того, ці дитячі історії зізнання, а місцями болючий крик в нікуди, ще раз засвідчують необхідність впровадження навчальних ініціатив, які б посилювали відповідальне татівство в Україні та світі.

Електронні книги «Лист до тата» вже направлені до Департаментів освіти обласних адміністрацій та міських рад, з метою їх поширення серед закладів загальної середньої освіти. Заохочуємо також усіх небайдужих громадян, педагогічних працівників, донести цю інформацію до батьків учнів відповідних закладів освіти. Книга доступна до замовлення на сайті: https://osnovy.info/lettertofather

Закликаємо підтримувати й інші ініціативи, які посилюють роль відповідального татівства в нашому суспільстві, та сприяють укріпленню здорових сімейних цінностей!

Джерело

Be the first to comment on "«Де ти, тату? Ти мені потрібен!». Українські школярі спільно написали книгу «Лист до тата»"

Напишіть відгук