Досвідом вирощування городини у теплих грядках Розума поділився автор технології Володимир Розум

Фонд громад “Рідня” спільно з Християнською Службою Порятунку, починаючи з 2019 року, провадять програму “Добрий господар”.

Мета програми : підвищити економічну самоорганізацію людей та віддачу від роботи на земельній ділянці власників особистих селянських господарств.

На жаль, була зруйнована заготівельно-посередницька система без якої втрачено стимул вирощувати продукцію городництва та ускладнилася реалізація надлишків продукції. У наш час, в зв’язку з війною розраховувати на продукцію овочівництва з Південних областей України не доводиться. Тому українцям потрібно загосподарювати кожен клаптик землі для вирощування продуктів харчування.

Досвідом та практичними результатами вирощування городини у теплих грядках Розума поділився автор технології Володимир Розум.

Переглянути відеозапис зустрічі з Володимиром Розумом, яка відбулася 15 квітня 2022 року, можна за електронним посиланням  https://youtu.be/FMTD-YPoHr4

Більше інформації про програму “Добрий господар” можна отримати на сайті Фонду громад “Рідня” www.ridnya.org.ua та на сайті Християнської служби порятунку.

       Олег Шмілик, Координатор програми “Добрий господар” 


Be the first to comment on "Досвідом вирощування городини у теплих грядках Розума поділився автор технології Володимир Розум"

Напишіть відгук