Заклик до співпраці заради притягнення до відповідальності воєнних злочинців РФ/РБ

Заклик до співпраці заради притягнення до відповідальності воєнних злочинців РФ/РБ

Інститутом правової культури Ordo Iuris (Польща) у співпраці з Християнською Службою Порятунку, ресурсом
“Християни для України”, Об’єднанням Католицьких Спільнот та іншими зацікавленими партнерами в Україні, формується мережа волонтерів, які будуть документувати свідчення очевидців воєнних злочинів з боку Російської Федерації у письмовому вигляді та відео-форматі.

Після збору такого досьє Ordo Iuris ініціюватиме судові провадження у статусі Amicus curiae (друга суду) у відповідних міжнародних інстанціях.


З цією метою створено спеціальний портал, на якому міститься Петиція на адресу ООН і Ради Європи про підтримку притягнення винних у воєнних злочинах осіб до міжнародної правової відповідальності, а також архів зі збором доказів таких злочинів.

Ось посилання на цей портал: https://stopwarcrimes.org/uk/


Ми також створили сторінку у Facebook, на яку також можна повідомляти про вчинені агресором воєнні злочини та фіксувати відповідну доказову базу: https://www.facebook.com/warcrimesarchive/.

Після підтвердження задекларованих фактів щонайменше з двох незалежних джерел, інформація передається юридичному аналітику з метою її перевірки та попередньої кваліфікації на предмет наявності у задокументованих відомостях ознак воєнного злочину.

Якщо ви бажаєте приєднатися до цієї справи, ми щиро запрошуємо вас. 

У разі виникнення додаткових питань і пропозицій, просимо звертатися до нас за електронною адресою crs.project.team@gmail.com

Be the first to comment on "Заклик до співпраці заради притягнення до відповідальності воєнних злочинців РФ/РБ"

Напишіть відгук